продукти за лице за мазна кожа

  • 9 063
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
 ЕВЕЛИН Е BG МАРКА НАЛИ??

# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
имаше тема май за eveline. май се оказа, че е полска, но не съм сигурна.

# 17
# 18
  • Мнения: 414
А това евелин скъпо ли е?  Thinking

# 19
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
като l'oreal, garnier, lirene.. от такъв диапазон, но не по-евтино.

# 20
  • Мнения: 5 362
ЕВЕЛИН Е BG МАРКА НАЛИ??
Не е българска.Полска е мисля.

А това евелин скъпо ли е?  Thinking
Не.За по 4-5 лв си ги купувам.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Защо не пробваш "Трите стъпки"на Клиник?
И аз мисля, че са най-доброто решение  newsm10

# 22
  • Мнения: 414
Ами къде се продават тея продукти на евелин? В кауфланд има ли ги, или ЦБА ... ?

# 23
  • Мнения: 7 723
ЕЛЕА имат хубава серия с хидро- матиращ ефект... Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 890
    Искам да похваля нещо, което си купих вчера и като за второ мазане съм очарована. Матиращ крем за мазна кожа на Апотекер Шелер с ананас - наистина матира и кожата става много мека, без да лъщи. Май я водят натурална козметика, мирише на билки.  Flutter

# 25
  • Мнения: X
До сега съм ползвала серията Pure Zone на L'oreal,на Avon зелената серия,но точно от зеления гел Pure pore faction нещо не съм доволна,стои като маска на лицето, сега ползвам едно гелче на Lumene- Arctik Aqua и не е лошо, но пък се чудя сега какъв измиващ гел да си взема. Thinking Последния,който ползвах е на Herbina,пак един зелен за мазна и смесена кожа,но той стои като желе и все имам усещането,че не мие а просто се маже по кожата ми...някой може ли да ми препоръча нещо? newsm78

# 26
Някой може ли да ми каже приблизителната цена на серията за мазна кожа на Avene ,t.e т.е гел,тоник и крем.

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Някой може ли да ми каже приблизителната цена на серията за мазна кожа на Avene ,t.e т.е гел,тоник и крем.
Гел - ок.20лв
Тоник - ок.20лв (освен ако не хванеш промоция)
Крем - не съм си взимала от тази серия, но предполагам че е ок. 25лв
Така, че цялата серия (зелената) излиза около 65-70лв

# 28
  • Мнения: 528
Някой може ли да ми каже приблизителната цена на серията за мазна кожа на Avene ,t.e т.е гел,тоник и крем.
Гел - ок.20лв
Тоник - ок.20лв (освен ако не хванеш промоция)
Крем - не съм си взимала от тази серия, но предполагам че е ок. 25лв
Така, че цялата серия (зелената) излиза около 65-70лв
Аз използвам тази серия. Много съм доволна, но гела и тоника използвам по-нарядко, защото ми идват силни. Използвам ги когато усетя кожата си по-мазна. Фондъотена на КОРФ наистина е много добър - бих казала страхотен, но напоследък нещо не го намирам, а моят нещо е на свършване. Определено помага за мазна кожа.

# 29
Някой може ли да ми каже приблизителната цена на серията за мазна кожа на Avene ,t.e т.е гел,тоник и крем.
Гел - ок.20лв
Тоник - ок.20лв (освен ако не хванеш промоция)
Крем - не съм си взимала от тази серия, но предполагам че е ок. 25лв
Така, че цялата серия (зелената) излиза около 65-70лв
Аз използвам тази серия. Много съм доволна, но гела и тоника използвам по-нарядко, защото ми идват силни. Използвам ги когато усетя кожата си по-мазна. Фондъотена на КОРФ наистина е много добър - бих казала страхотен, но напоследък нещо не го намирам, а моят нещо е на свършване. Определено помага за мазна кожа.
[/qu

От къде мога да си купя фондьотена на 'КОРФ' ? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт