Делото за смъртта на Дариан тръгна!

  • 2 917
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Аз направо се разплаках на репортажа по БТВ. Моето Шуше се роди 2 дена преди нейното в същата болница. Аз обаче не бих намерила сили за дело.  Cry Изобщо незнам как хората преживяват такава загуба...  Cry

# 46
  • Варна
  • Мнения: 567
Ох, ужасно ми стана като гледах новините.
Не знам какво да кажа, освен да пожелая много кураж на семейството.

Споделям разсъжденията на КЛОНКА по принцип.

# 47
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета,

Жанина ми се обади тази вечер. От нейно име благодаря на всички вас за съпричастността и подкрепата.  bouquet Hug

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Колкото и неудобно да ми е  Embarassed да си призная почти не съм чувала за случая. Нямам време за новини напоследък Embarassed

Огромна трагедия за семейството и точно затова много се възхищавам на тази майка, която има сили да се бори със системата. Ужасно се ядосвам като прочета подобни новини!! Всички виновни трябва да бъдат наказани. Умът ми не го побира- как е възможно да проявиш престъпна небрежност към едно невинно бебе Twisted Evil

Дано поне веднъж съдебната система съди справедливо!! И дано не протакат делото с години.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
Нана, важно е Жанина да знае, че въпреки мъката, болката, отчаянието от загубата, нейната битка не е лична. И трагедията й не е. Защото всяко погубено човешко същество е изтръгната частица от всички нас.От нашата надежда и вяра, че децата ни са защитени, че за тях всички биха направили най-доброто, за да ги има и да ни радват.
В нейната битка тя не е сама.
Дори да изглежда така, сякаш целият свят е опустял, тя има много подкрепа,а  нейната смелост е подкрепа за всички нас, вяра, че една майка ще намери сили в себе си сред чудовищната болка да се бори за доброто на бъдещите си деца, както и за това на всички малки същества, които заслужават да бъдат пазени и обгрижвани с цялата старателност на света.

# 50
  • Мнения: 47 981
клонка  Peace много добре си го казала
жанина не е сама, ние сме с нея, заради нея и заради нас

Общи условия

Активация на акаунт