ВРАЦА - 6

  • 12 789
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 425
Сонче не се притеснявай няма никаква гаранция, че познават колко тежи бебето. Поне аз така мисля. Това са някакви изчисления и няма от какво да се притесняваш. Peace

# 76
  • Мнения: 728
Явно притесненията ми не са били напразни, оказа се че околоплодните води са под норма и трябва да влезна под наблюдение. Стискайте ми палци Praynig, много ме е страх, утре сутрин ще влизам в болницата.

# 77
  • Мнения: 2 425
Не се притеснявай. Ние сме с теб и ще стискаме  Peace
Времето ми се вижда хубаво - чисто небе Flutter
Ние следобяд ще ходим на детско парти с малката. В кабелната и ще го излъчат в понеделник май в 7ч вечерта. Който е на абонат на Михайлов може да гледа.

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кой търсеше жилище...

Тук има 2 предложения:
http://obiavi.vratza.com/index.php?a=show&level=1&nomer= … F0%EE%E4%E0%E2%E0

# 79
  • Мнения: 98
Сонче, не се притеснявай, всичко ще бъде наред и ще получиш твоето Коледно чудо!  Hug Успех!

# 80
  • Мнения: 2 425
Преди малко се върнахме от партито. Валя малко порева като се развикаха децата, но то е нормално за нейните 5 месеца. Дядо коледа ни направи подарък. Кукла бебче мъничка с чаршафче, възглавничка на която има едно слонче, на което му стърчи едното ушо и шушка. А в единия край светкат шест лампички в кръг. Има и дрънкалка мекичка. И сега пада една игра. Много им се зарадва. Има и шоколадови лакомства, но тях Мама ще ги папка  Laughing И на бъдни вечер може да ни гледате по ТВ Враца. Валя е с розово анцунгче и аз я държа (мене не ме гледайте  Blush). Утре ще снимам и подаръчето, че сега ме мързи  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 2
Честито Рождество Христово.Всичко най хубаво ви желая.Много подаръци на всички.Весела Коледа.

# 82
  • Мнения: 2 425
Весела коледа на всички и да слушкате децата   bouquet  madnoel santa2

# 83
  • Мнения: 875
Честита Коледа!!!
Пожелавам на всички врачански мами много здраве, късмет и прекрасни мигове със семейството!

# 84
  • Мнения: 159
Весела Коледа! baloni
Много здраве, щастие и успехи. И много подаръци за бебчовците ( и за майките също  Laughing )

# 85
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен Simple Smile
Честито Рождество!!![/size][/color]
Аз съм нова,днес се регистрирах.Все още нямам бебок,но пък за сметка на това съм в начална бременност  Simple Smile Днес докато съм на работа цял преди обяд се занимавах да чета форума от Враца.Има много интересни и полезни неща.
Пожелавам ви весело изкарване на Новогодишните празници и умната

# 86
  • Мнения: 68
Ако знаете само отвън за 15 мин какъв сняг заваля.Много е хубава гледката е като изклучим студа който е  Joy

# 87
  • Мнения: 2 425
Добре дошла и Весело посрещане на НГ-а  Stop

# 88
  • Мнения: 159
Здравей buba_85,
добре дошла и леко бременеене  preggo

# 89
  • Мнения: 1 454
Честита Коледа!
Много здраве, щастие, мир и спокойствие в семействата ви и радостни усмивки от децата  Hug

Навън е като снежна приказка  Laughing и колко е студено... бзззз

Общи условия

Активация на акаунт