тръшкане-моля за съвет...

  • 2 317
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 117
Хайде и ние сме в групата,тръшкаме се и то как само, дори си удряме главата нарочно в земята и тогава и да се чудиш от болка ли реве или от яд?разбира се не всеки път ине за всичко, но понякога я игнорирам  друк път я гушкам и и казвам , че няма да стане и обяснявам защо, по-вечето пъти разбира и спира, но определено това е период за проба,дали ще мине?!

# 46
  • Мнения: 875
и моят се тръшка, но не чак толкова драматично, както са го описали някои мами  Mr. Green . сигурно е още малък. и аз го игнорирам и има моментален ефект - удари си дупето два - три пъти в земята и забрави за какво се е разсърдил.

ред, и моят син му дай само кабели и контакти. и точно със същата тази усмивчица, която си описала и ти. когато няма с какво друго да привлече вниманието ми отива веднага до един контакт, където е включена една лампа, хваща щепсела и започва да го дърпа като ме гледа с усмивка. аз в началото винаги подскачах и отивах да го махна от там, но той отиваше отново и отново. затова смених тактиката. когато го видя там му се усмихвам, все едно, че не забелязвам какво прави; отивам при играчките му и се 'заигравам' с нещо. той веднага идва и започва да си играе и той. и като разбра, че това вече не е начин да привлече вниманието ни, просто спря да го прави  Peace .

# 47
  • Мнения: 10 758
аз обикновено ги оставям да си се тръшкат колкото си искат.Като видят, че не им обръщам внимание и спират.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 190
ред, и моят син му дай само кабели и контакти. и точно със същата тази усмивчица, която си описала и ти. когато няма с какво друго да привлече вниманието ми отива веднага до един контакт, където е включена една лампа, хваща щепсела и започва да го дърпа като ме гледа с усмивка. аз в началото винаги подскачах и отивах да го махна от там, но той отиваше отново и отново. затова смених тактиката. когато го видя там му се усмихвам, все едно, че не забелязвам какво прави; отивам при играчките му и се 'заигравам' с нещо. той веднага идва и започва да си играе и той. и като разбра, че това вече не е начин да привлече вниманието ни, просто спря да го прави  Peace .
Уж съм пробвала подобна тактика ...  newsm78
Ще се пробвам да го изиграя по-артистично, явно детето ме е надушило, че правя опити да го забаламосам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт