най-големия ми срам

  • 4 484
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз все си мислех, че "най-големият срам" е нещо наистина срамно.
А това да си овца е нещо съвсем в реда на нещата.Аз колко съм бляла по ливадите...ехеее.... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 373
Съблазни го. Така ще си отмъстиш и на двамата Mr. Green, а себе си ще увериш, че той вече е минало за теб.

# 47
  • Мнения: 463
Цитат
Съблазни го. Така ще си отмъстиш и на двамата , а себе си ще увериш, че той вече е минало за теб.

Това е добра идея, но има риск да се унизи отново.

# 48
  • Мнения: 141
Съблазни го. Така ще си отмъстиш и на двамата Mr. Green, а себе си ще увериш, че той вече е минало за теб.
Аз мисля,4е това само ще я нарани допълнително-тя все още има 4увства,надежди,така 4е едва ли ще се по4увства по-добре ако го направи

# 49
  • Мнения: 72
Не можеш да бъдеш сигурна, че връзката им е започнала, докато сте били заедно. Но дори и да е така, този човек за теб вече е минало. По-добре се огледай около себе си за нова любов, защото така най-лесно ще превъзмогнеш влечението, което все още изпитваш, към бившия си приятел.

# 50
  • Мнения: 782
Няма смисъл да съблазнява , а и доколкото разбирам тя е твърде чувствителна натура и не би посмяла да направи такова нещо. Освен това защо е нужно да пада на нивото на този "нещастник", като просто трябва да изчака, зашото вълка кожата си мени нрава не - сестричката скоро ще бъде сменена с друга...

# 51
  • Мнения: 463
Цитат
Освен това защо е нужно да пада на нивото на този "нещастник
Точно това и аз имах впредвид.

# 52
Виж сега - ти самата си прекратила тази връзка, което означава, че оттук нататък кой с кого излиза и какво и кога е правил за теб не са важни. Просто трябва да разбереш, че въпреки прекараните прекрасни мигове с него връзката ви е приключила. Не е необходимо да разсъждаваш какви са му отношенията с другата жена. Аз лично бих се радвала да прекратя връзка ако имам подозрения, че  партньора ми се среща с друга. Би трябвало да се радваш, че нещата са приключили така, а не много по-късно и много по-болезнено. Представи си, че бяхте продължили и имахте дете.
Ще го срещаш достатъчно често. Преодолей чувствата си и карай напред. На следващото събиране може ти да се появиш с някой красавец.
може би не се изразих правилно... случвало ли ви се е някой просто да ви кара да го напуснете? Да, на хартия аз съм го оставила, но той реално в сърцето си го беше направил много преди това. И ме познаваше достатъчно да знае че съм горда и моментално ще си тръгна.
Имаше преди време една такава тема - как другия не иска да излезе виновен и прави всичко отсрещната  страна да заговори за раздяла. при положение че мъжът си тръгва от една връзка в 90% от случаите само ако е намерил друга, съм по4ти сигурна че "заварката" е станала преди да се разделим.... за какво ли го пиша , какво ще променя , ама ей така блъскам си по клавишите, за спорт.

Няма смисъл да съблазнява , а и доколкото разбирам тя е твърде чувствителна натура и не би посмяла да направи такова нещо. Освен това защо е нужно да пада на нивото на този "нещастник", като просто трябва да изчака, зашото вълка кожата си мени нрава не - сестричката скоро ще бъде сменена с друга...
това твое мнение, което си си извадила от постовете ми само показва колко съм затънала в самосъжаление. По принцип дори човек би казал че съм властна натура.  Не съм себе си. Както се казва - всеки си има вуйчо.

Най-ужасното е, че не мога да го извадя по никакъв начин от живота си. Още като двойка започнахме частен бизнес - аз, той и още 1 човек. Сега фирмата в която по принцип работим ще я закриват и оставаме само на частната фирма, която започва да върви добре. Не мога да се оттегля от единствения ми доход.... да не говорим че той почти не се мярка а ние с другия човек опъваме.
 

# 53
  • Мнения: 463
Цитат
Най-ужасното е, че не мога да го извадя по никакъв начин от живота си. Още като двойка започнахме частен бизнес - аз, той и още 1 човек. Сега фирмата в която по принцип работим ще я закриват и оставаме само на частната фирма, която започва да върви добре. Не мога да се оттегля от единствения ми доход.... да не говорим че той почти не се мярка а ние с другия човек опъваме.
Ако си достатъчно хитра и умна, спокойно след време  може да ,бедиш другия човек да останете само двамата. Мой съвет е да примамиш първо бившия, като се убеди, че това е доста доходно и на него също му остане един сигурен доход и същевременно да действаш в обратната посока. Така няма и да се усети защо и какво точно е станало. Пък и след време да се светне... След дъжд качулка. Игнорираш го тотално от живота си.

# 54
  • Мнения: 782
Ако си достатъчно хитра и умна, спокойно след време  може да ,бедиш другия човек да останете само двамата. Мой съвет е да примамиш първо бившия, като се убеди, че това е доста доходно и на него също му остане един сигурен доход и същевременно да действаш в обратната посока. Така няма и да се усети защо и какво точно е станало. Пък и след време да се светне... След дъжд качулка. Игнорираш го тотално от живота си.
Е това вече може да го направиш! Нали и без това хората си мислят, че си властна натура - докажи го и го изиграй с достойнство!

# 55
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ако си достатъчно хитра и умна, спокойно след време  може да ,бедиш другия човек да останете само двамата. Мой съвет е да примамиш първо бившия, като се убеди, че това е доста доходно и на него също му остане един сигурен доход и същевременно да действаш в обратната посока. Така няма и да се усети защо и какво точно е станало. Пък и след време да се светне... След дъжд качулка. Игнорираш го тотално от живота си.

Ей това ме накефи!!! Подкрепям с две ръце  Peace Peace Peace

# 56
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Това са рисковете в бизнесе когато имаш ортаци-всеки си пати по някакъв начин.Наистина положението е доста сложно,но в такъв случай,ще ме прощавате за израза ,но трябва да си безкруполна-приятелството си е приятество сиреното си е с пари.

# 57
  • Мнения: 463
Цитат
приятелството си е приятество сиреното си е с пари.
Така е! Въпрос на бизнес!

Общи условия

Активация на акаунт