Коя бебешка козметика?

  • 6 072
  • 51
  •   1
Отговори
  • София...........
  • Мнения: 955
Здравейте:)
Тъй като скоро ще ми се наложи да купувам бебешка козметика и немога да реша коя от марките по-горе да избера, моля за малко помощ. Знам , че е обсъждано и че това е нещо индивидуално, но все пак ...
Благодаря

# 1
  • Мнения: 11 004
Доволна съм от всички гореизброени + A-Derma. Peace

# 2
  • Мнения: X
Моите деца не понесоха Мустела, въпреки че е хубава козметика. На Бюбхен сме, отскоро и Клоран ползваме, доволни сме.
Бих те посъветвала да си намериш тестери и да провериш дали избраната от теб козметика понася на кожата на бебчето.

# 3
  • Мнения: 6 618
В началото ползвах Мустела ,а вече сме на Бюбхен.
Гласувах за Мустела.

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Bubchen   Peace

# 5
  • пловдив
  • Мнения: 398
В началото ползвахме Бюбхен сега сме на Хип и съм по-доволна Peace

# 6
  • Мнения: 950
Ползвам Бюбхен и съм доволна. На Мустела съм ползвала само крема Стелатопиа и съм много доволна от него.

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не гласувах, защото и Мустела, и Бюбхен са добри, а и със Себа Мед няма да сбъркаш.
За Клоран съм с особено мнение-взех крем за лице на малката и й излезнаха пъпки+че е прекалено парфюмиран за бебешка козметика.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 553
От всички изброени съм доволна.Пробвали сме различни неща от всички посочени. Въпрос на избор и средства е козметиката.Сега има и добри български серии като Бочко . Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Бюбхен,Мустела и Клоран.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
И двете деца са ми на Бюбхен, доволна съм  Peace

# 11
  • софия
  • Мнения: 257
Мустела и Пенатен

# 12
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Само Мустела ползваме.

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
A-derma и някои от продуктите на Мустела са сполучливи.

# 14
  • Мнения: 10 758
И двете си деца мацотех с Бюбхен.

# 15
  • Мнения: 49
Гласувах за Мустела, защото вече 7 месеца я ползваме и съм доволна. От скоро ползвам и Себа Мед и мога да кажа, че също е много добро, ако не и по-добро Peace

# 16
  • Мнения: 260
бюбхен са добри особено крем за лице.от студа все на люспи и стоеше кожата на лицето но с него беше добре

# 17
  • Мнения: 622
Клоран и Бюбхен.Харесвам и Фисан

# 18
  • Мнения: 6 461
Доволна съм от Бюбхен и Мустела

# 19
  • Мнения: 8 242
Мустела и А-Дерма  Peace

# 20
  • Мнения: 7 640
реших да сменя Нивеята шампоан с прехваления Бюбхен, много съм разочарована Confused
Не се пени, не мирише приятно, няма да повторя.
Сега се чудя какъв да ни е следващия шампоан newsm78

# 21
  • Мнения: 136
mustela i sebamed на нас най-много ни харесват

# 22
  • Варна
  • Мнения: 144
От самото начало ползвам душгела на Бюбхен . Но откакто вече имаме доста коса и тя започна яко да се заплита , купих шампоан на Мустела , и останах много доволна ! Предложиха ми и една др. немска козметика Sanosan и от която основно ползвам бодилосиона . Хареса ми повече отколкото този на Бюбхен ! Peace

# 23
Аз използвам само и единственно на Мустела, всичките им продукти имаме и ги използваме, невероятни са!!!

# 24
  • Мнения: 1 167
Mustela, SebaMed

# 25
  • Мнения: 8
Аз ползвам само Бюбхен и сам много доволна,веднъж я намазах с олио на Пенатен и получи обрив-дерматит

# 26
  • Мнения: 295
Клоран за коса и себамед за тяло.

# 27
  • Мнения: 6
От самото раждане на малкия до този момент ползваме само  Chicco  и да ви кажа честно сме изключителнно доволни. Абсолютно всички неща на нас ни понасят мн добре и миризмата е много лекичка и приятна. Също така сега ползваме на  Bubchen една пяна за ръце и очи която също е много хубава!

# 28
  • Мнения: 15 379
Себа мед и Нивеа Peace
От Хипп, крем против подсичане получи страхотно възпаление на дупето, моя приятелка се оплака от същото, а от прехваления Бюбхен се обрина по цялото тяло ooooh!

# 29
  • Мнения: 609
Гласувах за Мустела,но също така съм много доволна и от козметиката на Чико! Hug

# 30
  • Мнения: 2 631
Себамед  Peace
В началото заложих на тази козметика ей така без проучване, в последствие разбрах, че има най-малко вредни неща, Мустелата е пълна с химия Naughty
Клоран и  д-р тайс също са ОК

# 31
  • Мнения: 15 379
Себамед  Peace
В началото заложих на тази козметика ей така без проучване, в последствие разбрах, че има най-малко вредни неща, Мустелата е пълна с химия Naughty
Клоран и  д-р тайс също са ОК

Между другото аз знам същото за Мустела от моя приятелка - прекрасен и кадърен дерматолог в Германия. Поради тази причина не я ползвам. по нейна препоръка поне веднъж седмично ползваме олиото за баня Линола Фетт, страхотно е Peace

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ползвам Бюбхен и съм доволна.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 105
Зависи от кожата на детето ти. Кое как ще приеме. От 3 от 4-те горни моето лично се обриваше...
Купи тестери и пробвай. Ако е с проблемна кожа ще ти трябва хубава медицинска козметика...

Иначе от скоро съм фен на ХИП...вчера купих и тоалетното им мляко - хубаво е, ама мнго хубаво  и хидратиращия им крем е хубав, но някак не смогваше на Филипова суха кожа и имаме едно голямо за къпане - и то е хубаво....

# 34
  • Мнения: 6 618
Първо Мустела след годинката минахме на Бюбхен.

# 35
  • София
  • Мнения: 302
Бюбхен и А-дерма и Себамед супер съм доволна

# 36
  • Мнения: 1 193
Гласувах за Чико, най-много сме ползвали тяхната козметика.
От месец ползвам Клоран.

# 37
  • Мнения: 16
Здравейте, аз съм татко, но понеже в момента мама няма достъп до интернет се наложи аз да следя темите в този полезен форум. Надявам се не е проблем, че съм мъж:)
Ние ползвахме козметика на Нивея, но от олиото на беба й се появиха зачервявания. Не искам да звучи, като антиреклама / харесвам продуктите на Нивея за по-големи/, но докторката каза, че вносните продукти съдържали дразнещи кожата съставки. Препоръча ни Бочко и определено сме много доволни, кремчетата са супер / защитния го ползвах и аз, че ми се беше възпалила кожата на лицето и ми помогна/. Сега много ни мъчат зъбките, ползвахме едно вносно гелче/с отвратителен вкус/ и хомеопатични дражета, но не мисля, че помагат. Чух от една аптекарка, че отскоро има дентогел към серията Бочко, но не мога да го открия по аптеките. Някой ползвал ли го е и има ли резултат?

# 38
  • Мнения: 8 999
Аз използвах всичко на Бюбхен.

# 39
  • Мнения: 15 379
Здравейте, аз съм татко, но понеже в момента мама няма достъп до интернет се наложи аз да следя темите в този полезен форум. Надявам се не е проблем, че съм мъж:)
Ние ползвахме козметика на Нивея, но от олиото на беба й се появиха зачервявания. Не искам да звучи, като антиреклама / харесвам продуктите на Нивея за по-големи/, но докторката каза, че вносните продукти съдържали дразнещи кожата съставки. Препоръча ни Бочко и определено сме много доволни, кремчетата са супер / защитния го ползвах и аз, че ми се беше възпалила кожата на лицето и ми помогна/. Сега много ни мъчат зъбките, ползвахме едно вносно гелче/с отвратителен вкус/ и хомеопатични дражета, но не мисля, че помагат. Чух от една аптекарка, че отскоро има дентогел към серията Бочко, но не мога да го открия по аптеките. Някой ползвал ли го е и има ли резултат?
Здравей и добре дошъл Hug Наистина серията на Бочко е добра и на нас ни се случва да я ползваме Peace Не съм чувала да имат такъв гел за венци, но ще проверя и ще пиша. И на нас сега ни растат зъбки и за съжаление нищо не може да го облекчи за дълго Sad Бих ти препоръчала Пансорал - гел за бебета, има вкус на мармалад и облекчава болката, но за много кратко, хубавото е, че може да се ползва неограничено през деня! Давайте й да гризка чесалки, моят син това го разсейва леко. Ако е много неспокойна нощем можете да опитате с Панадол бебе - дава се малко след последното хранене, но разбира се посъветвайте се и с вашия педиатър Peace
Успех!!!
П.П. Няма средство или поне на мен не ми известно такова, което да облекчава задълго, освен обезболяващите - Панадол, Ефералган и пр. Зъбките са като коликите - отминава с времето Laughing

# 40
  • Мнения: 16
Здравей и добре дошъл Hug Наистина серията на Бочко е добра и на нас ни се случва да я ползваме Peace Не съм чувала да имат такъв гел за венци, но ще проверя и ще пиша. И на нас сега ни растат зъбки и за съжаление нищо не може да го облекчи за дълго Sad Бих ти препоръчала Пансорал - гел за бебета, има вкус на мармалад и облекчава болката, но за много кратко, хубавото е, че може да се ползва неограничено през деня! Давайте й да гризка чесалки, моят син това го разсейва леко. Ако е много неспокойна нощем можете да опитате с Панадол бебе - дава се малко след последното хранене, но разбира се посъветвайте се и с вашия педиатър Peace
Успех!!!
П.П. Няма средство или поне на мен не ми известно такова, което да облекчава задълго, освен обезболяващите - Панадол, Ефералган и пр. Зъбките са като коликите - отминава с времето Laughing

Благодаря за поздрава, даваме й Панадол, но аз лично много се притеснявам от лекарствата. Два пъти ни се наложи да сме в болница на антибиотици и предпочитам препарати на билкова основа. За този дентогел на Бочко ми казаха, че е билков и много приятен на вкус. Много ще се радвам, ако някой го е ползвал и ми каже дали помага. Понеже бил нов продукт го продавали с безплатна чесалка, но къде го има!!?? Иначе малката каквото набара го използва за чесалка, ходи с проходилката и каквото докопа е в устата й:) Добре, че коликите ни мъчеха "само" за около месец и там какъв ужас беше. Определено се чувствах страшно безпомощен - детето плачи и се мъчи, а ти не можеш да направиш нищо.

# 41
  • Мнения: 16
Намерих дентогелчето в една аптека, много е приятно на вкус и мирис и съдържа лайка и смрадлика. Сега остава да видим дали помага, ако има ефект за мен и за съпругата ми козметиката на Бочко повежда убедително пред всички други. А и е българско и билкова.

# 42
  • София
  • Мнения: 44 105
Те тези гелчета всички имат въздействие, но облекчават за 5-15 мин., което пак си е нещо де.... това от личен опит с гелчетата.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 576
Клоран, после Ми се наложи да взема Нахткерцен на д-р Тайс  Heart Eyes, ползвах и Бюбхен.от всички тези съм доволна.

# 44
  • Мнения: 16
Пробвахме го това гелче на Бочко и има ефект, естествено не решава проблема, но определено детето се успокоява. Другото важно нещо за мен е, че вкуса е много приятен и малката не се мръщи, когато го мажем. И гелчето и без него честно казано нямаме търпение да избият тия зъбки:) Интерсно ми е / а и на жена ми/ вие как миете детските съдове, на кухня сме и бурканчетата ги киснем в топла вода, полсе с веро и изплакваме до безкрай. Няма ли бебешки препарати за съдове и ако има добри ли са или просто са "кръстили" верото бебешко?

# 45
  • Мнения: 15 379
Пробвахме го това гелче на Бочко и има ефект, естествено не решава проблема, но определено детето се успокоява. Другото важно нещо за мен е, че вкуса е много приятен и малката не се мръщи, когато го мажем. И гелчето и без него честно казано нямаме търпение да избият тия зъбки:) Интерсно ми е / а и на жена ми/ вие как миете детските съдове, на кухня сме и бурканчетата ги киснем в топла вода, полсе с веро и изплакваме до безкрай. Няма ли бебешки препарати за съдове и ако има добри ли са или просто са "кръстили" верото бебешко?
Бочкото не го намирам за да го пробвам. За детските съдове - мия шишета и панички с веро и гъба, специално отделена за целта. Синът ми е малък още, но още малко и смятам всички негови пособия за хранене да отиват в миялната. Много е удобно си мисля и за бурканчетата за кухнята Peace
П.П. Не виждам проблем, щом миете на ръка да ползвате обикновено веро - Пур, Фрош или друг вид, ако всичко се изплаква добре с вода Peace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 388
За Бюбхен гласувах, но едновременно с нея ползвам и Клоран за дъщеря ми.

# 47
  • Мнения: 511
Ползвам само Мустела и съм много доволна.

# 48
  • Мнения: 16
Дентогелът Бочко ми обясниха, че е нов продукт и затова още го няма масово по аптеките, но аптеката която ми е най-близко са го заявили и ако реша че пак ще го ползваме знам къде ще го има:) За миенето на съдовете се притеснявам дали наистина ги изплакваме добре и дали няма да остане нещо от верото, което да дразни коремчето. Естествено, че като порасне още малко ще мием съдовете й както мием и нашите, но пък се замислям ако има детско веро с по-безопасни съставки дали не е подходящо и за нашите съдове. Трябва да спомена, че в готвенето и миенето на съдове отменям жена ми напълно / тук можете да ме похвалите:) / и много от верата, които съм ползвал не ми харесват по една или друга причина.

# 49
  • Мнения: 209
Ползвала съм всички изброени,но най съм доволна от Seba Med

# 50
  • Мнения: 3 314
Мустела,Бюбхен,Бочко,Хип,Евент от всички съм доволна  Peace   

# 51
  • Мнения: 32
Клоран и Мустела и БОЧКО!

Общи условия

Активация на акаунт