Отговори
# 30
  • Мнения: 498
Добър ден! Hug  bouquet

Шоколадче,поздравления за изпита!  bouquetТи си моята гордост Hug Heart Eyes

Абирена,радвам се да те видя!

Ане_сим,много е хубава стаята на дъщеря ти!

Жадира,супер е закуската!Благодаря!  bouquet

Лидето,екстра са сокчетата! Hug

Ралче,дано не е нищо сериозно!

Тиквичке,приятно пътуване!

Валериа,радвам се,че пак си при нас!

Деата Hug

Мис Каприз,и аз като теб напоследък го подминавам кантара.

Много  Hug на всички сладки дневничета!!! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 16
Деата-мерси за новата тема Heart Eyes
Лидето-не се отчайвай,ако не сега-след наяколко дни ще имаш повод да се похвалиш smile3503
Шоки -поздравявам те за успешно взетия изпит smile3501
Аз не ги наричам забранени тези храни,а вече имам някакво изкривяване от толкоз лишения и като видя някоя храна-не виждам вкуса,а мазнините,които има в нея и това ме спира да злоупотребя с количеството,защото много пъти съм прекалявала преди да осъзная това и после smile3511
Ане сим-страхотна стая newsm10
Простете че не пиша на всички,но все още не ви познавам добре и не мога да си позволя да ви кажа дали е добре да се храните така или да смените с друго-защото мисля че сами ще разберете кое е добре за вас самите.Аз така и не можах да свикна да се храня по предписан за деня режим или в точен час.
Много ми е приятно да посещавам този форум,защото всички сте много мили.Желая ви успешен ден Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 11:26 от Mama_Mutzka

# 32
  • София
  • Мнения: 1 950
Благодаря Ви , Милички за подкрепата ! Без нея съм доникъде!
Mama_Mutzka , сигурно си права , но от горчивият ми опит знам ,че най-трудно е да продължиш диетата след първия застой в свалянето, но с вас имам сили да се справя!
ane_sim , супер е стаята smile3501
Шоки - поздравявам те за успешно взетия изпит  newsm10
crazy_tikva , лек и приятен път! travel
Ралче , не се притеснявай не е задължително да имаш проблем, но все пак ще стискам палци всичко да е наред! thumbsup
Извинявам се на тези , които не съм споменала лично , но ще заеме няколко странички . На всички успех и много  lovekiss

# 33
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добър ден, прекрасни момичета Hug Благодаря на всички за поздравленията и подкрепата, аз пък се гордея, че ви познавам, макар и виртуално за сега!
Днес ще ни идват бъдещите свекита на гости и половинката пак не ме остави аз да сготвя Crossing Arms О, извинявам се, ще направя само салатата (шопска). Ще има и десерт, но аз ще гледам да се правя на разсеяна с него... Whistling

джедира, мерси за закусата, аз само наденичките ще оставя на една страна Grinning Ще тренираш ли днес? Мен днес ме боли дупето от вчерашните клекове и напади, но днес ще гледам да не пропускам тренировка, въпреки гостито.

Тикве, дойде време за така мечтаната почивка, кеф а Sunglasses На мен ми останаха още няколко дни до полета, но и аз като теб съм решила да опаковам подаръците тук, че като се прибера не ме търси за такива работи Simple Smile

ане сим, няма лошо в задържането на каквито и да е било килограми, важното е да се задържат, отколкото да тръгнат на горе. Освен това, стаята на малката принцеса е чудесна Heart Eyes

лиде, и аз съм същата като вчера, че може и по-гладна Joy

абиренка, а защо не си поставиш за цел и ти да задържаш по празниците?

ралче, ако ти е възможно не се претоварвай много днес, това че те боли този месец повечко не означава, че има някакъв проблем. Здравичка си ти, няма да се притесняваш Hug

Вале, приятна разходка из стаята, представям си какви сте сладурани и двете Heart Eyes

Каприсче, щ'та бия с тоз кантар Twisted Evil Close

СтаМ, то и аз с такава 'закуска' ще си остана гладна Rolling Eyes

На всички останали много целувки Heart Eyes Отивам да закусвам Shocked

# 34
  • Мнения: 1 130
Ей сладкиши вие нова тема сте заформили вече, а аз затрупана с работа и задължения не мога да ви видя ама хич - много ама много ми липсвате  Hug Hug Hug няма как обаче ще ви чета след като оправим края на годината  Cry Cry Cry Само да кажа, че съм жива - малко бях болна, ама се оправих - килата си ги стискамммммммм!!!!  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 975
Здравейте прекрасни  Hug Hug Hug Hug

Аз и днес съм наникъде с диетите Blush, но какво да се прави пуста лакомия Sick

Шоколадче браво миличка за изпита, много се радвам, че усилията се увенчаха с успех Heart Eyes

Ане сим страхотна е стаята на малкта принцеска Hug А за килцата не се тормози на пролет с нови сили, и аз май не мога да съм режимна зимата Blush

Ралче нащо май съм пропуснала - бременеене ли се очаква? Ако е така - всички диети на заден план, нали Hug Hug Hug Hug

Капризче   Hug Hug Hug и вие много ми липсвахте, а за кантара не си само ти така и аз се разлюбих с моя  Naughty днеска вика, моля ти се 50.9 аааааааааа няма да се разберем така - ще го сменям  hahaha

Skorpi още малко и ще се отдадеш на заслужена почивка  Hug

Абирена Heart Eyes я кажи малко повече за тия билки, че и аз искам помощ вече  Tired

jedira прекрасна закусчица и страхотно изглеждаш с новите дрешки  Flutter

Вале сега с прохождането ще видиш как набързо ще стопиш килцата - няма сядане миличка - по цял ден тепаш с хлапето и това е, аз бях с постоянна мускулна треска по това време  #Crazy

Тикве Heart Eyes айде душицо, прибирай се вече  Hug Hug Hug А оздравя ли миличка? Hug

На всички нови момичета казвам добре дошли и дано ви е приятно сред нас   bouquet  bouquet  bouquet

Целувки и до скоро  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 2 613
Здрасти, Галче- Hug
Да, искам да започнем опитите се бебче- Embarassed
Сега се ровя за информации по въпроса, но много от това, което намерих ме плаши и само се стресирам още повече- #Crazy

# 37
  • Мнения: 1 092
Здрасти, Галче- Hug
Да, искам да започнем опитите се бебче- Embarassed
Сега се ровя за информации по въпроса, но много от това, което намерих ме плаши и само се стресирам още повече- #Crazy

Скъпичка по-малко чети ,успокой се,защото така стресираш целия си организъм  и мисли само за хубави неща,така без да очакваш ще те изненада  Peace pregnant

# 38
  • Мнения: 1 384
Благодаря на всички за пожеланията   bouquet  bouquet  bouquet

След малко тръгвам за гарата Crazy

Уф като си представя колко път ме чака и свят ми се извива  #Crazy #Crazy #Crazy

Много целувки на всички ви и ще пиша пак от родна земя в събота най-вероятно  Mr. Green Party

Прегръщам ви  Hug

Чаооооо

# 39
  • Мнения: 1 975
Ралче само да не ти стане идея-фикс  Praynig Praynig Praynig Трябва да си много спокойна и всичко ще стане от самосебе си, поне при мен беше така и опта беше успешен още първия път  Peace Peace Peace Няма какво толкова да четеш по въпроса, направи си преглед и смело напред, пък ние ще стискаме палци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

pipy много съм съгласна с теб  Hug Hug Hug

Тикве лек път   bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 092
Добро утро милички  Hug
Приготвила съм ви с много любов
                                 

                                 

Аз днес заминавам за София и ще ви се отчета утре вечер  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро и от мен , мацки-сладуранки!

pipy , благодаря за кафенцето и закуската страхотни са! Приятен път!
Бързам да ви се похваля , защото после няма да имам време!
Днес кантарчето ми е приятел - 0,5 кг. След вчерашното нищо направо съм newsm44
Много ще се радвам ако вие се отчетете с още по-добри резултати!
  love001 на всички!

# 42
  • Мнения: 1 092
Lideto благодаря,честито ти минусче  smile3501

Аз ще се претегля след гостито  Wink

# 43
  • Мнения: 958

Добро утро,милички  HugЯ едно второ кафенце и от мен  bouquet
Chocolata,да,тренирах и вчера,даже и сутринта и следобяд,сутринта правих30мин бягане на пътеката,и 30-крос-общо 9км,после тези уреди за крака всичките ги минах,а следобяд правих 25мин пътека и 25вело,общо 6км,после с гирите за бицепс и трицепс,напъди и клекове с гири за допълнителна тежест и накрая коремни преси около 300,изобщо вчера съм отличник,днес пак ще тренирам,но само 1ч30мин,не мога всеки ден така  Smile
абиренка,има още малко време до празниците ,ако решиш можеш да смъкнеш 1килце или 2 newsm78,зависи дали имаш толкова за сваляне  Peace
Le Plaisir,ти докъде я докара с постите и гостите  Laughing
Ане_сим,много е хубава стаята на дъщеря ти! bouquet
MissCaprice,ще тренираш ли днес  jump
lideto70,браво за минусчето  Peace
pipy,приятно изкарване на гостито  Party
galiq_82,благодаря ти  bouquet,аз доста трудничко се накарах да си пусна пресни снимки,пък вие сте толкова мили,просто не знам какво да кажа,правите ме щастлива всеки ден  bouquet  bouquet  bouquet
Scorpi,и ти ни липсваш,хайде свършвайте с тази работа и идвайте да си бъбрим  Mr. Green
ral4e:),по-добре изобщо не чети,за да не се стряскаш,то колкото бебета толкова и случаи,едно време нашите баби като не са чели са ги раждали по нивите и пак са се раждали здрави бебчета  newsm32
crazy_tikva,ако намериш време пиши като се прибереш  bouquet
Игуанка,само на теб и под секрет,никой да не види:ника ми е от първите букви на трите имена:Же-Жени,Ди-Димова,Ра-Радоева,никой не видя,нали  Whistling
Пожелавам ви хубав,успешен и много усмихнат ден,момичета  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 498
Добро утро!!!

Скорпи,дано скоро да се поосвободиж,че много ми липсва твоето редовно присъствие.

Галче,радвам се да те видя!  bouquet

Ралче,подкрепям момичетата в казаното,не трябва да се вманиачаваш.

Пипи,мерси за кафето и закуската!

Ледето,и на теб мерси и браво за намаленията!

Жадира,продължавам си постите,а за гостите тая седмица бях малко почивка,но другата какво ме чака.

Тиквичке,чакаме те да се появиш от България.

Общи условия

Активация на акаунт