Коледни подаръци купуваме и за среща с ЯНУАРСКИТЕ мъничета жадуваме!

  • 11 928
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 127
аз затова си питам от време на време откога на другите момичета им мерят тоновете, ама все още не мога да разбера...
иначе другата седмица съм на консултация и ще питам изрично за тоновете.
надявам се всичко да е наред и да са ни живи и здрави с бебоците, и ние с тях

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 237
ЧЕСТИТО НА PITIA!

На мен тонове досега не са ми мерили, тъй като гледам може и да не ми ги мерят докрая, чак като наближи термина.
Аанет, добре че се е разминало по-леко  Hug
Микки, за чревните, май вече не се правят, на мен също не ми пуснаха.

# 62
  • Мнения: 52
Мари- ще съм с пълна упойка, понеже проблема ми нали е в самият гръбначен стълб и няма как да рискуват да ми я бият там.Имам няколко захапани прешлена и незнам още какво беше..и тази дископатия и ...много неща та..Казаха ми предният ден да отида на обед и да ми направят изследванията за упойката..след това да се прибера, да изпия два дуфалака/не правят клизма/ за да мога да се изходя нали Embarassed/извинявам се/ Mr. GreenИ на другият ден росна прясна гладна жадна..ситринтта да действам по въпроса.Да си нося ми казаха две нощнички и чехлички ...бельо за след това и...това е.А линкчета много знам..само дето ще ми трябва малко време за да ги посъбера и ще ти ги дам на куп.Аз понеже си знаех отначало че ще съм така..и доста съм попрочела.

Честито на мама Питиа.Нека да си и живи и здрави двамата юнаци    bouquet

# 63
  • Мнения: 110
По въпроса за анти-d-гамаглобулина-преди години ми се наложи да я използвам и доколкото знам е задължителна за жени с Rh(-),за да се предпази бебето при последващо раждане.Преди време я намерих със зор в раковата болница,но нямам спомен за цената.Ако имате познати,които могат да я намерят,предполагам,че и на мен ще ми трябва,та да се запишя в евентуален списък...

# 64
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО НА ПИТИЯ, ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ МОМЧЕНЦАТА И БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА!!!

# 65
  • Мнения: 110
Честито на Пития  bouquet  bouquet




Папилотка  и на мен нещо не искат да мерят тоновете. Докторът само ми слуша всеки път пулса на бебка с видеозона и нищо не сазва за тонове. Не знам - на всичко отгоре се ядосва като го питам нещо за други изследвания и все ми казва да не чета толкова много по форумите. Иначе за последно съм на 20 на консултация и край - направо в болницата. Ако стане междувременно нещо не знам какво ще правя newsm78
Juju1,аз съм на последна консултация на 12.12. и после-направо в болницата.Но все пак имам телефон на доки и (да НЕ дава господ) ако има нещо,все пак винаги мога да се обадя и да предприема някакви действия,каквито и да са те!Не се притеснявай много!!! Grinning

# 66
  • Мнения: 60
Честито  на Питиа да са и живи и здрави момчетата!
а тоновете ми ги записват всяка седмица от 27 седмица.Грудка Калудкова и аз така се бях ошашавила с тия повишени левкоцити но док. ме увери че е нормално да не се притеснявам!
Мари аз в понеделник ще се срещам с анестезиолога но няма да съм с пълна упойка и по-добре предпочитам да си видя бебчето веднага а не след час!

# 67
  • Мнения: 802
И аз да се запиша в новата темичка
Аз се възстановявам вече и бебката ми расте по мъничко .
Всеки ден ходя да си е гледам и да си броя грамчетата, който качва .
Нали в началото беше отслабнала и сега възстановяваме - днес е 1920 грама .
Дано до Коледа да си бъде  в къщи .

Весела вечер от мен и утре ще пиша и ще чета повече .

# 68
  • Мнения: 197
Аничка, аз ще я питам моята позната и ще имам отговор до понеделник включително, за колко време могат да я доставят тая прословута ваксина, без да се налага седмица преди това, примерно, да се дава капаро. Ще пиша веднага.

# 69
  • Мнения: 52
Мари-http://www.maichindom-varna.com/blog.php ето за болницата където ще раждам има малко инфо .

Усмивке- много се радвам за вас  Hug Дано всичко мине добре и за празниците да сте си в отлично състояние. Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 1 325
И аз трябва да поразпитам в клиниката колко време ще ме държат ако ме оперират евентуално, иначе престоят при нормално раждане ще ми е четери нощи.Знам само че бебка ще е при мен в стаята, и предполагам че първите дни след операцията ще се грижат за нея медецинските сестри.Аз понеже имам татос на кръста и отначало анестезиолога като го видя и се шашна , каза че ако е бил малко по нагоре съм щяла да имам проблем с упойката защото е опасно ако попадне мастило около гръбначният мозък Sad
Усмивка и аз ти пожелавам малката за Коледа да си е в къщи!
Мерси Ели ей сега ще ги прегледам Simple Smile

# 71
  • Мнения: 6 274
Здравейте , момичета wavey. Да са живи и здрави новите бебочета в отбора  newsm51. Аз още съм си така с все същите ужасни болки cry и утре вече се разбрах с друг лекар да ме види , че това не се издържа . Весела вечер на вас .   love001

# 72
  • София
  • Мнения: 3 688
мари аз се срещнах с анестезиолога миналия път когато раждах,сега ще е същия и мисля ,че няма нужд да се виждаме предварително.
Мисля да съм със спинална или епидурална упокйа(както миналия път)а не с пълна.

# 73
  • Мнения: 110
Здравейте , момичета wavey. Да са живи и здрави новите бебочета в отбора  newsm51. Аз още съм си така с все същите ужасни болки cry и утре вече се разбрах с друг лекар да ме види , че това не се издържа . Весела вечер на вас .   love001
Здравей,Djulichka,какви са тези болки?От толкова много информация нещо загубих ориентация #Crazy

# 74
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито на мама Пития и бебоците с имена на ханове! Големи мъже да порастнат!
Усмивка, а колко трябва да тежи Мария за да я изпишат от болницата? Желая ви скоро да сте заедно у дома!

Общи условия

Активация на акаунт