помогнете ми моля ви

  • 2 718
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 16
преди време бях писала че имам проблем с гърдите(различни са ми).на 17 съм и вече реших че трябва да си направя операция.моля ви пишете ми жени които са си правили пластична операция и са доволни от лекарите си,защото ни подплашиха че имало мн фалшиви лекари които слагали не качествени имплантанти.имеила ми е radi.90@abv.bg моля ви дайте някой добър лекар,защото искам да се почуствам истинска жена с самочувствие.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 914
Ама ти си още на 17? Каква жена, какви операции?  Shocked
Има време да се развиваш още, т.е. и гърдите ти. Според мен изчакай още няколко години и тогава вече евентуално мисли за корекции.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 236
преди време бях писала че имам проблем с гърдите(различни са ми).на 17 съм и вече реших че трябва да си направя операция.моля ви пишете ми жени които са си правили пластична операция и са доволни от лекарите си,защото ни подплашиха че имало мн фалшиви лекари които слагали не качествени имплантанти.имеила ми е radi.90@abv.bg моля ви дайте някой добър лекар,защото искам да се почуствам истинска жена с самочувствие.
#Shocked #Shocked #Shocked

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
а на 18 какво ще коригираш Thinking
и моите са различни и на 99% от жените са така- щом мъжа ми ги харесва, дори и след кърменето нямам нужда от корекции /не че не бих искала едно повдигане, но няма парички и съм бъзла/- няма да се показвам гола на плажа, нито пък чуждите мъже ще ми ги гледат Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 17 546
Момичето ясно обясни в предната си тема защо има нужда и наистина има нужда от пластика, така че ако имате съвет давайте, а не и се карайте, че е твърде млада.

_nevinna_, много питай и събирай мнения преди да го направиш! Успех от мен! Hug

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Това което си го решила не е най удачното за твоята възраст,но щом пък искаш......и кой е този лекар който ще те посъветва да го сториш..... Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 3 838
Аз пък я подкрепям и разбирам напълно. Дискомфортът, който тя изпитва от в следствие на този проблем, може да окаже силно негативно влияние върху психиката й и да причини психосексуални отклонения ( както се случи при мен ), а това хич не е за подценяване. Ето защо в подобни случаи хирурзите не само че се съгласяват да правят такава операция, но и горещо препоръчват намеса. Аз бих ти препоръчала с чиста съвест д-р Тепавичарова-Романска от Държавната клиника по естетична и реконструктивна хирургия, тя е доказан професионалист с опит именно в тази област на пластичната хирургия - можеш да я намериш в Стоматологичния факултет, на един от високите етажи (май 13, ако не се лъжа), когато аз ходих при нея, приемаше в понеделник за консултации.
Аз също търпях критики, не една и две, че се оперирах на 19 години (ако бях имала финансовата възможност, щях да го направя и по-рано и щях да си спестя много сълзи и мъки), но изборът си беше мой и не съжалявам. Само който е бил на моето (или на нейното в случая) място, може да издава присъди.

# 7
  • Мнения: 302
Писах ти на e-mail.

# 8
  • Мнения: 16
blagodarq vi za podkrepata.a na tezi koito mislqt 4e tva e pri6tqvka ne e vqrno ogromna mi e razlikata daje nosa proteza i sum xodila po lekari i te kazaxa 4e nikoga nqma da se opravqt napulno.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 914
Момичето ясно обясни в предната си тема защо има нужда и наистина има нужда от пластика, така че ако имате съвет давайте, а не и се карайте, че е твърде млада.

Aми не всички имаме време да четем всички теми. Отговарям на тази. Ако е имало предишна тема, е коректно да се даде поне линк. Както и да е.

Успех на момичето.  Peace  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 459
Не ти ли е малко ранко за всякакви такива интервенции  Thinking

# 11
  • Мнения: 9 865
Аз си спомням предишната тема и все пак мисля, че е рано на 17-18 г. да се слага силикон, но всеки сам си го решава това, дано да няма никакви драми и проблеми и наистина да си реши проблема. Противно на всеобщото схващане аз не съм убедена, че естетичната хирургия решава дълбоки, та чак и психосексуални проблеми.

# 12
  • София
  • Мнения: 122
Изглежда проблема е голям, обикновено се обяснява, че трябва да се изчака пълното развитие на гърдите и т.н. Все пак е на 17, обикновено се смята, че на 18г. са допустими такива интервенции, особено пък, когато се касае не за прищявка, а реално има какво да се коригира. Само ми е интересно на  повечето от вас гърдите ви не бяха ли завършили растежа си на 17г.(не питам с лошо), просто винаги се сещам за едно изречение от публичното пространство как на фолк певиците гърдите им почвали да растат от 25-тата им годишнина(поне на тези, които отричат корекциите си). Успех _nevinna_ Peace.

# 13
  • Мнения: 17 546
Момичето ясно обясни в предната си тема защо има нужда и наистина има нужда от пластика, така че ако имате съвет давайте, а не и се карайте, че е твърде млада.

Aми не всички имаме време да четем всички теми. Отговарям на тази. Ако е имало предишна тема, е коректно да се даде поне линк. Както и да е.

Успех на момичето.  Peace  bouquet
Заповядай! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239859.msg5525097#msg5525097 Надявам се да ми простиш, че бях некоректна! Mr. Green Пък тя е писала, че преди време е писала за проблема си и можеше сама да потърсиш в нейните публикации за какво точно е писала... ако наистина те интересуваше.

# 14
  • Мнения: 9 865
Моите се развиха много активно последните 2-2.5г., а съм на 23, до скоро бях съвсем плоска, сега вече има защо да си купя сутиен. И не е свързано с раждане и чичко Скалпел, на 17 нямах абЦЕлютно никви цици.

# 15
  • Мнения: 17 546
Моите се развиха много активно последните 2-2.5г., а съм на 23, до скоро бях съвсем плоска, сега вече има защо да си купя сутиен. И не е свързано с раждане и чичко Скалпел, на 17 нямах абЦЕлютно никви цици.
Че аз до 18 ходех без сутиен, щото нямаше нужда от него, ама ела да ме видиш сега, след три деца... Confused не мога да си намеря сутиени кат' хората Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 1 914
Момичето ясно обясни в предната си тема защо има нужда и наистина има нужда от пластика, така че ако имате съвет давайте, а не и се карайте, че е твърде млада.

Aми не всички имаме време да четем всички теми. Отговарям на тази. Ако е имало предишна тема, е коректно да се даде поне линк. Както и да е.

Успех на момичето.  Peace  bouquet
Заповядай! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239859.msg5525097#msg5525097 Надявам се да ми простиш, че бях некоректна! Mr. Green Пък тя е писала, че преди време е писала за проблема си и можеше сама да потърсиш в нейните публикации за какво точно е писала... ако наистина те интересуваше.

Koйто има интерес да получи повече информация, той пуска линк, а не ние да го търсим.  Peace

По темата- пак съм на мнение да изчакаш още малко поне. НО- ако много те комплексира и притеснява, направи си операцията. Все пак, да не си докараш друг, по- голям проблем от психическата затормозеност. За лекар- не мога да препоръчам, дано попаднеш на добър специалист.  Praynig Wink

# 17
  • Мнения: 17 546
Koйто има интерес да получи повече информация, той пуска линк, а не ние да го търсим.  Peace
Shocked  Rolling Eyes ...
Aми не всички имаме време да четем всички теми. Отговарям на тази. Ако е имало предишна тема, е коректно да се даде поне линк. Както и да е.
Ма нали ти искаше линк!? Въобще знаеш ли за кво си в тая тема и какво искаш всъщност?  ooooh! Няма значение... Peace

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 09:00 от DarkMoon

# 18
  • Мнения: 757
др.Тонев,клиника "каспела" пловдив работи и в софия.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 914
Koйто има интерес да получи повече информация, той пуска линк, а не ние да го търсим.  Peace
Shocked  Rolling Eyes ...
Aми не всички имаме време да четем всички теми. Отговарям на тази. Ако е имало предишна тема, е коректно да се даде поне линк. Както и да е.
Ма нали ти оскаше линк!? Въобще знаеш ли за кво си в тая тема и какво искаш всъщност?  ooooh! Няма значение... Peace

Даааааа. Имах предвид, че момичето трябваше да пусне още в началото, за да е ясно на четящите и да получи по- точни отговори, не съм искала от други юзъри. И наистина, стига вече. 2 път си замълчавам на заядливия ти тон, дано има защо.

# 20
  • Мнения: 17 546
Даааааа. Имах предвид, че момичето трябваше да пусне още в началото, за да е ясно на четящите и да получи по- точни отговори, не съм искала от други юзъри. И наистина, стига вече. 2 път си замълчавам на заядливия ти тон, дано има защо.
Пардон! newsm49 (не беше заяждане)

# 21
  • Мнения: 186
Аз си спомням предишната тема и все пак мисля, че е рано на 17-18 г. да се слага силикон, но всеки сам си го решава това, дано да няма никакви драми и проблеми и наистина да си реши проблема. Противно на всеобщото схващане аз не съм убедена, че естетичната хирургия решава дълбоки, та чак и психосексуални проблеми.
Peace

# 22
  • Мнения: 1 224
Направо понякога ме учудвате как може да сте толкова повърхностни. Бебсън,момичето има проблем,сега е на възраст на която започва да излиза, да завързва приятелства,да си намери приятел.. Как мислиш , ще се чувства пред някое момче,когато се съблече и види реакцията му от това , че едната и гърда е видимо по-голяма от другата ?! А ти си седнала да и обесняваш как да си пусне линк към миналата тема ? Мислиш ли , че това и е проблема ? Според мен има друго за което да мисли, вместо за това как да си подрежда мненията по форумите ! Ако е на твойта глава,ще седнеш да си подреждаш темичките,АМА ДРУГ ПЪТ ! Хайде да не издребняваме , а ?
ДаркМуун   bouquet Heart Eyes
_nevinna_  Успех,дано всичко си дойде на мястото .   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 3 838
Нали знаеш, отстрани е много лесно да даваме акъл, без да вникваме в положението.

# 24
  • Мнения: 1 224
Нали знаеш, отстрани е много лесно да даваме акъл, без да вникваме в положението.
Абсолютно.. За това казах,че мисли така,понеже не и е на главата   341uu newsm29

# 25
  • София
  • Мнения: 3 838
Мда, а не е никак трудно да се замислим това момиче как ще се съблече пред гаджето си, как ще отиде спокойна на плаж, все такива неща, правенето на които се приема за даденост, а всъщност за някои от нас са, или са били мисия невъзможна. Има момичета със силно изразена асиметрия, които не могат да се съблекат дори пред майките си. И такива проблеми не се решават със силата на самовнушението.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 914
Направо понякога ме учудвате как може да сте толкова повърхностни. Бебсън,момичето има проблем,сега е на възраст на която започва да излиза, да завързва приятелства,да си намери приятел.. Как мислиш , ще се чувства пред някое момче,когато се съблече и види реакцията му от това , че едната и гърда е видимо по-голяма от другата ?! А ти си седнала да и обесняваш как да си пусне линк към миналата тема ? Мислиш ли , че това и е проблема ? Според мен има друго за което да мисли, вместо за това как да си подрежда мненията по форумите ! Ако е на твойта глава,ще седнеш да си подреждаш темичките,АМА ДРУГ ПЪТ ! Хайде да не издребняваме , а ?
ДаркМуун   bouquet Heart Eyes
_nevinna_  Успех,дано всичко си дойде на мястото .   bouquet

Изобщо не знаеш какво ми е на моята глава, така че айде, ако обичаш си спести изказванияте по мой адрес.  Close
Казах, че не съм разбрала точно какъв е проблемът и точно, защото нямаше линк и не беше обяснено, че проблемът е сериозен. Знаеш ли колко момичета има на 16-18, които си самовнушават глупости? После разбрах, че не е от тези момичета и си промених становището. Какво повече искате не мога да разбера?

 

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Споко,момичета ,нали всичко вече се изясни! PeaceАвторката на темата е най добре да се консултира с медицински лица и те да преценят дошло ли е времето за подобна процедура или още е в период на развитие (което е от голямо значение в случая). Peace

# 28
  • Мнения: 16
благодаря за разбирането.решихме с мойте семейство да пишем на един от хирурзите на пълна промяна и в момента чакам отговор.стискайте палци моля ви отговора му да е положителен и в най-скоро време да ми направи операция.ако каже че в близкото време ще ме оперира ще рева цял ден от щастие.

# 29
  • Мнения: 3 094
благодаря за разбирането.решихме с мойте семейство да пишем на един от хирурзите на пълна промяна и в момента чакам отговор.стискайте палци моля ви отговора му да е положителен и в най-скоро време да ми направи операция.ако каже че в близкото време ще ме оперира ще рева цял ден от щастие.

влез във форумите на www.tialoto и там има и случаи като твоя - на млади момичета с очевидна разлика в гърдите. Най-добрият казват е доктор Веселин Динев. (Така излезе от това, което прочетох). Ти и твоите родители ще прецените сами. Аз съм ходила при него за друго и ми направи впечатление и отношението - отказа ми едно нещо, което значи че не е печалбар - друг би ми взел парите за да ми угоди. Не се занимавай с пълна промяна - те ползват много хирурзи и не се знае при кого ще попаднеш........има някои от тези, които оперираха в промяната, които във форумите на тялото са тотално развенчани, заради грешки, които са правили, заради неуспешни операци и т.н. Но и аз си мисля ако разликата засега не е чак толкова очебийна за поизчакаш.....няколко години, защото и без бременности и раждане, гърдите търпят промяна до 25 години , поради променящото се ниво на женските хормони.

# 30
  • Мнения: 8 999
Да вметна, че моито гърди, когато бях на 17 г. също бяха абсолютно различни - и по форма, и по големина. На 22 г. нещата се обърнаха - по-голямата спря да расте, а по-малката порасна повече и .... пак бяха различни, но в обратен ред. Та, мисълта ми е, че момичето тепърва ще се развива още, рано е за такива интервенции, защото организмът няма да спре да расте, само защото си е направила корекция. Да изчака поне до 20 г.

# 31
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Не ми се струва много разумно да отидеш в Пълна промяна.
Ако разликата в гърдите те притеснява, нима ще ти хареса да те изтипосат по телевизията и да те видят толкова много хора?

В миналата тема ти писах - консултирай се с доц. Анастасов, Пловдив, Хирургията на Пещерско шосе
тел. 032 - 60 29 35
Ако има някой от пластичните хирурзи, дето мисли и за пациента, това е той.
Детето ми е оперирано при него и няма и следа от вродения му дефект.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 838
Не, тя казва, че ще се обърне към един от хирурзите, който си е избрала в Пълна промяна, а не че ще отиде да се показва в шоуто.

# 33
  • Мнения: 16
az nqma da xodq v pulna promqna,a az sum ot sofiq i pld mi e dale4e satova tursq hiryrzi v sf

# 34
  • Мнения: 1 424
Аз си спомням предишната тема и все пак мисля, че е рано на 17-18 г. да се слага силикон, но всеки сам си го решава това, дано да няма никакви драми и проблеми и наистина да си реши проблема. Противно на всеобщото схващане аз не съм убедена, че естетичната хирургия решава дълбоки, та чак и психосексуални проблеми.
Peace
Подкрепям напълно  Peace
Премисли спокойно и трезво поне още един път !   bouquet

# 35
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
az nqma da xodq v pulna promqna,a az sum ot sofiq i pld mi e dale4e satova tursq hiryrzi v sf


И аз съм от София, ама хората и по чужбина ходят за лечение и свестен лекар.
Пловдив е на 2 часа път.
На теб ти трябва лекар, не печалбар.

Общи условия

Активация на акаунт