Отговори
# 45
  • Мнения: 179
Моето беше стояло само един час на студа пред асансьора  #2gunfire
Родих през нощта и никой не ми каза ,че трябвало да ходя да си го взема от асансьора/бях във ВИП/,на сутринта сестрата влезе в стаята да ме пита къде ми е бебето  #Crazy,оказа се че е само пред асансьора от 1ч  и никой не го е погледнал #2gunfire Аз бях добре и можех да ходя да си го взимам,но ако не бях ?!

 #Crazy #Crazy #Crazy

Ти пусна ли официално оплакване? Не, че нещо ще се промени но ако повече започваме да си търсим правата току виж станало чудо  Wink
:Това е нищо пред следващата случка там-на 45 я ден от раждането на детето ,по моб.телефон ми звъни шефката на неонатологията мисля,че се казваше Добрева и ми казва "Добър ден,аз съм д-р Добрева от Шейново,детето ви добре ли е ? Добре ли се чувства?Shocked
Меко казано щях да припадна,оказа се ,че са ни изписали от болницата без да направят на детето изследването за фенилкетунория и не могат да си вземат парите от раждането по здр.каса без него  Shocked и трябва да отида до Шейново за да го направят ShockedОтидох,мъжът ми как не ги би не знам и се оказа,че на този ден са изписани още 3 бебета без това изследване  #2gunfire
 Факта,че след това се оказах и със забравена плацента в мен просто няма да го коментирам ,а като се сетя ,че всичко това ми излезе 2000лв  doh

# 46
  • Мнения: 864
Не съм гледала репортажа. Но съм раждала в Шейново, наистина при тях начина на предвижване на колички е  бутане на по 5-6 солички от една сестр, и те разбира се се блъскат. Но някакво прекалено блъскане с подскачане на бебета - не съм виждала.
И моите наблюдения.
И мога да допълня,че когато съм си взимала бебето,съм взимала и на другите майчета от стаята бебетата и аз така съм придвижвала количките.

# 47
  • Мнения: 1 195

Не съм гледала репортажа.  в Шейново,  начина на предвижване на колички е  бутане на по 5-6 колички от една сестр, и те разбира се се блъскат. Но някакво прекалено блъскане с подскачане на бебета - не съм виждала.
  Peace и аз имам същите наблюдения
истината, е че никъде не са особено внимателни към бебетата.

не съм съгласна. Родих в Токуда там неонатолозите са неветоятни - изключително мили и внимателни.

# 48
  • Мнения: 1 121
Факта,че след това се оказах и със забравена плацента в мен просто няма да го коментирам ,а като се сетя ,че всичко това ми излезе 2000лв  doh

Наскоро се убедих, че в Шейново са пълни идиоти, ама това вече ме разби тотално #Crazy

Ако не е тайна как се оправи след това?

# 49
  • Мнения: 33

истината, е че никъде не са особено внимателни към бебетата.

не съм съгласна. Родих в Токуда там неонатолозите са неветоятни - изключително мили и внимателни.

присъединявам се. Аз също раждах в Токуда - нямате си напредстава за какво отношение става въпрос там, и към майките и към бебчетата..... Няма нищо, ама нищо общо с това, което описвате за Шейново, Тина Киркова или която и да е друга болница.

# 50
  • Мнения: 62
Ама то това си е доста опасно. Във всички книги за бебета пише: "НЕ РЕАЗТРЪСКВАЙТЕ БЕБЕТАТА", в главите за плача, та идеята ми е че това си е здраво разтръскване и съм сигурна, че в много редки случаи, но все пак се случва да е опасно за бебоците.

# 51
  • Мнения: 1 080
Абе май по-добре да не знаем к'во правят, че...

# 52
  • Мнения: 403
Моето беше стояло само един час на студа пред асансьора  #2gunfire
Родих през нощта и никой не ми каза ,че трябвало да ходя да си го взема от асансьора/бях във ВИП/,на сутринта сестрата влезе в стаята да ме пита къде ми е бебето  #Crazy,оказа се че е само пред асансьора от 1ч  и никой не го е погледнал #2gunfire Аз бях добре и можех да ходя да си го взимам,но ако не бях ?!

 #Crazy #Crazy #Crazy

Ти пусна ли официално оплакване? Не, че нещо ще се промени но ако повече започваме да си търсим правата току виж станало чудо  Wink
:Това е нищо пред следващата случка там-на 45 я ден от раждането на детето ,по моб.телефон ми звъни шефката на неонатологията мисля,че се казваше Добрева и ми казва "Добър ден,аз съм д-р Добрева от Шейново,детето ви добре ли е ? Добре ли се чувства?Shocked
Меко казано щях да припадна,оказа се ,че са ни изписали от болницата без да направят на детето изследването за фенилкетунория и не могат да си вземат парите от раждането по здр.каса без него  Shocked и трябва да отида до Шейново за да го направят ShockedОтидох,мъжът ми как не ги би не знам и се оказа,че на този ден са изписани още 3 бебета без това изследване  #2gunfire
 Факта,че след това се оказах и със забравена плацента в мен просто няма да го коментирам ,а като се сетя ,че всичко това ми излезе 2000лв  doh
Ти си герой. Hug Да ти е живо и здраво бебчето.

# 53
  • Мнения: 2 171
Не само че блъскаха кошчетата, ами и ги зарязваха срещу отворен прозорец докато майките отидат да си ги приберат по стаите #Cussing out. Говоря за септември месец, времето беше студено и дъждовно, в коридора ставаше ужасно течение, но това ни правеше впечатление само на нас, не и на акушерките Rolling Eyes.
Честно, започвам вече да се чудя дали да родя пак там. От една страна така бях решила, защото там работи доктора, който ми следи бременността. От друга страна отношението в следродилното отделение е под всякаква критика - никой не ти обяснява нищо за бебето, за кърменето, нагледах се и се наслушах на дръпнати акушерки, а и за хигиената не искам да отварям дума #2gunfire

# 54
  • Мнения: 179
Момичета ,ако прочетете какво има написано днес в Черния списък за Шейново,ще видите че това с кошчетата ни е най-малкия проблем....

# 55
  • Мнения: 247
Като родих в Шейново, ме настаниха в стая до Неонатологията, от където естествено "тръгват" бебетата за всяко хранене. Simple Smile
Не съм виждала за тези 3-4 дни блъскане и прочее.
А чаках винаги пред вратата, така че нямаше как да пропусна, ако е имало подобно нещо.
да не си била и ти в 211стая Laughing

Не помня номера на стаята newsm78, но се чуваше и виждаше добре Simple Smile
Аз винаги чаках бебето си пред вратата на неонатологията и водех (возех) понякога и тези на съкилийничките ми Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 5 188
Момичета ,ако прочетете какво има написано днес в Черния списък за Шейново,ще видите че това с кошчетата ни е най-малкия проблем....

Дай линк моля те!

А къде да напиша за лекар и акушерка в Шейново, които казват на моята близка (предупреждавам, че детето е ученик и е здраво) Раждаш! Напъвай! Ама не напъваш добре (след първата контракция), напъвай ето така! И тя напъва ВТОРИ ПЪТ, след което бебето пада между ръцете на тези двамата  на земята. От магарето, с главата надолу. Ревало е много, но няма поражения, изписано е с другите и тн. Знам името на доктора, но понеже не съм била там, няма да го пиша.
   

Та някакво си тряскане на кошчетата.
 .... и някакво си течение в коридора...

# 57
  • Мнения: 7 640
А къде да напиша за лекар и акушерка в Шейново, които казват на моята близка (предупреждавам, че детето е ученик и е здраво) Раждаш! Напъвай! Ама не напъваш добре (след първата контракция), напъвай ето така! И тя напъва ВТОРИ ПЪТ, след което бебето пада между ръцете на тези двамата  на земята[/b]. От магарето, с главата надолу. Ревало е много, но няма поражения, изписано е с другите и тн. Знам името на доктора, но понеже не съм била там, няма да го пиша.
   

еее, прощавай, ама нормално ли си раждала или поне гледала ли си как протича нормално раждане.
Може да е изпуснато бебе, ама да излети като тапа, само във вицовете.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета ,ако прочетете какво има написано днес в Черния списък за Шейново,ще видите че това с кошчетата ни е най-малкия проблем....

Дай линк моля те!

Ето линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.0

# 59
  • Мнения: 1 479
Не сьм го гледала,но не се и учудвам.Вие пьк, като че не живеете в България?Навсякъде в държавните болници са недоволни от заплатите и се оплакват и си го изкарват на бебетата-това го знам от личен опит.

Общи условия

Активация на акаунт