Възмутена съм от "Ментов Носорог"

  • 11 666
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 841
Направихме годинката на дъщеря ми в Ментов носорог.Каките в никакъв случай не бяха кисели и не пушеха защото ние помолихме да не се пуши заради бебетата.доволни сме от обслужването.Въпреки че заведението е на самообслуване барманката ни сервираше. Е не през цялото време Laughing.Другото лято пак сме там!
Скоро празнувахме в Ментов носорог,които се намера в Стрелбище.Непушачи сме и се съобразиха с нас. А за децата-не сам ги виждала да се забавляват така в друг клуб.

Нашествието на "гости", влезли в сайта специално, за да изразят отличните си впечатления от (странно защо ли - по същото време) критикуван клуб започнаааааааа  hahaha hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 3 271
Нашествието на "гости", влезли в сайта специално, за да изразят отличните си впечатления от (странно защо ли - по същото време) критикуван клуб започнаааааааа  hahaha hahaha hahaha

Същото щях да кажа и аз Simple Smile Голяма веселба  Laughing

# 47
  • Мнения: 352
Нашествието на "гости", влезли в сайта специално, за да изразят отличните си впечатления от (странно защо ли - по същото време) критикуван клуб започнаааааааа  hahaha hahaha hahaha

Същото щях да кажа и аз Simple Smile Голяма веселба  Laughing



На това му се казва баш потвърждение на правилото Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако трябва да ми се налага да моля в детски клуб да не се пуши, то направо не се занимавам с въпросния клуб.

# 49
  • Мнения: 6 206
Всичко е въпрос на добра вентилация. Все пак един добър мощен вентилатор струва 100-150 лв, ако не ти се занимава с цяла система.
В моята зала за родители има два малки вентилатора. Понякога се изумявам колко могат да пушат майките  ooooh!
Но да се пуши в зала на децата, персоналът да пуши, това ми звучи като виц....

# 50
  • Мнения: 984
Рени Велинова 0888702431
Кристина Костова 0887525574
Татяна Антонова 0888536553
собственици на МЕНТОВ НОСОРОГ

аз си мисля, че преди време и тук имаше тема за въпросния клуб, наистина е много лоша реклама и след тези отзиви, не бих си и помислила да отида там. Тези телефони ги взех от другата тема

# 51
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ако трябва да ми се налага да моля в детски клуб да не се пуши, то направо не се занимавам с въпросния клуб.

На същото мнение съм. Каквато и вентилация да има, никога не бих си завела детето в клуб, където се пуши. Не говоря само за частта, където си играят децата, а въобще целия клуб, децата нали имат достъп до родителите, все пак. Единственото, което приемливо за мен, е да се пуши на балкон.

# 52
Миналата година  празнувахме рождения ден на дъщеря ми във въпросния "Ментов носорог". Празнували сме рождени дни и на други места, но по предложение на жена ми решихме да направим тържеството в  "Ментов носорог", който се намира на бул. "Бъкстон". Обслужването не беше кой знае какво но децата се забавляваха искрено. Единствения проблем беше, че на 20 август температурата беше висока и климатика не работеше. Поради това болшинството от родителите бяхме на вън с изключение на тези които седяха да наблюдават децата и се пържеха в помещението.
Тази година жена ми отново реши да празнуваме на същото място и след празника бяхме меко казано разочаровани. В тортата, която бяхме поръчали имаше изплюта дъвка, отново климатика не работеше, а за цената не коментирам. В крайна сметка за децата сме готови на всичко. Но ако някой иска да се почувства некомфортно и в последствие да му се вгорчи нека да отиде в „МЕНТОВ НОСОРГ”

# 53
Миналата година  празнувахме рождения ден на дъщеря ми във въпросния "Ментов носорог". Празнували сме рождени дни и на други места, но по предложение на жена ми решихме да направим тържеството в  "Ментов носорог", който се намира на бул. "Бъкстон". Обслужването не беше кой знае какво но децата се забавляваха искрено. Единствения проблем беше, че на 20 август температурата беше висока и климатика не работеше. Поради това болшинството от родителите бяхме на вън с изключение на тези които седяха да наблюдават децата и се пържеха в помещението.
Тази година жена ми отново реши да празнуваме на същото място и след празника бяхме меко казано разочаровани. В тортата, която бяхме поръчали имаше изплюта дъвка, отново климатика не работеше, а за цената не коментирам. В крайна сметка за децата сме готови на всичко. Но ако някой иска да се почувства некомфортно и в последствие да му се вгорчи нека да отиде в „МЕНТОВ НОСОРГ”

[/quote]Здравейте,казвам се Кристина Костова и съм един от собствениците на Ментов носорог.Никога до сега не съм си позволила да се регистрирам и да се намесвам в темите които засягат нашия клуб в този форум, въпреки че често съм се изкушавала.Много харесвам БГ МАММА и често влизам, чета и коригирам работата си,когато критиката е основателна.Позволих си да се намеся този път,защото това което господинът  описва искрено ме изненада.Вярно е че на 20.08.2008г. имахме рожден ден на момиченце и е вярно , че клиентите не са за първи път при нас - но дотук!Лично аз уточних менюто с тях и направих предварителна сметка на сумата - няма как да са изненадани.Присъсвах по време на цялото парти с изключение на последните 15мин. и никой не дойде при мен да каже, че не е доволен от нещо.Никога не сме имали проблем с климатика,който е монтиран в началото на май миналата година- и при температурите през последните две лета работи постояно.Ако на мен ми се случи да открия дъвка или нещо друго в парчето торта, което ми е сервирано веднага  ще го върна и ще поискам обяснение .
Как мили майки и татковци искате от нас собствениците на  детски клубове да реагираме срещу нередностите, когато никога не се оплаквате на нас, а търсите правата си по форумите?Как мога да реагирам аз и да се защитя 6 дена по късно?Как да обвиня сладкарска фирма,някой от персонала/което абсолютно изключвам/ или детенце което просто си е оставило дъвката в най-близката чиния?Молбата ми към всички вас е когато нещо не ви хареса или ви притеснява, потърсете нас собствениците,защото ние сме тези които реално могат да направят нещо, за да бъдете вие доволни!!!

# 54
  • Мнения: 2 039
Уважаема госпожо, позволявам си да пиша без да съм посещавала вашия клуб, но така или иначе, обезпокоена от горенаписаното, едва ли ще го посетя! На всички е известно, че изборът на детски клуб за празнуване на детски рожден ден си е скъпо удоволствие. При това положение, за тази цена, условията трябва да са, меко казано, перфектни. И това не бива да става на базата на оплаквания от страна на гостите, а на базата на личната, безкомпромисна, компетентна, професионална преценка на съдържателя на въпросното заведение!При наличието на такава голяма конкуренция и на такива прекрасни други клубове е невероятно да се допускат такива безумни грешки, но едва ли съм аз човека, компетентен да ви дава съвети относно управлението на бизнеса ви.
Искрено съчувствам на потърпевшите родители, на тяхно място аз едва ли щях да бъда толкова мека и едва ли щях да ви спестя и секунда от потресаващия си престой. И вместо излишни оправдания, помислете за сериозна преориентация в професионално отношение  Tired

# 55
  • Мнения: 3 323
Миналата година  празнувахме рождения ден на дъщеря ми във въпросния "Ментов носорог". Празнували сме рождени дни и на други места, но по предложение на жена ми решихме да направим тържеството в  "Ментов носорог", който се намира на бул. "Бъкстон". Обслужването не беше кой знае какво но децата се забавляваха искрено. Единствения проблем беше, че на 20 август температурата беше висока и климатика не работеше. Поради това болшинството от родителите бяхме на вън с изключение на тези които седяха да наблюдават децата и се пържеха в помещението.
Тази година жена ми отново реши да празнуваме на същото място и след празника бяхме меко казано разочаровани. В тортата, която бяхме поръчали имаше изплюта дъвка, отново климатика не работеше, а за цената не коментирам. В крайна сметка за децата сме готови на всичко. Но ако някой иска да се почувства некомфортно и в последствие да му се вгорчи нека да отиде в „МЕНТОВ НОСОРГ”

Здравейте,казвам се Кристина Костова и съм е
дин от собствениците на Ментов носорог.Никога до сега не съм си позволила да се регистрирам и да се намесвам в темите които засягат нашия клуб в този форум, въпреки че често съм се изкушавала.Много харесвам БГ МАММА и често влизам, чета и коригирам работата си,когато критиката е основателна.Позволих си да се намеся този път,защото това което господинът  описва искрено ме изненада.Вярно е че на 20.08.2008г. имахме рожден ден на момиченце и е вярно , че клиентите не са за първи път при нас - но дотук!Лично аз уточних менюто с тях и направих предварителна сметка на сумата - няма как да са изненадани.Присъсвах по време на цялото парти с изключение на последните 15мин. и никой не дойде при мен да каже, че не е доволен от нещо.Никога не сме имали проблем с климатика,който е монтиран в началото на май миналата година- и при температурите през последните две лета работи постояно.Ако на мен ми се случи да открия дъвка или нещо друго в парчето торта, което ми е сервирано веднага  ще го върна и ще поискам обяснение .
Как мили майки и татковци искате от нас собствениците на  детски клубове да реагираме срещу нередностите, когато никога не се оплаквате на нас, а търсите правата си по форумите?Как мога да реагирам аз и да се защитя 6 дена по късно?Как да обвиня сладкарска фирма,някой от персонала/което абсолютно изключвам/ или детенце което просто си е оставило дъвката в най-близката чиния?Молбата ми към всички вас е когато нещо не ви хареса или ви притеснява, потърсете нас собствениците,защото ние сме тези които реално могат да направят нещо, за да бъдете вие доволни!!!


Извинявам се, че цитирам целия пост, но "добрите" ми впечатления от конкретното място са сравнително пресни! Началото на лятото - копанията смесена (пушачи и непушачи), логично е да бъдат отвън - съответно няма сенник (и все още няма), няма нищо - като искаш отвън - пържи се на воля! Детето ми ( доста по малко от останалите)- не само, че не беше въведено в игрите, но и след доста кандърми да вземе кончето, което си беше харесало и да го изнесе навън ( с хиляди уверения, че ще го върнем - само дето клетвена декларация не подписах), поради факта че не МОЖЕЛИ да го "обгрижват", защото е по малко. Забавлението на останалите деца се изразяваше в подреждане на пластмасови чашки.... Единствена "разрешена" тоалетна, без всякакво улеснение за майките дошли с бебета или деца на 1-2 години (естествено на собствени грижи), нито дъска за преповиване, нито дори нормална чешма, където да си измиеш детето. От детския кът до въпросното помещение се достига на бегом през цялата зала за възрастни, зад бара, по тесни стъпалца и в бяг се решава дилемата - единствена отключена врата. Екстрата да влезеш с детето си  едновременно, зависи от това - колко сте постили преди рожденният ден. Това мисля е достатъчно...

# 56
Здравейте, празнувахме 4 РД на дъщеря ни в новоткрития Ментов носорог на Бул.Бъкстон 33А. Нямам оплаквания от клуба - просторно, не се пуши, аниматорките се стараеха, въпреги, че имаше какво да се желае още, но да кажем беше добре. Това, което ме възмути беше сметката на финала - част от цените се бяха променили (почти двойно) и никои не беше сметнал за необходимо да ни уведоми. Разликата на финала беше 40 лв, което не е пренебрежима разлика и би трябвало да получа предупреждение. Оставям без коментар цените на безалкохолни и алкохолни напитко, които не сме проверили предварително, но за информация са като на нощен клуб  - бира и студен чай - 4,5 лв.... Платихме сметката, но1 седмица по-късно отидохме, за да проверим цените и да видим къде е грешката, но както се оказа отново ни дадоха "старото меню" с доста по-ниските цени. Бяха много любезни до момента, в които разбраха, че не сме нов клиент, а си търсим правата и видимо загубоиха интерес от разговора. Обяснението което получихме беше, че има нови цени, но чаката от м. 12 новите менюта и се извиняват. Считам, че промяната на цените на ръка няма да им отнеме много време, а и ако се грижат за клиентите си малко повече ще бъде добре.

# 57
  • Мнения: 346
Меко казано нямам думи! Съчувствам на потърпевшите за всички несгоди, изживени там. За мое щастие аз не съм имала чак такива проблеми там...

Аз два пъти съм празнувала в клуба на Бъкстон. Децата се забавляваха отлично първия път - беше декември 2006 - клубът беше нов, персонала се стараеше, но пък с учуда разбрахме накрая, че престоя ни се измерва "до минута" като не беше обвързан с това кога децата напускат залата за игри, а с това кога си тръгват домакините - т.е. последните гости. Така вместо за два часа в тази далечна 2006 платихме с 43 минути повече, което за 17 деца си беше сериозна сума.... На следващата година - декември 2007, по настояване на сина ми, направихме РД пак там, но вече имахме опит - беше обявен от 19 до 21 ч. Така в 20.40 аз помолих да ми приключат сметката. Те ми сметнаха двучасов престой плюс консумация и се разплатихме.... А после ние си се точихме (т.е. изпращахме с гостите) до към 21.15 Joy

та така.... имайте предвид и тази "тънкост"

 

# 58
  • Мнения: 1 195
Бях останала с впечатление че клубчвто е добро.
Но сега определено си промених мнението. Добре че навреме прочетох, смятахме тази седмица да го инспектираме с едни приятелки, но ..........ще пропуснем.

Мразя когато в детските клубове се пуши, но ако и в детския кът е окадено просто си излизам. Определено не бих плащала за да ми обгазяват детето.
А относно обслужването - думи нямам. Определено не е това начина #Cussing out

Дано собственичката да си вземе бележка от оплакванията и да коригира пропуските Peace

# 59
  • Мнения: 1 155
Скоро и ние бях на рожден ден в този детски клуб. Изумих се  #Crazy като влезнах и видях че вътре в така наречената част за родители се пуши. В помещението на децата беше изключитено мръсно по пода, а все пак там играят деца, личеше си че е не се поддържа въобще. Какичките бяха някви отвеяни тийнейджърки, които се занимаваха с всичко друго, но не и да гледат децата......просто ужас. Тръгнахме си доста бързо.Определено няма да водя детето си повече там! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт