Отговори
# 60
  • Мнения: 685
Здравейте сладуранки   bouquet
Аз пак се появявам, надявам се този път да не е като предишният!  Embarassed
Аз от утре почвам режим  Hug
Да ви се похваля мама ще ми купи кростренажор за Коледа  Heart Eyes

За момента искам да сваля каквото мога докато дойде уреда Simple Smile

Ще гледам да съм на 2 кофички кисело мляко Верея 0.1% с калции и много течности при отмаляване ябълка.

Никакво газирано, алкохол - може само чаша бяло вино, никакви тестени гадости и т.н.

Ух вие как сте ми?  Peace

# 61
  • Мнения: 958
Здравейте,милички  Hug
Кафенцето от мен тази сутрин  Peace
РИДИК,честит рожден ден на патерица на детенцето ти  Hug HugМного да те радва  bouquet
Рокси,ти на какъв режим си сега,аз предимно на плодове и зеленчуци гледам да карам и също задържам след житната,но това сега искам  Peace
lideto70, iguanka,Le Plaisir Hug Hug Hug Hug
Chocolata,браво за менюто и дори си успяла да тренираш  thumbsup
Силвия Любенова,браво за кростренажора,а ти на какъв режим смяташ да караш  Peace
Mama_Mutzka,вчера и аз си хапнах ,признавам,обаче доста потичах във фитнеса и дано се компенсират нещата,за всеки случай днес няма да закачам кантара  Naughty
galiq_82,днес май ще понатрупа сняг и тук,само гледаме с малката отвътре,радвам му се,иначе тая зима толкова рано почна,а досега само веднъж натрупа хубаво,дано има сняг за ваканцията на децата,особено като съм купила един от коледните подаръци е една натуваема шейна във вид на пояс с две дръжки отгоре  Nature Snowman
vodka_s_led,MissCaprice,,днес и аз заобикалям кантара,а няма и да тренирам,дано и да не ям  Laughing
Хубав и прекрасен ден на всички,момичета,много усмивки и радост(и диетни да сме) Hug Hug Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, милички-  bouquet
Желая на всички весел снежен ден- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 3 050
И от мен Добро утро на всички!
 
Желая ви красив ден, изпълнен с повече положителни емоции и по-малко вредни калории! Аз изпивам моя чай и отивам да пазарувам подаръци  Gift Gift Gift  madnoel santa2
силвия, жедира успех и днес!  smile3535
ралче и всички други, които пишат и четат  newsm51
Вижте каква красота-
ех, да бе лято-така съм се наканила на лятото да хапвам полезно зяло лято, тогава има как и е лесно.  sun

# 64
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , Момичета!
jedira , мерси за кафенцето много добре ми дойде! А аз ще ви почерпя ето с това

И аз мисля два дне да заобикалям кантара по-отдалече , защото довечера съм на банкет и със сигурност няма да я карам само на салатка Laughing. Тази сутрин имах глупостта да се премеря и  smile3511 установих че  съм +половин килограм . Ама кой вчера ми слагаше в устата разни неща извън режима????? Embarassed  smile3502  Embarassed
Е , днес разпускам , а утре съм пак режимна.
Пожелавам ви да сте режимни и да отчетете съответните резултати!
Лек , успешен ден на всички!  Hug Heart Eyes Hug
iguanka , мерси и на теб за тези красиви вкусотии!

# 65
  • Мнения: 268
Здрасти банда! Забравихте ли ме? Аз защото не съм. Много ми липсвахте!  Hug Сега влизам да се отчета набързо и др. седмица ще чета и пиша повече. Петте дни на Чифлика ми се отразиха супер! Не съм качила нищичко, даже съм -1 и вече само 1 кг. ме дели от осмичката  Laughing Не съм прегрешавала много- постя все още, храня се предимно с плодове и зеленчуци, но малко прекалих с картофките, царевичката и грахчето в салатките. Но пък се надявам, че сега като мина пак на сурови зеленчуци и плодове ще успея до коледа да разкарам така желаните 2 кг. Сега съм за малко на работа да свърша някои неща и да ви посетя разбира се и се прибирам, че малкото ми съкровище е болничко. Ще се видим другата седмица, че в къщи нямам нет.
Хубав ден на всички и много целувки!  bouquet

# 66
  • Мнения: 958
Мацки,вижте какво правихме с детето цяла сутрин  LaughingСпециално визирам калинките,давам идея за евтини лакомства по елхата,една шоколадова калинка струва 5ст,а едно снежно човече-70ст,купих цяла кутия,100калинки ,закачам им кламерче и са готови играчки за елхата и детето много им се радва  babydust7
mimi@avi,радвам се да те видя отново и се радвам за успеха ти  Hug

# 67
  • Мнения: 1 384
Здравейте, миличкиии!!!!!!!!!!!  newsm51

Липсвахте ми   love001

Пиша вече от вкъщи. Вчера вечерта си пристигнах. Пътувах сравнително добре.  За вечеря мама беше спретнала 2 от любилите ми ястия, така че се почваааааа  ooooh! Сега си пийвам сутрешното кафе,
ще тренирам  Crazy и после отивам при едните баба и дядо и малко на пазар  Whistling Макар че се съмнявам, че ще си харесам каквото и да било както съм се огуцанила  Animal Pig

jedira, iguanka, lideto70, благодаря ви за страхотната почерпка   bouquet

РИДИК, честит рожден ден на детенце на патерици! Да ти е жива и здрава и да те радва всеки ден с лъчезарната си усмивка   Gift

Момичета, това е от мен засега, че майка ми ми дава зор  Tired На всички дневничета  love001  txtloves  Hug

П.С. А как само се кефя на стегааааааааааааааааааааа  smile3534


Байййййй  wavey




# 68
  • София
  • Мнения: 701
Добро утроооо!  smile3525

jedira мерси за кафенцето!  Hug

РИДИК,честит рожден ден на патерица на детенцето ти! Да е живо и здраво и много, много щастливо!

Силвия Любенова успех с новия режим! Дано да даде страхотни резултати!   bouquet

galiq_82 радвам се да те видя! Относно билките, които пия- незнам какви са! Във вид на чай са! Много гаден вкус имат, но ми убиват апетита! Ям от всичко по малко, дори кекс, вафли, хляб, но засега свалям! Бавно, но славно!  Heart Eyes

mimi@avi браво! Само така! Доказано е, че положителните емоции влиаят добре и на теглото! Макар при мен да не е така!  Crossing Arms

crazy_tikva добре дошла в БГ! Радвай се на снега и любимите хора!И ние много се радваме, че си по-близо до нас!  newsm51

На всички останали...  newsm03  love001

# 69
  • Мнения: 498
Здравейте,сладкиши!!!

Аз преди малко се излюпих и сега си пия кафенцето при вас.Снощи голям купон стана,колегите предложиха да отидем на кръчма след работа,а то какво стана,след кръчмата обиколихме половината дискотеки в центъра Joy,много готино си изкарах.
Предполагам се досещате,че не съм много режимна.


Ридик,честит рожден ден на малкия сладкиш!!!
за малката-
за мама-

Шоколодче,виждам,че добре сте си изкарали със свекитата!

Рокси,честито якенце!

Силвия Любенова,радвам се да те видя!Много хубав подарък ти е приготвила мама.

Жадира,мерси за кафето!Ти сега на какъв режим си,че нещо ми се губи?

Игуанке,и аз искам да е лято и да си хапвам такива чудеса.


Лидето,мерси за коктейлите,на мен този оранжевия много ми харесва.
Приятно изкарване на банкета!

Мими_ави,радвам се,че си си изкарала добре.

Тиквичке,голям кеф е на родна земя,а?

На всички Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 203
Може ли и аз да се включа замалко newsm78
Днес ми е много скапано #Cussing outИзобщо не съм се настроила за работа.
Искам в къщиииииии baby_neutral

# 71
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Айй здравейте,
аз се затрих..ама покрай празниците при нас е така  Laughing
Иначе съм супер режимна  и доволна .Ходихме малко на пазар , лудницата е пълна ,утре ще излезна по -навреме дано успея да си докупя даровете за децата, за нас малко се поуляхме тази година -взехме си робот и сокоизстисквачка...ама така се случи ,сега сме вече напълно оборудвани /до следващото ни хрумване/
 Hug

# 72
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Принцеси, виждам че и вие сте много заети Hug Ние не спряхме да посрещаме гости, но удържам положението някак си. Благодаря ви за похвалата за вчерашното меню, към него прибавих за вечеря две препечени филийки с филаделфия и една ябълка. Днес за закуска ядох пак две препечени филии, само че с масло, за обяд имахме гости и пак нагънах няколко сладки и около шепа ядки. За вечеря направо не знам какво да ям, не съм посещавала 00 от 2-3 дни и се чувствам супер дебела, заради което #Cussing out Може да хапна малко салата със сиренце, но задължително ще пия един чай за с*ане Confused Май няма да успея да потренирам днес.

Момичета, има ли верно много сняг във София и страната? Миналата зима не успяхме да видим много снежец с половинката, та много се надявам тази да има повече, а и той много се вълнува Laughing Дайте идеи също къде в София има хубави магазини за панталони и дънки, че имам нужда от 1-2 нови чифта, а тук нямам много време за пазар? А, и ако ме насочите къде продават палтенца на сносни цени? Аз много питам май Embarassed

джедира, много сладка елха сте украсили! Откъде взехте калинките?

деатке, хубави покупки, ако не ти е проблем би ли ми написала (ако искаш на лични) как приготвяш питката за Бъдни Вечер?

клеми, дръж се, скоро ще си в къщи на топличко Heart Eyes

Плезирче, импулсивните купони стават най-готини, радвам се, че си прекарала чудесно с колегите Hug

абиренка, що ли ми се струва, че пиеш билките на д-р Лозанов? Аз съм ги опитвала преди години, ужасно е на вкус Sick

Тикве, забавлявай се Hug

лиде, теглото ти може да варира дневно с по около 2кг, не се тръшкай за 500гр, ще ти дърпам ушите, ей Naughty

мими ави, ти си герой, пет дни си била надалеч и даже си успяла да отслабнеш, браво Hug

Иле, ти вярно си плодоман като мен, ако имаше начин, щях само с плодове да се изхранвам Joy

Ралче, Рокси, Силвия, Каприсче, Клонка, Миранди, Галатейка, Галче, водчице и всички останали, които съм пропуснала- целувам ви много Heart Eyes

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 20:39 от Chocolata

# 73
  • Мнения: 685
Ридик@ да ти е жива и здрава рожденничката   bouquet

jedira @ ми днес бях на това :



Като съгреших с 2 шоколадови топчета мънички те са като скалички ама под формата на топчета : )

Сутринта се мерих 90.300 кг. - това към 15:00 ч. за мен си беше сутрин  Joy

Утре мисля да не прекалявам пак гоня някъде 1000 Kcal

Утре почвам пак с Инхуата / голям съм несериозник с нея / мисля да включа и някакви упражнения въпреки, че знам, че трябва да намаля малко теглото преди да ги почна, но се колебая Simple Smile

Момичета благодаря ви за милите пожелания   bouquet

# 74
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
шоки - ей тая рецепта на теди е страхотна, по нейна рецепта ще направя и баклавата  Wink
Пускам я тук за да може и някой друг ако иска да я приложи  Peace
"Слагам в купа две шепи брашно и правя кладенче в средата. Слагам 1 равна сл сол, 1 сл оцет и 1 сл олио.
В една кофичка кисело мляко слагам 1 чл сода за хляб и бъркам докато шупне.
Прибавям киселото мляко в купата и замесвам меко тесто - мама ме е учила, че тестото на пипане трябва да е меко като меката част на ухото.
Оформям питката, замушвам късметите и пека в загрята фурна."
тази е с мляко и не е типичната содена питка, ако искаш съвсем да е по традицията можеш да направиш тази
содена питка:

500гр брашно
1 с.л. олио
сол
1 ч.л. сода за хляб/ в малко гореща вода/

Омесването на всички горни продукти става с хладка вода.
Слага се в тава намазана с олио  и веднага се пече.Отгоре също леко може да се намаже с олио.

Не очаквайте да бухне.

Общи условия

Активация на акаунт