имам си любовник ...

  • 36 862
  • 185
  •   1
Отговори
Случи се, срещнах невероятен мъж и не устоях на изкушението ... заедно сме от 3 месеца, по-скоро аз съм на върха на облаците ... мисля, че чуствата са споделени.
И двамата сме семейни, без деца, държим да останем с половинките си.
Сега дилемата за мен е да изживея до край таз страст или да прекратя, колкото и трудно да ми е, преди да е разбрал мъжа ми.
На вас случвало ли ви се е? Как сте постъпвали ...
Разума или сърцето ...
Съжалявам, че пиша като гост, с много мами се познавам

# 1
  • Мнения: 525
Сърцето. Защото тези емоции не могат да са " на разположение " всеки ден.
Разума. Защото за това го има. Да мисли вместо сърцето.
Което пък е на принципа " Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш".

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Я си живей живота  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 14
Предполагам, че добре познаваш мъжът си. Ако разбере как ще реагира? Ако ти прости как ще живеете заедно после? Много сложна дилема.

# 4
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
А защо ти се случи? Има ли първопричина, в смисъл нещо в семейството ти ли куца? Просто се влюби?!
Като чета поста ти,имам чувството че се хвалиш...

# 5
  • Мнения: 3 153
Сорри, ако темата е сериозна и наистина си в дилема, но трудно се удържам вече при тоя порой от еднакви теми........ Предлагам модераторите да направят едно подфорумче Лична драма, че нещо не мога да се ориентирам за някои теми в тази навалица от изневери, любовници и пр.

# 6
  • Мнения: 581
 Хайде да ти е честито!
 Не ми се е случвало. Не знам как бих постъпила. Никой не е застрахован.Съвет не мога да дам. Само мога да ти пожелая да вземеш решение, заради което няма да съжаляваш след време.
 
 

# 7
  • Мнения: 45
Сорри, ако темата е сериозна и наистина си в дилема, но трудно се удържам вече при тоя порой от еднакви теми........ Предлагам модераторите да направят едно подфорумче Лична драма, че нещо не мога да се ориентирам за някои теми в тази навалица от изневери, любовници и пр.
Joy Joy Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 14
Голямо изживяване ще бъде, няма що. Дали ще разбере мъжът ми, дали ще разбере жена му, как ли ще реагират. Ужас.

# 9
  • Мнения: 1 008
Послушай сърцето. Нямате деца, което улеснява. На мен ми се е случвало. Послушах разума си- съжалих. Добре,че съдбата бе благосклонна и нещата се оправиха, но след време.

# 10
  • Мнения: X
Отдръпни се, сигурно си мислиш, че няма никак да е лесно - но пробвай, защто може да се окаже обратното. Това ще ти помогне да вземеш  по-лесно решението. Може и да се окаже че си си внушила че си влюбена......самонавиваш се.....случва се ! На мен ми се е случвало. Тогава е много , много лесно. Пожелавам ти го!

# 11
  • Мнения: 14
. каквото и да правиш - все си живееш живота. Няма как да е иначе.
. а какво правим с лъжата? Не е ли в това проблемът? За мен би било.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Пльощите се от три месеца и питаш какво да правиш? 
Баси въпроса. Ми продължавай, какво лошо има, като ти омръзне този любовник си хвани друг.
Мъжо да те обича и гледа, на ли това му е работата.

# 13
  • Мнения: 1 008
Пльощите се от три месеца и питаш какво да правиш? 
Баси въпроса. Ми продължавай, какво лошо има, като ти омръзне този любовник си хвани друг.
Мъжо да те обича и гледа, на ли това му е работата.
Да ама нали знаеш,че е най готино да се прибираш вкъщи с желание... Ако до преди час си имал "игра" навън, като се прибереш много не ти се ще да видиш точно мъжът от къщи.

# 14
  • Мнения: 389
Ох, какво да ти  кажа, такива като теб много ме дразнят, не стига, че изневеряваш, че се и хвалиш!

Общи условия

Активация на акаунт