...СЛИВЕН - нова ГОДИНА, нов КЪСМЕТ...и отслаБВАНЕ момичеТА

  • 16 979
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 000
Кате и аз бях чела за такива суми (за връщане говоря)....направо са си  Sick Sick Sick
колко плащате на месец..

По 225 евро. Като дойде началото на месеца и гледам първо за него да събера пари, че сме ипотекирали 2 жилища и се притеснявам да не стане нещо.

Здравейте момичета от Сливен,аз съм от Ямбол и имам питане ,не по темата ви но няма към кого друг да се обърна .Вие със сигурност сте най-информирани.Тъй като ми предстои раждане и мисля пак да родя във вашия град,първия път бях много доволна моля ви дайте съвет сега къде да родя,препоръчайте ми клиника,цени,специалисти,условия и къде се намира,че мъжа ми е един пишман шофьор и като не познава улиците много се нерви:)Много ще съм ви благодарна.
Приятен ден!

Здравей, Диана. Ами аз ще ти препоръчам "Ева", защото раждах там преди почти 2 години и съм много доволна. Условията са хотелски, а като здравно осигурена накрая ми взеха само по 3.20 за нощувките. Други пари не са ми искали. Надявам се все още да е така. Аз раждах при д-р Дичева. Но тя си ми водеше и консултациите и накрая направи и секциото. Всъщност тя направи и първото секцио, но тогава не беше в "Ева", а в "Царица Йоанна". На първа страница на темата има координатите на д-р Дичева.


# 46
  • Мнения: 83
Здравей Катя и аз първия път раждах там при Костадинов,но разбрах че вече не е там а имаше една...Спанова......без да искам да обидя някой  ама тя искаше да вади бебето още в 8 месец,че било много голямо.Чудих се за "Царица Йоанна"....де да знам като се поразтопи снега ще дойдем да видим на място,че така в неведение е много криво ,а ако дойде време да раждам и времето е такова май няма да имам избор и ще раждам тук колкото и да не искам.Как е в "Царица Йоанна",като в "Ева"ли?От "Ева"останах много доволна,като цяло и от персонала и от условията.Незнам дали сега пак е така........

# 47
  • Мнения: 2 000
Как е в "Царица Йоанна",като в "Ева"ли?От "Ева"останах много доволна,като цяло и от персонала и от условията.Незнам дали сега пак е така........

Аз раждах в "Царица Йоанна" преди 4 години и тогава болницата беше нова и също беше много хубаво. Там дори и за нощувките не ми взеха пари. Но все пак са минали 4 години и нямам идея дали все още е така.

# 48
  • Мнения: 119
В "Царица Йоанна" вече няма раждания, от около година отделението по акушерство и гинекология е само гинекологично отделение. По време на моята бременност лежах там около месец, заради кръвотечения разни и останах много доволна ако имаше възможност сигурно и там щях да родя.

Диде, ако трябва да бъда докрай честна, недоволството ми от кърменето се дължи освен на всичките лишения, които понасям а и на слабостите ми.............. душицата ми е закопняла за едно ароматно кафенце с цигарка. Момичета, не знам как е при вас, но следващия месец ще стане година откакто не съм пушила, а все още като видя запалена цигара и ми текват лигите.... Embarassed Embarassed Embarassed, най-странното, че докато бях бременна не ми се пушеше грам, дори ми се повдигаше от миризмата на тютюн, а след като родих направо лудвам само като подуша дима... newsm78 #Crazy newsm78

# 49
  • Мнения: 271
Привет!

Брей, много сте писали, бе! Студа ви действа стимулиращо май! Аз писах, писах и всичко се изтри...  Sad

Ние все пак излязохме с колата до болницата, вече бяха размразени улиците. Резултатите ни ще излязат чак в сряда, той Гоги може и да се оправи до тогава hahaha Възмутена съм от лаборантката, която му взе секрет, е то бива, бива, ама такъв сърдит и намусен млад човек. Close

Дидка, комплекти за изписване може да потърсиш и в Бебе център /кооперацията след спирка Розова градина, слиза се по едно надолнище/, Рошко на пл. Левски и Хепиленд в стоково тържище "Болярка".

Пъзелче, най-добре постъпи както на теб ще ти е добре. А за цигарите - на мен дълго време не ми се пушеше и след като спрях да кърмя /не че беше много/.

# 50
  • Мнения: 1 040
Лелее, днес сте се развихрили  tooth

Честит Имен Ден на всички празнуващи! Бъдете живи и здрави! Пожелавам ви много късмет и любоооов!

рени, ти в кой фитнес ходиш?

За кърменето - аз кърмих с огромно удоволствие, въпреки че ми дотежаваше от време на време  Wink В началото наистина ми беше трудно - разранени зърна и ужасна болка, но с времето  Peace Може би ми беше по-лесно и от гледна точка на това, че не съм пушачка. А за храните въобще не съм се ограничавала - хапвах си каквото ми се ядеше, просто с някои храни гледах да не прекалявам.
пъзелче, моят съвет към теб е да направиш това, което ти, като майка, считаш за правилно  Peace Никой не е казал, че ако кърмиш по-дълго време ще си по-добра майка  Wink

# 51
  • Мнения: 888
Та да се изкажа най-накрая викам аз  bowuu
Не знам вече кой кво ме питал,карал,прегръщал,ще я карам наизуст...
Първото най-важно:
Честит Имен Ден Иве!
Бъди все така позитивна,и добричка!За теб,мила:


На всички малки именици-честит празник...със здраве да си носят името...много здраве,късмет,щастие  и любов  Hug

Тъъъъй....някой одеве ми се караше,че ям ябълка в 9 часа....ами вие знаете ли как ми се яде точно вечер.....до оня ден като не бях на режим по същото това време дънех шоколади и семки....тъй,че една ябълка-нищо ми няма  Flutter
Кво друго да ви кажа  newsm78 чи ва обичам вий си знаете.....
а,сетих се....Диде,какво да се разбираме за играчките?В тоз лед няма как да се ходи където и да било  Confused
Дидунчо,ходя на фитнес където е Танатос,ако се сещаш....
Днес и масаж си правих....влизало ми било в месечната карта всяка седмица масаж   newsm08
Уфффф,сега щерката взеха задачи събиране и изваждане до 100 с едно на ум и направоооо  smile3515
Иве,сега се сетих за кивитата ти  Shocked Shocked как 50 ст./бр.Аз взех килограм за 2.20 и са някъде 10-ина.

Те толкова от мен засега,че нещо нямам муза днес...

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 17:04 от вайлет

# 52
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
и аз да се включа пак изчетох каквото съм изпуснала докато ме нямаше.Аз раждах в болницата на Пенков при гинеколога Пенков и съв доволна.Обстановката е добра не бих казала лукс но е добре стая с две или три легла с телевизор и мивка баня и тоалетна общи но чисти и мирише на чисто.Отношението на персонала е страхотно препоръчала съм болницата на няколко приятелки и те останаха доволни аз разполагам с тази информация.А да за заплащането ако си здравно осигурена плащаш само да легло аз платих около 12 лв за 3_4 дни така беше преди година  незнам кога ще раждаш но Пенков има и нова болница която скоро трябва да започне да работи нова постройка предполагам че там ще бъде супер.Сегашната болница се намира до билла по посока на битовия комбинат

# 53
  • Мнения: 1 063
Рени,БЛАГОДАРЯ....няма да ти кажа как се почуствах от поздрава и прекрасните рози, само ще ти кажа, че си зарязах гостите, за да ти отговоря....

# 54
  • Мнения: 1 040
Дидунчо,ходя на фитнес където е Танатос,ако се сещаш....

Ох, не се сещам  Rolling Eyes някъде около Окръжна болница ли? Да не е фитнеса на мястото на бившия Спортен магазин?

# 55
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
дидунчо мисля че е зад нощната аптека между блоковете нова сграда

# 56
  • Мнения: 888
Дидунчо,ходя на фитнес където е Танатос,ако се сещаш....

Ох, не се сещам  Rolling Eyes някъде около Окръжна болница ли? Да не е фитнеса на мястото на бившия Спортен магазин?

Не...Танатоса се премести от там...ама как да ти го обясня де  Rolling Eyes
Да кажем,че е близо до бившата денонощната аптека(дето е близо до Розова градина).
Що бе Дидунке...да не ти се ходи на фитнесче?Ай,идвай  newsm44 newsm68 newsm39   animal085 newsm57  261uu ....аз май на зоологоческа градина го обърнах
Аз само и само да не изтърва тренировката смело и безотговорно карах в леда...и в 8.30 сутринта 40 мин. разчиствах 3-4мм слой лед от всички стъкла на колата  Sick Sick Sick ама нищо де...тъкмо си направих загрявката  Joy

# 57
  • Мнения: 888
Ей,Пеца....изпревари ме  Grinning Grinning Grinning

# 58
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
сори днес минах случайно от там и видях че има фитнес и реших да помогна  Embarassed

# 59
  • Мнения: 888
сори днес минах случайно от там и видях че има фитнес и реших да помогна  Embarassed

 newsm62 newsm62 А не ме ли видя случайно през прозореца как се потя ей така  newsm39

Общи условия

Активация на акаунт