бременна ли съм?

  • 2 641
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте!Ще ви опиша един мой полов акт и моля ви помогнете ми с вашия опит за да ми кайете дали има вероятност да съм бременна!Правихме секс с мъжа ми в деня на овулацията(сигурна съм че съм била в овулация защото си правих тест за овулация) но ползвахме презерватив.Но 20мин по-късно го направихме пак,след като бяхме взели душ, той беше ходил до тоалетна и т.нПо време на самия акт не ползвахме презерватив, но за "финала" сложихме.Имали вероятност да съм бременна?и другия ми въпрос е: кога е по-лесно да забременея -в деня на овулацията или 2-3дни след това?Благодаря ви предварително!Моля ви пишете!!!

# 1
  • Мнения: 134
20 мин.душ.тоалетна. малко вероятно е да си забременяла
що се отнася до забременяването ,най -добре е по-време на овулация , защо след 2-3 дни да чакаш

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Поредната абсурдна тема! Колкото ти можеш да си отговориш на въпроса, толкова и ние можем да ти отговорим. Само ще предполагаме като теб.

......най -добре е по-време на овулация , защо след 2-3 дни да чакаш


  Peace

# 4
  • Мнения: 1 440
Бременна ли си? Thinking

# 5
  • Мнения: 7 474
Малко вероятно, но възможно  Wink Ние не можем да гадаем  Wink

# 6
  • Мнения: 141
и кой трябва да ти даде отговор?да си 4увала за тестове.....?

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Възможно е да забременееш при така описаната ситуация.
Тестът за овулация е положителен само ако контролната черта е еднаква по наситеност или по-тъмна от контролната (това го казвам ако не го знаеш). Самата овулация е до 36 часа след положителния тест.
За забременяване секс се прави в деня на положителния тест, както и в следващите два дни. Яйцеклетката живее около 12 часа, а спермитата могат да оцелеят и няколко дни, дебнейки я, при наличие на подходяща среда, а тя е максимално добра в дните около овулацията. Макар че не разбирам защо се пазите, а ползваш тестове за овулация?  newsm78

# 8
  • Мнения: 728
Май по скоро искаш да питаш какво трябва да правите за да не забременееш
Хъм.. Naughty доста сте се постарали да няма бременност, така че малко вероятно е да я има, даже почти невъзможно според мене. Все пак и двата пъти има презерватив, измил се е, ходил е до тоалетна и не е свършвал в тебе.
На мене ми се струва че не ви се иска да си имате бебе. Или ако ви се иска .. на дали така ще стане.

# 9
  • Мнения: X
Сега изваждам кристалната топка и поглеждам............ммм, да, ще трябва да хвърлям боб, топката нищо не каза Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 7 190
Много зачестиха тези въпроси във форума.
Не че имам нещо против, но ако мога да дам един съвет -
Момичета, забременяването най-често не подлежи на яснота и логика, така че тук във форума няма как да получите отговор.
За тази цел има тестове за бременност и гинеколози.
Останалото може единствено да бъде оприличено на "хвърляне на боб".  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 24
Благодаря на всички които ми отговориха!

# 12
  • Мнения: 24
 Просто исках да разбера от опита и знанията на всички вас кога е по-голяма вероятността да забременя- в деня на овулацията или в дните след нея!защото това което съм чела е че в дните след нея е по вероятно!

# 13
  • Мнения: 4 965
Май по скоро искаш да питаш какво трябва да правите за да не забременееш
Хъм.. Naughty доста сте се постарали да няма бременност, така че малко вероятно е да я има, даже почти невъзможно според мене. Все пак и двата пъти има презерватив, измил се е, ходил е до тоалетна и не е свършвал в тебе.
На мене ми се струва че не ви се иска да си имате бебе. Или ако ви се иска .. на дали така ще стане.


  bouquet
 Mr. Green

Овулацията си е овулация и най-сигурно се забременява по време на нея. След нея яйцеклетката започва да губи "качествата си".

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 ooooh!

Ама ти сигурна ли си, че искаш да забременееш Crazy

# 15
  • София
  • Мнения: 1 230
Питането е абсурдно!
При използването на 2 презерватива при два полови акта, сте се постарали да не забременееш.

# 16
  • Мнения: 24
Ако трябва да съм напълно искренна с вас опита ми за забеменяване беше на 2.12 (2дни след овулацията ми)!

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А моето питане е защо се пазите щом искате бебе newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 7 190
А защо тогава използвате презерватив?
Партньорът ти изобщо знае ли, че се опитваш да забременееш  newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Сега изваждам кристалната топка и поглеждам............ммм, да, ще трябва да хвърлям боб, топката нищо не каза Tired
Колко мъка има по тоя свят  Thinking

# 20
  • Мнения: 24
а в деня на овулацията нямах намерение да забременявам, та затова ми се иска да разбера при полойюжение че в деня на овулацията съмползвала презерватив а 2 дни след нея не в кой от двата случая е по вероятно ?!!знам че звучи адски тъпо....но ... Embarassed

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Явно не бързате.
Изчакай да видиш дали ще ти закъснее, направи си тест.
Ако не следвашия месец знаеш какво да правите.
Успех Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 230
Мила въпроса ти трябваше да бъде, кога се забременява, по време на овулация или след нея. А ако искате бебе, най-добре забравете за презервативите.

# 23
  • Мнения: 24
Благодаря ти Vi Fresh!

# 24
  • Мнения: 1 227
Ако трябва да съм напълно искренна с вас опита ми за забеменяване беше на 2.12 (2дни след овулацията ми)!

Пак ли с презерватив newsm78 - ако е така вероятността да си бременна е почти никаква. А ако си правила истински опит за забременяване, изчакай си закъснение. Осем дена след акта няма кой да ти даде категоричен отговор.

# 25
  • Мнения: 24
Е ок кога се забременява по време на овулация или след нея?!?

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За забременяване секс се прави в деня на положителния тест, както и в следващите два дни. Яйцеклетката живее около 12 часа, а спермитата могат да оцелеят и няколко дни, дебнейки я, при наличие на подходяща среда, а тя е максимално добра в дните около овулацията.
Peace

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
В подфорум Искам бебе има Библиотека с много информация - за овулацията, за тестовете за овулация и какво ли още не.  Wink Там се поразрови.

Забременява се по време на овулация разбира се. Два дни след нея няма жива яйцеклетка. Положителният тест за овулация не ти гарантира, че в момента си в овулация, а че тя предстои до 36 часа.  Peace

# 28
  • Мнения: 24
благодаря ти vi fresh!

# 29
  • Мнения: 24
Blagodarq na vsi4ki vi!

# 30
  • Мнения: 728
а в деня на овулацията нямах намерение да забременявам, та затова ми се иска да разбера при полойюжение че в деня на овулацията съмползвала презерватив а 2 дни след нея не в кой от двата случая е по вероятно ?!!знам че звучи адски тъпо....но ... Embarassed

не искам да се заядам, но ти ден за ден ли ги взимаш тия решеня?
Днес искам да съм бременна хоп без презерватив.. утре вече не искам .. хоп със. Пак се извинявам но ми е доста странно

# 31
  • Мнения: 4 965
...не искам да се заядам, но ти ден за ден ли ги взимаш тия решеня?
Днес искам да съм бременна хоп без презерватив.. утре вече не искам .. хоп със. Пак се извинявам но ми е доста странно.

А приятелят ти знае ли, че правиш опити за забременяване?
И на колко години си?

# 32
  • Мнения: 24 467
Ох, това са любимите ми теми!
Дай ми лични данни да ти метна едни карти! Laughing

# 33
  • Мнения: 1 427
Забременява се САМО при наличие на овулация!Ако половият контакт е станал 48 часа по-рано,пак е възможно,тъй като сперматозоидите живеят до 72 часа в тръбите.Но след овулация няма яйцеклетка,няма и забременяване.Най-ранния метод за установяване на бременност е да си измериш сутрин преди ставане от леглото аналната темп.Ако е над 37,2 значи или си в овулация в момента или си бременна. 

# 34
  • Мнения: 476
а в деня на овулацията нямах намерение да забременявам, та затова ми се иска да разбера при полойюжение че в деня на овулацията съмползвала презерватив а 2 дни след нея не в кой от двата случая е по вероятно ?!!знам че звучи адски тъпо....но ... Embarassed

Не само този въпрос, а темата като цяло!

Може би ще звучи по-добре така: "Как да забременея без той да разбере?!?"  Peace

# 35
  • Мнения: 668
хахах    .Може би ще звучи по-добре така: "Как да забременея без той да разбере?!?"  май всички са на това мнение.ей мила само ни разсмиваш. ти да не си спукала презерватива ,че питаш?

# 36
  • Мнения: 1 427
Тази ситуация наистина е  newsm78Според мен тя може би по някакво стечение на обстоятелствата има повече от един партньор и си чуди кой е по-вероятният бъдещ татко. newsm12

# 37
# 38
  • Мнения: 7 723
Просто исках да разбера от опита и знанията на всички вас кога е по-голяма вероятността да забременя- в деня на овулацията или в дните след нея!защото това което съм чела е че в дните след нея е по вероятно!
Така.....не знам точно кво си чела, но след като овулацията свърши е невъзможно,
повтарям- НЕ-ВЪЗ-МОЖ-НО да забременееш.
Това е против всякакви закони на природата.
Както е невъзможно също забременяване и с презерватив.
Здрав презерватив.
А каква точно е целта?
Да ни разкажеш цветно половата си вечер, ли? Laughing

КАжи още нещо, дееееееее Praynig

 Popcorn

# 39
  • Мнения: 466
Беше ми много смешно докато четях темата с коментарите . На голям човек ми се струва невероятно да не са му ясни все пак основни положения около забременяването . Вероятно става дума за младо девойче , на което все още не  му е ясно за какво става въпрос - та чак пък и тест за ову си правила   Joy Да не говорим , че положителен тест за овулация не означава 100% сигурност , че е имало овулация
Абе  направо да си питат каквото ги интересува  Naughty

# 40
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Изненадана съм, че толкова много хора имат ниска сексуална култура.
Прочети малко литература преди да правите секс, за да знаеш митовете и заблудите как става или не бебето.....защото се излагате с глупави въпроси и то във века на интернета и комуникациите.

# 41
  • Мнения: 7 723
.... той беше ходил до тоалетна и т.н ....
Това е любимият ми откъс от въпроса....
Мари, ако разкажеш подробности около
тази му дейност ще мога да ти дам по- адекватен отговор на въпроса ти Wink Grinning

# 42
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 newsm62 хиххихихи


п.п.сорка за офа ама не мога да устискам де не се изхиля  Crazy нищичко не отбрах от питането и темата  newsm78 Laughing

# 43
  • Мнения: 1 062
.... той беше ходил до тоалетна и т.н ....
Това е любимият ми откъс от въпроса....
Мари, ако разкажеш подробности около
тази му дейност ще мога да ти дам по- адекватен отговор на въпроса ти Wink Grinning

Предполагам, че точно този откъс е за да поясни, че се отхвърля възможността да е останала семенна течност в каналите. И дори и да е с ниска култура ( сексуална ) ми е много интересно защо трябва да се пише пост просто за подигравка. Не визирам само автора на този цитат, а още няколко поста.И на мен не ми е много ясно какво точно иска момичето и въпроса ми се струва доста неясен, ама пък да се подиграваш с незнанието на някой .... Thinking

# 44
  • Мнения: 422
мане,,,, страшна тема, ? Все повече хора не са на ясно ,искат ли дете не искат ли ? Днеска го праим утре не,,,,,,
Хора ,,тва е много важно решение , което променя целия живот за един миг ! Тва не е като да решиш да отидеш да си купип вестник  Naughty
Потресена съм ! Всеки сам си преценя ,но " бях решила преди това...........,,,ама след това .............." Моят съвет е такова решение не се взима
толкова лесно , трябва човек да е сигурен в това което иска, и най-вече да знае наистина ли го иска !

Умната еййййй  Flutter     

# 45
  • Мнения: 721
Mари,
2 седмици след първия ти пост - та, БРЕМЕННА ЛИ СИ?

# 46
  • София
  • Мнения: 44 106
Аз разбрах от постингите, че по време на овулацията не е искала дете, за това са се пазели, а 2 дни след нея (значи по-късно) е искала и са правели без предпазни средства....не виждам защо ту да иска, ту не...така или иначе все има един ден в който това решение се взима  и се почват  действията....ама не знам какво е значението в кой ден е станало (освен ако наистина не е имало двама различни партньора или да еприемала някакви медикаменТи в момента).
По принцип е възможно малко или повече и при двата случая.
При първия това, че се е изпищкал не е гаранция, че нещо все пак не е останало в каналчето, а и сте сложили презерватива на финала, реално е възможно преди това все пак да е попаднала някаква сперма на място...т.е. да е станала работата...малка, но ма и такива случаи..
Втория път - ми може пък да не си изчислила точно овулацията....т.е. при положителен тест да е предстояла тепърва, а не  да си била в...та все пак забременявания стават така или иначе по всяко време на месеца, дори има случаи докато жената е в цикъл....

Та всичко е възможно.
Надявам се лезултата така или иначе да е желания.

И да споделиш все пак...въпреки, че някои са ти реагирали по-иначе Wink

# 47
  • Мнения: 500
Е бременна ли си? newsm78

# 48
  • Мнения: 43
Човек да не ви попита нещо жив ще го изядете и айде тази кристална атопка поне веднъж да я използвате.  bouquetНали за това е форума да се пита тя ако знае няма да ви занимава.

# 49
  • София
  • Мнения: 609
Наистина,момичета-срамота!!!!! Embarassed Ето затова почти не пиша,а съм се регистрирала преди две години-някои само просто си трупат мнения,а и доста гадничко се заяждат. ShockedДевойката сто пъти благодари културно,очевидно и тя притеснена от малко....странния си въпрос и обясни доколкото можа.
Нали уж имаше правила за спазване на добрия тон,явно наистина не важат за всички,както многократно някои майки са недоволствали.
За да се захвана и аз да отговарям на тия гадости/която избягвам да се меся в такива коментари,точно по тия причини с епитетите и "добронамереността"/-смятайте колко сте прекалили Stop

# 50
  • плевен
  • Мнения: 133
няма как да ти отговорим.Направи си така наречения тест

Общи условия

Активация на акаунт