Коя бебешка козметика?

  • 6 070
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 631
Себамед  Peace
В началото заложих на тази козметика ей така без проучване, в последствие разбрах, че има най-малко вредни неща, Мустелата е пълна с химия Naughty
Клоран и  д-р тайс също са ОК

# 31
  • Мнения: 15 379
Себамед  Peace
В началото заложих на тази козметика ей така без проучване, в последствие разбрах, че има най-малко вредни неща, Мустелата е пълна с химия Naughty
Клоран и  д-р тайс също са ОК

Между другото аз знам същото за Мустела от моя приятелка - прекрасен и кадърен дерматолог в Германия. Поради тази причина не я ползвам. по нейна препоръка поне веднъж седмично ползваме олиото за баня Линола Фетт, страхотно е Peace

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ползвам Бюбхен и съм доволна.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 105
Зависи от кожата на детето ти. Кое как ще приеме. От 3 от 4-те горни моето лично се обриваше...
Купи тестери и пробвай. Ако е с проблемна кожа ще ти трябва хубава медицинска козметика...

Иначе от скоро съм фен на ХИП...вчера купих и тоалетното им мляко - хубаво е, ама мнго хубаво  и хидратиращия им крем е хубав, но някак не смогваше на Филипова суха кожа и имаме едно голямо за къпане - и то е хубаво....

# 34
  • Мнения: 6 618
Първо Мустела след годинката минахме на Бюбхен.

# 35
  • София
  • Мнения: 302
Бюбхен и А-дерма и Себамед супер съм доволна

# 36
  • Мнения: 1 193
Гласувах за Чико, най-много сме ползвали тяхната козметика.
От месец ползвам Клоран.

# 37
  • Мнения: 16
Здравейте, аз съм татко, но понеже в момента мама няма достъп до интернет се наложи аз да следя темите в този полезен форум. Надявам се не е проблем, че съм мъж:)
Ние ползвахме козметика на Нивея, но от олиото на беба й се появиха зачервявания. Не искам да звучи, като антиреклама / харесвам продуктите на Нивея за по-големи/, но докторката каза, че вносните продукти съдържали дразнещи кожата съставки. Препоръча ни Бочко и определено сме много доволни, кремчетата са супер / защитния го ползвах и аз, че ми се беше възпалила кожата на лицето и ми помогна/. Сега много ни мъчат зъбките, ползвахме едно вносно гелче/с отвратителен вкус/ и хомеопатични дражета, но не мисля, че помагат. Чух от една аптекарка, че отскоро има дентогел към серията Бочко, но не мога да го открия по аптеките. Някой ползвал ли го е и има ли резултат?

# 38
  • Мнения: 8 999
Аз използвах всичко на Бюбхен.

# 39
  • Мнения: 15 379
Здравейте, аз съм татко, но понеже в момента мама няма достъп до интернет се наложи аз да следя темите в този полезен форум. Надявам се не е проблем, че съм мъж:)
Ние ползвахме козметика на Нивея, но от олиото на беба й се появиха зачервявания. Не искам да звучи, като антиреклама / харесвам продуктите на Нивея за по-големи/, но докторката каза, че вносните продукти съдържали дразнещи кожата съставки. Препоръча ни Бочко и определено сме много доволни, кремчетата са супер / защитния го ползвах и аз, че ми се беше възпалила кожата на лицето и ми помогна/. Сега много ни мъчат зъбките, ползвахме едно вносно гелче/с отвратителен вкус/ и хомеопатични дражета, но не мисля, че помагат. Чух от една аптекарка, че отскоро има дентогел към серията Бочко, но не мога да го открия по аптеките. Някой ползвал ли го е и има ли резултат?
Здравей и добре дошъл Hug Наистина серията на Бочко е добра и на нас ни се случва да я ползваме Peace Не съм чувала да имат такъв гел за венци, но ще проверя и ще пиша. И на нас сега ни растат зъбки и за съжаление нищо не може да го облекчи за дълго Sad Бих ти препоръчала Пансорал - гел за бебета, има вкус на мармалад и облекчава болката, но за много кратко, хубавото е, че може да се ползва неограничено през деня! Давайте й да гризка чесалки, моят син това го разсейва леко. Ако е много неспокойна нощем можете да опитате с Панадол бебе - дава се малко след последното хранене, но разбира се посъветвайте се и с вашия педиатър Peace
Успех!!!
П.П. Няма средство или поне на мен не ми известно такова, което да облекчава задълго, освен обезболяващите - Панадол, Ефералган и пр. Зъбките са като коликите - отминава с времето Laughing

# 40
  • Мнения: 16
Здравей и добре дошъл Hug Наистина серията на Бочко е добра и на нас ни се случва да я ползваме Peace Не съм чувала да имат такъв гел за венци, но ще проверя и ще пиша. И на нас сега ни растат зъбки и за съжаление нищо не може да го облекчи за дълго Sad Бих ти препоръчала Пансорал - гел за бебета, има вкус на мармалад и облекчава болката, но за много кратко, хубавото е, че може да се ползва неограничено през деня! Давайте й да гризка чесалки, моят син това го разсейва леко. Ако е много неспокойна нощем можете да опитате с Панадол бебе - дава се малко след последното хранене, но разбира се посъветвайте се и с вашия педиатър Peace
Успех!!!
П.П. Няма средство или поне на мен не ми известно такова, което да облекчава задълго, освен обезболяващите - Панадол, Ефералган и пр. Зъбките са като коликите - отминава с времето Laughing

Благодаря за поздрава, даваме й Панадол, но аз лично много се притеснявам от лекарствата. Два пъти ни се наложи да сме в болница на антибиотици и предпочитам препарати на билкова основа. За този дентогел на Бочко ми казаха, че е билков и много приятен на вкус. Много ще се радвам, ако някой го е ползвал и ми каже дали помага. Понеже бил нов продукт го продавали с безплатна чесалка, но къде го има!!?? Иначе малката каквото набара го използва за чесалка, ходи с проходилката и каквото докопа е в устата й:) Добре, че коликите ни мъчеха "само" за около месец и там какъв ужас беше. Определено се чувствах страшно безпомощен - детето плачи и се мъчи, а ти не можеш да направиш нищо.

# 41
  • Мнения: 16
Намерих дентогелчето в една аптека, много е приятно на вкус и мирис и съдържа лайка и смрадлика. Сега остава да видим дали помага, ако има ефект за мен и за съпругата ми козметиката на Бочко повежда убедително пред всички други. А и е българско и билкова.

# 42
  • София
  • Мнения: 44 105
Те тези гелчета всички имат въздействие, но облекчават за 5-15 мин., което пак си е нещо де.... това от личен опит с гелчетата.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 575
Клоран, после Ми се наложи да взема Нахткерцен на д-р Тайс  Heart Eyes, ползвах и Бюбхен.от всички тези съм доволна.

# 44
  • Мнения: 16
Пробвахме го това гелче на Бочко и има ефект, естествено не решава проблема, но определено детето се успокоява. Другото важно нещо за мен е, че вкуса е много приятен и малката не се мръщи, когато го мажем. И гелчето и без него честно казано нямаме търпение да избият тия зъбки:) Интерсно ми е / а и на жена ми/ вие как миете детските съдове, на кухня сме и бурканчетата ги киснем в топла вода, полсе с веро и изплакваме до безкрай. Няма ли бебешки препарати за съдове и ако има добри ли са или просто са "кръстили" верото бебешко?

Общи условия

Активация на акаунт