бяло , течение ,оффффффф

  • 2 694
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Аз също имам в началото беше нормално,после стана доста обилно появиха се и сърбежи ползвах Гино Дактарин,но не ми помогна след това ползвах Гино Певарил,който ми подейства много добре.Сега всичко е в норма.

# 16
  • Мнения: 719
И аз съм така, но не се притеснявам, защото знам че е нормално при бременност. Confused

# 17
  • Мнения: 201
Нормално е.

# 18
  • Мнения: 116
Ми то е нормално, нали си бременна Wink Слушай си гинеколога, каквото ти предпише това слагай!!
Peace
 И аз знам, че е нормалано. До преди седмица бях на ПОЛИЖИНАКС за 6 дни. Намаля, но не ми помогна, в смисъл не ми спря напълно бялото течение.

# 19
  • Мнения: 28
мисля че е абсолютно нормално аз съ6то имам и генеколога ми изписа све6тички  ,но о6те не съм  ги почнала за6тото пи6е ,че не трябва да се прилагат по време на бременност и мисля да му се обаждам  за да го питам за какво иде реч .
 успех до края


 Hug

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Много неприятно наистина. Млечните продукти и прясното мляко усилват секрета.
Не ме питайте как преживях няколко месеца на остров, на топло и влажно и какво течение беше  ooooh! Там използвах някакво кремче за външно намазване и много ми помогна.
А тук гинеколога ми изписа свещички които слагах 3 дена преди раждането - бях абсолютно чиста и родих вагинално без проблеми.

п.п. гинеколога изписа хапче и за мъжа ми. Защото макар и той нямаше проблеми, при всеки полов акт е възможно да ми върне гъбичките отново.

# 21
И аз като ново попълнение ще се вкл. по темата.Както всички казвате е нормално и освен това често е съпроводено със сърбежи, както е в моя случай. Не съм ползвала нищо др. освен интимния гел "Лактацид фемина". Действа доста добре, защото въъзстановява нормалната киселинност.Дано Ви помогне!!!!

Общи условия

Активация на акаунт