Клуб на многодетните родители - Пълна къща (9)

  • 14 590
  • 405
  •   1
Отговори
# 30
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Едно питане, може да не е за тук, ама къде и как мога да платя членски внос за клуба, и колко е за 2008-ма година? Може да ми пишете на лични, и мерси.


и аз се интересувам

По последни сведения.....Децата на Шефката ядяли пържоли(и еклери)...А ние мааме сандвичи...Следователно - парите за вноса - на Кабо Алма! Размер - (ако не го е индексирала чл. внос) - 20лв. Може и по друг начин - по банков път...Смеката е на първа страница на тази тема!Успех! Ако имате излишни пари - ще пратя и моята сметка!
Joy Joy Joy   Peace

Цоцоланке, не плаши хората!
Членският внос е 20 лв. Може да се плаща по банков път - номерът на сметката е в началото на темата благодарение на Цоцоланка. Другият вариант е да ги събирам аз на срещите, които правим всяка втора и четвърта сряда на месеца.
А къде се провеждат сбирките,простете ми за невежеството,но и това съм пропуснала newsm78

До Господин Хасан Адемов
Председател на Комисията по труда и социалната политика

Писмо

от Цвета Брестничка,
председател на "Пълна къща" - Клуб на многодетните родители към Асоциация "Родители"

Уважаеми Господин Адемов, ......


Става ли?

Супер е ,разбира се ,че става  Peace

# 31
  • Мнения: 1 470
     Браво Цвете!!!Но пък то да пише си и идва от вътре!!!Да ви се похваля,купих си една от нейните книжки,много ми хареса,смислени,закачливи тексчета в рими...Дори не се стърпях,и я подарих на детската градина,като естественно се похвалих че авторката ми е приятелка,и е част от многодетните мами...И госпожите там казаха че е много добра...Браво!!!А аз ще си ги събера постепенно,постепенно...
      Пиги,всеки път за срещите се разбираме за мястото,като обикновенно го сменяме,за да може повече майки да се включват.На някои им е по трудно придвижването знаеш...Така че ако ни следиш темичката,ще се ориентираш...А централен клуб все още си нямаме,но това е така защото сме я подкарали повече на лайф май,и по малко вършим същественни неща...За което другата година трябва да се поправим,ако искаме да направим нещо.
       Ей мами,като писах за Алмата,ми хрумна...Моите деца НЕ четат.А ако помоля нашата писателка да ги посети в училище,хем да представи творчеството си,хем може да предизвика интерес към книгата?!Преди години нали така се представяха разни професии,борци против фашизма,и др.Дали ще е интересно?!

# 32
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Покрай приготовленията ми за нашият благотворителен базар и концерт най-накрая ще се видя с клуба на многодетните мами в Търново,та ще има обясня кои и сме и що сме и ....ако има желание от ваша страна можем да обмислим следваща национална среща на многодетните семейства тук в Търново,по средата сме на България,предложението го правя най-отговорно, имаме подкрепата на партията на българските жени за такава среща,ще помислим и за спането...за всичко Hug......пък и веднъж Софийските мами да си отдъхнат от организационни ангажименти и да са само присъстващи  Mr. Green Какво ще кажете  Thinking

# 33
  • Мнения: 524

Да! Да! Да!
Първа съм! А и това е добър повод децата най-сетне да видят къде  е "вършала" майка им преди 15-16 години!

 Дидке, страхотна си!

# 34
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тъй Mr. Green тъй,не е зле за видят децата,пък и мама да си припомни свободните луди-млади години Flutter

# 35
  • София
  • Мнения: 1 677
Дидка,съгласна съм!  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 1 744
И аз съм за. Само веднъж съм била в Търново, за съвсем малко и не можах нищо да видя. Така че с нетърпение ще чакам.   Peace

# 37
  • Мнения: 179
Здравейте,аз сам мама на три прекрасни слънца.Искам да се вклу4а във ва6ия клуб.4есто пътувам до София поради здравословен проблем на голямята ми дъ6теря,така 4е мога да се виждам с някои от вас(ако има желание от ва6а страна). smile3525Моите слънца са АНЕЛИЯ-21.05.1993г,КОСТАДИН-12.04.1995,ГАБРИЕЛА-29.09.2007.6те ми баде приятно да ме приемете при вас newsm03

# 38
  • Мнения: 3 323
Мама на Габи, с удоволствие! Пиши в другата ни тема - Многодетни мами, тя е закована на първа страничка. Тази е така да се каже - служебна по организационни въпроси. За Декември не сме планирали срещи, но ако ти хареса нашия клуб ще намерим начин да се запознаем наживо.

Искам в Търново! Дидке, пиши подробности - да агитирам бебегледача от по рано!

# 39
  • Мнения: 3 740
маманагаби, добре дошла! Скачай с двата крака в другата тема, както ти е обяснила Пешеходката - там ще те подложим на подробен разпит. Wink

Аз да се отчета.
Днес бях на Кръгла маса за пенсионното осигуряване, организирана от ПДС. Не успях да съобщя за събитието, защото научих в последния момент.
Това, което можах да свърша, е да поставя пред г-н Христосков (НОИ) въпросът за осигуряването на майките, които остават вкъщи след 3-годишна възраст на детето и за индексацията на пенсиите на многодетните майки. И по двата въпроса получихме "стимулиращо не" - идеите ни били в противоречие с философията на пенсионно-осигурителната система, много сме били прави, обаче да се обърнем към социалното осигуряване.
Има какво да мислим по въпроса.

# 40
  • Мнения: 3 740
Момичета, получих това писмо на лични.

Търсим официални подписи за пускането на петиция срещу флуорирането на питейната вода в България. Ето го и проектотекста на петицията:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226790.msg5795387#msg5795387

За сега сме получили потвърждение за официална подкрепа от:
СНБМ
Група "Естествено"
Зелената партия
Асоциацията на лекарите-хомеопати в България
Горичка

Чакаме отговор от още няколко места.
Ще се радваме да можем да включим и клуб "Пълна къща" сред официално подкрепящите я организации, сдружения и групи. Мисля, че каузата ни е обща - за здравето на хората и предимно на децата ни.
Ще ни подкрепите ли?
Поздрави,
Андреа$


Аз мисля да подкрепим инициативата. Ако имате други съображения, казвайте.

# 41
  • Мнения: 3 323
Аз отдавна я пея тази песен...ама никой не ме чува... Съгласна, не ами много съгласна!

# 42
  • Мнения: 1 744
Добре, че има будни хора по тия въпроси! Прочетох част от темата, дето се е отворила и подкрепям! Peace

# 43
  • Мнения: 3 740
Момичета, ако до утре някой не възрази, ще потвърдя подкрепата ни за петицията против флуорирането на питейната вода.

Да се отчета за резултатите от празника.
Днес предадох на лавендър (ДБМ) за децата от домовете
- 106 лв. от коледния ни базар
- 10 гобленчета от Нели
- 10 лепенки за прозорци от Цоцоланка
- 7 ръкохватки от наталия (2 комплекта и 3 единични)
- 56 картички от празника
- 2 кашона кроасани - останаха от даренията на спонсорите

Потвърждение от лавендър.  Wink

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 07:12 от Кабо Алма

# 44
  • Мнения: 3 323
Добре си направила, ама май не е много...Другите парички отидоха за 1 минутка, в 6-а глуха, май...

Общи условия

Активация на акаунт