Театър!

  • 52 228
  • 557
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 838
Сещам се веднага за "Трамвай желание".

# 46
  • Мнения: 1 063
Чайка на Коко Азарян е много добър спектакъл.
Бойка Велкова на мен ми се открои  в Три сестри от Чехов, реж. покойният, голям Стоян Камбарев. Не знам още върти ли се спектакъла в Театър София. Там е великолепна. Препоръчвам!
Трамвай желание на К. Азарян, можеш да изгледаш видео клипа от сайта на театъра. Peace
Иначе, наскоро имах покана за спектакъл с нейно участие В ледовете, Младежки театър. Играе и в Невинните по романа Майките на Т. Димова. И на двата спектакъла реж. е Стилиян Петров.
Провери в програмата на Театър Сълза и смях, там също има участия. Предстои й работа в Модерен театър, основан от Ивайло Христов.

Аз бих препоръчала представлението на Галин Стоев в Театър 199 Малка пиеса за детска стая.

В очакване съм на Лазар и Иисус по мотиви от едноименния разказ на Емилиян Станев. Авторски спектакъл на Иван Добчев.
И съм си набелязала в ТБА  Зад огледалото.
 
 

# 47
  • Мнения: 698
Serpentine, Ив, благодаря! Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 8 917
Ножица-трепач - е няма такъв театър. Мога да го гледам 100 пъти Laughing

# 49
  • Мнения: 1 035
През ноември миналата година, бях по работа в София.По покана на приятели , посетихме моно спектакъла" За народното творчество"  -Камен Донев.Останах очарована...Бих го гледала пак ако гостува в Бургас .Препоръчвам го горещо

# 50
  • Мнения: 2 728
Последно гледах рейс в народния хубава комедика

# 51
  • Мнения: 2 716
За сетен път се затвърди мнението ми, че в този театър няма посредствен актьор. 
Гледа ли "Куклен дом" ?
Този сезон се нагледах на армията.
Обаче ще гледам "Рейс" - не знам кога, но много искам.

# 52
  • Мнения: 7 109
"Странната двойка" в Малък градски театър "Зад канала" - очарована съм http://theatreoffthechannel.org/strannata_dvoikabg.htm

"Плажът" на Съни Сънински в "Сълза и смях" - не ми хареса постановката изобщо, актьорите бяха супер обаче.
http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&eid=9346

# 53
  • Мнения: 1 107
Едно от малкото неща, за които завиждам на софиянци е, че културния живот е много по-богат Mr. Green Когато ми се случи да съм в София не мога да си купя билети, защото са свършили поне 2 седмици преди това, а аз няма как да се снабдя по-рано Sad и затова чакаме с нетърпение да има някое гостуващо представление тук или театралния фестивал лятото....Иначе последно гледах  "Възгледите на един учител за народното творчество" на Камен Донев и впечатленията ми бяха страхотни- много динамично и прекрасно поднесено представление. Препоръчавм го горещо!

# 54
  • София
  • Мнения: 4 899
Последните две постановки които гледах бяха в Народния:
"Идеалният мъж" - не ми хареса изобщо, много слабо ми се видя, но го отдавам на факта, че съм много критична към постановки по английска драматургия.
Но за сметка на това "Дон Жуан" ми напълни душата! Великолепен спектакъл, чудесна актьорска игра  Hug ! Пак искам да го гледам.

Поздравления за темата и благодаря!   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 17 282
В последните седмици гледах Трамвай Желание в Армията и Осъдени души в Народния - и двата спектакъла много ми харесаха и ги препоръчвам.

# 56
  • Мнения: 799
"Хъшове" в Народния  Sick
"Фенове" май в "Сълза и смях"  Sick
"Плажът" в Сатирата  Peace
"Трамвай "Желание" -  newsm78  Peace
"Маршрутка"  newsm78 newsm78

# 57
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ах, къде съм бляла и съм пропуснала темата до сега.

"Странна двойка"- не ми хареса

"Благородният испанец"-прекрасно.

"За народното творчество"-също прекрасно.

Това се послудните постановки, които съм гледала.

# 58
  • София
  • Мнения: 17 282
Кажи нещо повече за Благородният испанец, моля те.
Също и някой гледал ли е Фенове на Елин Рахнев?

# 59
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Кажи нещо повече за Благородният испанец, моля те.
Също и някой гледал ли е Фенове на Елин Рахнев?

Ами постановката е мн. свежа. Участваха Димитър Рачков, Елена Петрова, Ст. Рядков, Мария Статулова.
Сюжетът не е нищо особено, даже малко напомня латиноамер. сериал, но постановката е направена наистина, пак ще кажа, свежо. Има колорит, а също и голяма доза смях. Препоръчвам я.

Общи условия

Активация на акаунт