Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро-  bouquet
Благодаря момичета за подкрепата ви-  bouquet
Аз другата седмица ще ходя на преглед, та ще видя какво е положението-  Rolling Eyes
Тиквичка- чакаме те на родна земя- Hug
Скорпи- Hug
Лидето- браво за намаленията-  bouquet
Галче- Heart Eyes
Плезирче- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Желая ви приятен ден-  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 975
 wavey wavey wavey

Засега толкова, после повече   love001

# 47
  • Мнения: 1 254
опла
грух грух пак съм при вас. лошото време не ми се отразява добре на диетичността
Днес заваля сняг и май ще си останем вкъщо и аз се разтуших с 2 бонбона сутринта и преди малко толкова ми се дояде попара (малкото закусва такова сутринта), че не издържах и си направих  Twisted Evil
кой ще вади сопата сега да ми вкара малко мозък в главата
кантара го заобикалям усърдно  Whistling
Жедира, не знам защо ама всеки път като ти чета ника си правя асоциация с Шакира, много близко ми звучи Simple Smile)
ох, айде ще бягам  Blush

# 48
  • Мнения: 1 424
Здравейте  Flutter
crazy_tikva   чакаме те вече  Hug
MissCaprice с теб сме от един отбор, и аз само си хапавам и заобикалям кантара  Embarassed 
Толкова от мен за сега, май сериозно със слабеене ще се захващам след НГ , ако не ми дойде музата и по-рано  Crazy  Но все си мисля,че дори  и да сваля 2-3кг сега , по празниците ще си ги върна  Crazy

# 49
  • Мнения: 16
Здравейте сладурани HugМен ме гони един глад-не мога да се позная,подкарала съм я през просото -дъщеря ми искаше пържени картофки снощи и аз какво направих-едно картофче на Галето,едно на мама:oops: Rolling Eyes-винаги така ми се случва към 6 ден Banghead-всичко що ми е пред очите ми се прияжда.И от тези овесени ядки ми се издуууува корема smile3515
Ралче-не се тревожи излишно,трябва да си много спокойна в този период Heart Eyes
Лидето70-Браво на теб миличка за минусчето newsm47
На всички желая успешен и слабеещ ден Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 975
Айде пак тук  Laughing

Честит първи сняг на всички  ura , гадното е, че заедно с него дойде и големият студ cold - ужасТ. Излизахме с малката само до детската кухня и умряхме от студ cold, а освен студа тук и вятъра е ужасен - усеща се и с костите чак  Sick

Явно на повечето от нас ни се е отворила хапката eat и няма как иначе да е - по цял ден в къщи / за себе си говоря/ само се чудя какво мога да изям  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed - дано скоро се взема в ръце, защото след Нова година може и да се търкалям  Animal Pig Animal Pig Animal Pig

Капризче грух-грух и аз така  Wink давай да се хващаме сериозно нещо, щото go horse in the river   Laughing Laughing Laughing

Mama_Mutzka и аз съм така - едно на Дени, едно на мама Embarassed Embarassed Embarassed

Лидето70  smile3501 добре, че си ти да ни отсрамиш  Hug

Le Plaisir  Hug Hug Hug

Шоки
къде си днес?  Heart Eyes

Гуш и на всички останали, а аааааааааа и щях да забравя - мерси за прекрасните кафенца   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 1 950
Аз съм пак тук. То при мен режима в момента не ми е много проблемен , защото още не съм имала повод да го наруша кой знае колко. Но утре съм на банкет така че още от сега се срамувам Embarassed Embarassed Embarassed Дано само не си върна всичките 3 свалени с толко труд кила!
Но иначе сте прави, че по празниците не може да сме кой знае колко стриктни и режимни. Но след празниците - няма отказване - нали така! newsm10

# 52
  • Мнения: 463


Дави да ви почурпя, че дъщеричката ми има рожден ден.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 950

Да ти е жива и здрава дъщеричката !
Тортата е разкошна!

# 54
  • Мнения: 1 254
ЧРД на малката красавица! да ти е жива здрава и много слушкаща!

# 55
  • Мнения: 3 050
честито и от мен   bouquet
   
и поздрави на шоколадчето за успеха с изпита  Hug
Аз тея дни пак се изгубих в учене и любов  Embarassed Laughing иначе сладко не хапвам, но днес прегреших с 2 филийки бял хляб  #Cussing out От утре пак почвам на ново  Peace
По-късно ще пиша по-подробно.  Hug  Hug

# 56
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
галче, тук съм Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вчера нали ви казах, че бъдещите свекита бяха на гости, та с половинката ги глезихме- шопски салати, вина, ракии, чудесии. Днес уж го  гледам да го давам пак по старо му- хапнах кис. мляко с ленено семе на закуска, супа от броколи със сирене за обяд, за вечеря не съм измислила още. Хапнах и 2-3 много дребни сладки следобед, но една приятелка ми беше на гости със синът си, та като сервирах кафето и ми се услади Rolling Eyes Успях даже да посъбера малко багаж и още хиляди неща да свърша, съжалявам, че нямам много време за вас, но нали знаете, че пътувам скоро Hug Хайде отивам да тренирам сега, че не ме свърта на едно място Hug
Целувам ви всички и не се разпускайте, ей Naughty Hug

Честит рожден ден на Ради на Ридик! Такава малка красавица заслужава да бъде само засмяна и щастлива!

# 57
  • Мнения: 352
Здравейте!Много работа-много нещо.Добре че края на седмицата най-после дойде!
РИДИК,да ти е живо и здраво детенцето!
Аз съм режимна,резултати обаче -никакви! Rolling EyesКриво ми е!Седмицата беше много изтощителна и тежка и единственото хубаво нещо беше,че най-накрая си купих кожено якенце. Flutter
iguanka,какви са тези слаДости-недей така,има хора със слаби сърца Laughing
Chocolata,MissCaprice,galiq_82,jedira,Le Plaisir newsm51

# 58
  • Мнения: 3 050
не устоях, напоследък въпреки че не ям сладко обичам да гледам снимки на торти, може би защото се двоумя за годишнината ни каква да бъде Heart Eyes сложих една и диетична с овесени ядчици  Hug извини ме все пак  Hug
шоколадче, много хубаво меню Peace
рокси, честито яке Hug със здраве го носи   bouquet
водка с лед къде са снимките  Grinning
галя, мама муцка, спокойно пак ще сте режимни след празниците-вярвам в това  Hug
и тук е много студено ooooh!
ралче, успех на прегледа Heart Eyes
жедира, аз го свързвах с един филм-Клонинг-но е много як ника, мерси че ми каза твоята тайничка  Hug  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 950
iguanka , мерси за сладкишчетата , особено плодовата! Като не ядеме поне да им се насладиме на вида! smile3503
Приятна вечер на всички и особено на празнуващите! newsm44

Общи условия

Активация на акаунт