хубава булчинска рокля

  • 47 632
  • 77
  •   1
Отговори
Момичета-Помагайте! От къде в София мога да си купя хубава булчинска рокля.....Не ми се обикаля до втръсване....Разчитам на вас.

# 1
  • Мнения: 680
Зависи от парите, с които разполагаш.

# 2
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
аз съм доволна от романтика, не си я купих готова, просто им занесох снимка на модела, който исках и те ми я ушиха 1:1, можеш да пробваш там, имат и добри готови модели. цени има за всеки влак.  Peace

# 3
Благодаря момичета.Парите нямат значение...естествено, не искам да давам луди пари.Не виждам смисъл в това

# 4
  • Мнения: 3 830
И аз съм на мнение, че е по-добре да си харесаш някакъв модел и да ти бъде ушита Peace

# 5
  • Мнения: 2 270
Май месец ми предстои сватба и съм се ориентирала към ушиване на роклята, така че и аз съм с две ръце за това да си харесаш модел или смесица от модели и да ти я ушият!

# 6
  • Мнения: 121
Вергиния Здравкова, аз мисля че всяка уважаваща себе си   булка , трябва да носи  рокля ушита от нея.  Все пак веднъж си булка:)  http://www.virginia-atelier.com/ ето тук може да погледеш Simple Smile   И м/у другото .. поздравявам  те за събитието пожелавам ти  най - най - най прекрасния ден в живота ти . а другото ще го пожелавам след сватбата:)

# 7
  • София
  • Мнения: 1 220
http://www.mtyler-boutique.com/home.html - много добър избор  Peace аз бях много доволна да не говорим, че обслужването е на ниво  Peace

# 8
  • по света
  • Мнения: 1 587
аз съм доволна от романтика, не си я купих готова, просто им занесох снимка на модела, който исках и те ми я ушиха 1:1, можеш да пробваш там, имат и добри готови модели. цени има за всеки влак.  Peace
Аз също ползвах Романтика,избрах роклята от каталог и им казах че искам абсолютно същата,наистина ми я направиха страхотна.

# 9
  • Мнения: 743
Знаеш ли че в Младост, точно срещу бизнес парка има огромен магазин само за това. В непосредствена близост е до полицейската школа. Имат рокли каквито ти роди фантазията. Иди и се разгледай. Няма да съжаляваш.
http://www.svatbencenter-sofia.bg/page/contacts/
Тук има телефони и карта на местоположението. Можеш да разгледаш и някои от представените модели.
Успех и много щастлив сватбен ден!!!

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 15:25 от didika

# 10
Е не е истина просто колко сте страхотни..Мерси за инфото и пожеланията.....Sisity. а онова другото, което предполагам ,че ще ми пожелаете вече е факт и спи в съседната стая с биберон в уста.Е живота е шарен така се случи.

# 11
  • на село
  • Мнения: 830
Виргиния Здравкова или Невена

# 12
  • Мнения: 1 322
demetriosbride.com . Ако се интересуваш ще се потърся телефона. Имах го някъде.

# 13
  • Мнения: 270
Определено ти препоръчвам Вергиния Здравкова работила съм при нея роклите й са разкошни няма по-красиви от нейните  Peace. но са скъпички  Laughing.

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Вергиния Здравкова, аз мисля че всяка уважаваща себе си   булка , трябва да носи  рокля ушита от нея.  Все пак веднъж си булка:)  http://www.virginia-atelier.com/ ето тук може да погледнеш Simple Smile   И м/у другото .. поздравявам  те за събитието пожелавам ти  най - най - най прекрасния ден в живота ти . а другото ще го пожелавам след сватбата:)

Е не е истина. Ако пък човек не е с нейна рокля не се уважава ли Thinking. Ти се изказа просто не подготвена. Има толкова добри дизайнери в България. Разбира се Вергиния Здравкова е добра, но все пак...
Ако говорим само за София момичетата са ти написали Романтика, но ако са оригинали и си я поръчаш да ти я докарат са доста скъпи, за магазинът, който ти го е препоръчала дидика съм чула добри отзиви(когато се омъжвах още го нямаше) и мисля, че се казваше "Брилянт" и там имаше интересни неща. Там имаше доста стилни и интересни рокли. Иначе роклята ми я шиха в Асеновград.

# 15
  • Мнения: 680
Виргиния Здравкова или Невена
Аз също съм за Виргиния или Невена.  bouquet

# 16
Моята също беше дизайнерска - вече беше дефилирала на ревю

# 17
  • Мнения: 283
ами аз мога да ти препоръчам "Симон"-ателието им е на Солунска имат и сайт,
роклята я взех готова, защото беше като шита за мен, ушиха ми допълнително и една яка от лисица, чантичка и стана много сладка комбинация. малко стил 60-те, късичка и бухнала. беше ми много удобна
иначе те имат и изключително женствени рокли, но аз си исках късичка

# 18
  • Мнения: 121
iv40,  да ти е живичко и здравичко:)  и много да ви радва:)

# 19
  • Мнения: 2 952
Успех в живота и много щастие!Здраве също! Wink

# 20
  • Мнения: 5 622
Как пък няма да дам 7-8 000 лв за рокля. И няма да ги дам точно защото се уважавам достатъчно за да робувам на някаква снобария  Stop

Иначе темата ме вълнува и мен. Бих се радвала също, ако споделите и сайтове, от където може да заимствам модели  Wink

# 21
  • Мнения: 952
Как пък няма да дам 7-8 000 лв за рокля. И няма да ги дам точно защото се уважавам достатъчно за да робувам на някаква снобария  Stop

Иначе темата ме вълнува и мен. Бих се радвала също, ако споделите и сайтове, от където може да заимствам модели  Wink
newsm78 а ти душко за кога ще заимстваш модели на булченски рокли?...пак ли ще се жениш Crazy

# 22
  • Мнения: 5 622
Как пък няма да дам 7-8 000 лв за рокля. И няма да ги дам точно защото се уважавам достатъчно за да робувам на някаква снобария  Stop

Иначе темата ме вълнува и мен. Бих се радвала също, ако споделите и сайтове, от където може да заимствам модели  Wink
newsm78 а ти душко за кога ще заимстваш модели на булченски рокли?...пак ли ще се жениш Crazy

На скайп, душко, на скайп  Flutter

# 23
  • Мнения: 861
Цитат
[/qВергиния Здравкова, аз мисля че всяка уважаваща себе си   булка , трябва да носи  рокля ушита от неяuote]
Цитат


Как точно разбра, че след като не съм била с рокля на тази дизайнерка не се уважавам newsm78
Уважавам, ценя и зачитам себе. Това го получавам и от останалите близки за мен хора Peace
Уважението се показва, а още по-малко доказва с рокля на Вергиния Здравкова.

# 24
  • Мнения: 51
Тези двата салона ти ги препоръчвам! (естествено ако си от неуважаващите себе си булки)
Сватбен салон Shu Shi
Адрес: София
Boutique Cymbeline
Бул. “Евлоги Георгиев” 41
Тел./ Факс: 02/ 989 03 54
E-mail: shushi@shushibg.com, shushi@cymbeline-bg.com
Web site: www.cymbeline.com

Сватбен салон АРЕТИ
Адрес: София 1000, ул. "Крум Попов" 63
web site: www.demetriosbride.com

Иначе на www.svatbata.com има и други.

ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЩАСТИЕ   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 080
Ателие АЛЕКСАНДРА

Дизайнер: Димитрина Червенлиева

Асеновград, ул. Марица 7

GSM: 0888/332 466

София, ул. Пиротска 40

GSM: 0887/360 502
www.atelie-alexandra.com
 Peace Peace Peace

# 26
  • Мнения: 576
Моята беше от Виргиния Здравкова.
Въпрос на вкус и възможности. Можех да си взема рокля и от друга бг фирма, но качеството на материите и изпълнението на роклите им не оправдаваха очакванията ми. За секунда не съжалявам за избора си и за дадените пари. Безценен беше погледът на мъжа ми в онзи ден, когато ме видя, безценни бяха комплиментите на всичките ни гости ..........тези спомени не се измерват в пари..  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 435
Моята беше от Виргиния Здравкова.
Въпрос на вкус и възможности. Можех да си взема рокля и от друга бг фирма, но качеството на материите и изпълнението на роклите им не оправдаваха очакванията ми. За секунда не съжалявам за избора си и за дадените пари. Безценен беше погледът на мъжа ми в онзи ден, когато ме видя, безценни бяха комплиментите на всичките ни гости ..........тези спомени не се измерват в пари..  bouquet


Mambina,защо не пуснеш снимка и тука.Видях роклята ти в другата тема и се влюбих в нея просто.Отдавна знам,че когато дойде времето моята рокля ще бъде от Виргиния.Уникална е,според мен.

# 28
  • Мнения: 489
Роклите на Виргиния наистина са хубави - виждала съм ги на живо на модното изложение в Дюселдорф преди години. Но всяка булка трябва да намери най-вече подходящия за себе си модел. Когато ми потрябва не намерих нищо като за мен в актуалната и колекция. Аз си харесах модел в нета и ми го ушиха по мярка с материите и камъните, които аз избрах. За София съм чувала добри отзиви за Романтика. Можеш да се посъветваш тук
http://forum.svatbata.bg/

и да разгледаш тук
http://www.qadin-dunyasi.sitecity.ru/album_1710073218.phtml

Щастлив семеен живот!

# 29
  • Мнения: 489
Моята беше от Виргиния Здравкова.
Въпрос на вкус и възможности. Можех да си взема рокля и от друга бг фирма, но качеството на материите и изпълнението на роклите им не оправдаваха очакванията ми. За секунда не съжалявам за избора си и за дадените пари. Безценен беше погледът на мъжа ми в онзи ден, когато ме видя, безценни бяха комплиментите на всичките ни гости ..........тези спомени не се измерват в пари..  bouquet


Ох, и при  мен беше така, макар че роклята ми не беше на Виргиния..... на какво ли се е дължало тогава  ooooh!
Бас ловя, че всяка булка се чувства така, независимо от тоалета  Joy

# 30
  • Мнения: 13 512
http://www.bridalfashion.bg/statia1.html
За Варна представител ще е Холидей Сона- в новия си магазин .

В София- на Оборище е магазина. Внасят рокли на Валентино, Мота, Ели Сааб , както и такива на испанската марка Ла Споса. Много класни , много изпипани неща. Аман от кичозни парцали!
Също така видях и част от коктейлните рокли във Варна- много хубави. Дъщеря ми става на 18 през февруари и смятам оттам да и купя рокля за случая, но още не сме избрали модела- труден е избора...

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 03:03 от monda

# 31
  • Мнения: 13 512
Вергиния Здравкова, аз мисля че всяка уважаваща себе си   булка , трябва да носи  рокля ушита от нея. 
Това пък що за глупост е?! Или от Вергиния- или все едно не си била булка? Толкова по- хубави неща има вече на бълг. пазар..
Ако си с рокля на Ели Сааб или Мануел Мота , си цървулка, така ли?  Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 02:44 от monda

# 32
  • Мнения: 576
И на мен ми се искаше да съм с рокля на Ели Сааб от бутика му в Париж ,но това значеше  20 000 евро само за роклята ми...не мога да си го позволя  Rolling Eyes
Всяка булка й казват , че е красива...естествено. Това, което аз исках да кажа е, че ако бях с рокля  ушита от др. дизайнер нямаше да ми даде качеството , което при Виргиния и при Невена примерно се дават.
Съжалявам ...не искам да ви обидя никого, летвата ми може би е таква. За мен най-доброто за моите възможности е това...Така аз се чувствах най-красива, други жени се чувстват приказно красиви в рокли от други дизайнери.
Това, което аз видях в другите салони изобщо не отговаряше на представата ми кака ще изглеждам , нито материите и изработката им ми допадаше. А варянта да ми шият в такъв салон беше абсурден ...особено след като прочетох в няколко форума разочарованието на жени, чийто рокли изобщо не изгелждат така както са поръчали на фирмата да им я ушие.

Айде не се засягайте на рокли...Мисис Т ...разкошна си , бъди сигурна..  bouquet Hug

# 33
  • Мнения: 1 313
Какви са цените на роклите на Виргиния сега? Бях се интересувала преди години, но от тогава тя стана много по известна и предполагам, че сега са доста по-скъпи.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 672
"Грънчаров и син" - Русе също имат хубави рокли  Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 672
Ето 2 снимки на една хубава рокля, с лошо качество, защото за снимани от едно списание с телефон.
http://images23.snimka.bg/004950634-big.jpg
http://images23.snimka.bg/004950636-big.jpg

# 36
  • Мнения: X
Виргиния Здравкова или Невена

Само за информация, какви са цените на сватбените рокли при тях двете? Peace

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 15:53 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 680
Какви са цените на роклите на Виргиния сега? Бях се интересувала преди години, но от тогава тя стана много по известна и предполагам, че сега са доста по-скъпи.
Аз също се интересувам от цените на Виргиния.  bouquet

# 38
  • Мнения: 6 904
Същото мога да кажа и аз, безнадеждно и тотално влюбена съм в роклите на Pronovias (моделите можете да разгледате на www.pronovias.com). За жалост все още ги гледам само на снимки, но имам надежди, че ще отида скоро и да ги видя и пробвам Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 100
Безценен беше погледът на мъжа ми в онзи ден, когато ме видя, безценни бяха комплиментите на всичките ни гости ..........тези спомени не се измерват в пари..  bouquet[/b]
Получих същото в рокля за 350 лв, ушита по поръчка в България. Същият модел в Будапеща струваше 4 000 лв.
А подобни погледи получавам от мъжа си всеки ден, независимо с какво съм облечена.  Wink Имам пари да си купя колкото си искам скъпи и уникални рокли, но за съжаление на дизайнерите не съм сноб - харча си парите за по-смислени неща Wink

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 19:43 от Kanela

# 40
  • Мнения: 7 474
Това е любимият ми сайт за рокли, може да ви дойде някоя идея, но се съмнявам,че тук могат да ги ушият Rolling Eyes     http://www.elza.ru/1.dresses-om01.htm

# 41
  • Мнения: 3 926
Мдааа, моята също беше от Виргиния. Роклята - превъзходна, отношението - неповторимо! Още съм приятелка с момичето, което ми взимаше мерките и ми изълняваше поръчката. Самата Виргиния също е невероятно земен човек. Запознахме се и сме се срещали в последствие - нищо нагласено и натруфено няма в тази жена Grinning
Имах късмета да е точно преди да спечели първия приз. И цените бяха по джоба ми тогава Grinning Мисля обаче, че и сега не бих харесала нищо друго, след като съм видяла нейните рокли Crazy
Но, за по-нормални пари бих препоръчала модна къща Симон. Там си ши роклята моята кумица - превъзходно отношение и добре пипната работа. Хубави материали, безупречен шев.

# 42
  • Мнения: X
Виргиния Здравкова или Невена

Само за информация, какви са цените на сватбените рокли при тях двете? Peace

Наистина ли никой не може да каже някакви ориентировъчни цени?  Thinking

# 43
  • Мнения: 765
Виргиния Здравкова или Невена

Само за информация, какви са цените на сватбените рокли при тях двете? Peace

Наистина ли никой не може да каже някакви ориентировъчни цени?  Thinking
Хубава (подчертавам хубава)рокля при Виргиния на средна цена е 5 - 7 000 лв.; при Невена е горе долу същото, може би има малко по-евтини модели при нея, аз бях харесала една за 4000 лв., но и една за 2000 и нещо също ми хареса.

# 44
  • Мнения: X
Виргиния Здравкова или Невена

Само за информация, какви са цените на сватбените рокли при тях двете? Peace

Наистина ли никой не може да каже някакви ориентировъчни цени?  Thinking
Хубава (подчертавам хубава)рокля при Виргиния на средна цена е 5 - 7 000 лв.; при Невена е горе долу същото, може би има малко по-евтини модели при нея, аз бях харесала една за 4000 лв., но и една за 2000 и нещо също ми хареса.

Мерси.  А под хубава с камъни ли става въпрос, защото до колкото разбрах те доста вдигат цената, а аз изобщо не държа да има камъни.   bouquet

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз знам че Аля Милушева прави хубави булченски рокли и не само Flutter

# 46
  • Мнения: 3 926
Не, хубава не означава "с камъни" при Виргиния. Просто платовете, формите... при нея всичко е специфиччно Heart Eyes Една рокля никога не е само от един плат, а това оскъпява. Всичко е вносно и материите са прекрасни. Освен това огромна част от нещата по роклята се правят на ръка, което също оскъпява. И разбира се марката! и името..., което пък се свърза с всичко, изброено по-горе Grinning
Моята струваше 990 лв. но преди 4 години. Сега по 2-3000 лв. са по-семплите и стилни модели, с алфа линия или по тялото. Огромните, бухнали рокли струват от 3500 лв. нагоре.

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Просто за какво да говорим. "Как да не си булка мечта"!!!????

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 22:52 от Жани

# 48
  • Мнения: 782
И аз си бях харесала рокля при Виргилия, бях я видяла в едно списание Simple Smile в ателието ми казаха цена 5000лв., беше с камъни Сваровски и много вносни платове, но цената ме шокира  Shocked Това стана през 2006г. Да и аз се тръшках една седмица, че искам точно тази рокля, но беше невъзможно да си го позволим ... е по-късно си взех рокля за 600лв. и пак бях най-красивата булка , защото всяка е такава на сватбения си ден  Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 38
Това е любимият ми сайт за рокли, може да ви дойде някоя идея, но се съмнявам,че тук могат да ги ушият Rolling Eyes     http://www.elza.ru/1.dresses-om01.htm


Наистина има страхотни рокли и ако трябваше да се омъжа за втори път, бих го направила с рокля като тази:  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
http://www.elza.ru/catalog/w-mtv3.php?i=elina

# 50
  • София
  • Мнения: 593
Първо много щастие желая на авторката  bouquet
И малко ОФф но да знаете къде може да се наеме рокля и някакви цени ако имате линкове и нещо за разглеждане плийз метнете ги Hug

# 51
http://www.elza.ru/catalog/w-mtv3.php?i=elina  newsm09   newsm09   newsm09
Аз също бих се омъжила с такава  Peace

# 52
  • Мнения: 3 782
И от мен поздрави за бъдещата младоженка. Hug
Аз също ще се женя тази година, август и много се интресеувам от роклите,не смятам,обаче да давам много пари за рокля. Дори мисля да си ушия модел, понеже съм ниска /151 см./ Sad Не искам и да бъде нещо голямо и неудобно, обичам да танцувам Party и ще искам да не спирам цяла вечер.
Ето тук съм събрала няколко рокли,които ми харесват. http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=ani4kap&aid=5 … 55680720552457250

# 53
Здравейте! Аз ще се омъжвам през юни месец 2008г. Мисля да си купя роклята от Асеновград, тъй като има доста голям избор, магазините са много, а и имам познати, които са собственички на модни къщи и ще ми помогнат доста. Ако има желаещи мога да ви дам координатите на някои от фирмите. Поздравления и от мен за бъдещите младоженки!    bouquet

# 54
  • Мнения: 459
Най-страхотните рокли според мен са на Проновияс www.pronovias.com

Страхотен стил и уникални дизайнери. Аз се бях булка октомври и бях с ртехен модел рокля.

Имат магазин ве4е и в София на Оборище

# 55
  • Мнения: 530
И от мен поздрави за бъдещата младоженка. Hug
Аз също ще се женя тази година, август и много се интресеувам от роклите,не смятам,обаче да давам много пари за рокля. Дори мисля да си ушия модел, понеже съм ниска /151 см./ Sad Не искам и да бъде нещо голямо и неудобно, обичам да танцувам Party и ще искам да не спирам цяла вечер.
Ето тук съм събрала няколко рокли,които ми харесват. http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=ani4kap&aid=5 … 55680720552457250

От твойте рокли фаворити са ми № 2 и № 7. Надявам се да избереш някоя от тях. После ще чакаме снимки . Flutter

# 56
  • Мнения: 3 782
И на мен най ми харесва тази рокля, всъщност двата номера са една и съща рокля. Ще пусна снимки разбира се  Hug

# 57
  • Мнения: 782
И малко ОФф но да знаете къде може да се наеме рокля и някакви цени ако имате линкове и нещо за разглеждане плийз метнете ги Hug

Рокли под наем дават почти навсякъде, където има булченски рокли  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 459
Можеш да разгледаш и ревютата на големите дизайнери  на www. style.com  - може да откраднеш някоя идейка от тук оттам Wink

# 59
Zdraveite az sum ot Burgas i prez uni 2008 mi e svatbata.
Mlq vi kajete mi nqkakyv komentar za magazin tq i toi za bul4inski rokli

# 60
Izobshto koito e ot Burgas molq vi kajete mi kyde ima magazina. Naskoro obikalqh no moje bi propuskam nqkoi.

# 61
SPORED MEN TRQQ DA SME S DO4ENKI NA SVATBATA NE TI TRQQTT ROIKLI

# 62
  • Мнения: 1 101
Аз бих ти препоръчала сватбен салон Shu Shi  http://www.cymbeline.com/flash.php?idlang=2&w=1280&h=1024

# 63
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Записвам се да следя темата.Мого хубви рокли показвате.Исками се пак да съм булка.

# 64
  • Мнения: 1 541
Тъй като и при мен е много актуален въпросът със сватбите ще следя темата. Аз вече съм си избрала роклята, но пък не пречи да си сверя часовника. Аз се спрях на Романтика, след толкова дълго обикаляне  Tired вече бях решила, че ще трябва да се ходи някъде в чужбина, но ето че в последния момент открих каквото търсех.
За протокола отбелязвам, че бях ходила при В. Здравкова, но там нищо не ме беше грабнало, а преди винаги съм си мислела, че там не бих имала проблем да си харесам рокля.
В Невена ходих, но там наистина красивите рокли започваха от 5-8 000  Confused Като казахме, че не искаме да надхвърля 4 000 и отношение на самата Невена беше доста...хм....пренебрежително. Асистентката й все пак искаше да ни покаже нещо си, а тя й каза " Ама те не искат да дават много пари...няма смисъл да вадиш."  Shocked  Тези цени били понеже там всичко било уникат. Е да, моята рокля също е от последното ревю на Романтика и е уникат, но цената й не е 8 000 лева.
За всеки влак си има пътници, но на мен ценовият диапазон на Невена, а и отношение й ми се видяха доста....прекалени, да кажем  Peace

# 65
  • Мнения: 576
Milady, даам при Невена са малко шантави нещата.
Аз когато отидох беше майка й там (сигурно нея наричаш асистентка) и исках да ми покаже разни рокли, но тя държеше да ми покаже в разни списания коя е дъщеря й, разпитваме дали съм се спряла на нешто конкретно и аз й казах, че още не знам какво иска, а тя ми се тросна и каза - еми като се спрете на Невена елата и говорете с нея...
Тръгнах си и не се върнах, макар че имаше разкошни рокли  Crazy
А при Виргиния могат да ти ушият каквото искаш, съчетание от различни рокли и колекции, различни материи...
Даже аз като си я ших при тях ..чаках да получат нова дантела, да я погледна и избера как да я направят.
Романтика също имат добри попадения !

# 66
  • Мнения: 1 645
Май месец ми предстои сватба и съм се ориентирала към ушиване на роклята, така че и аз съм с две ръце за това да си харесаш модел или смесица от модели и да ти я ушият!

# 67
  • Мнения: 1 541
Mambina, ами май си беше точно асистентка, защото беше доста младичко момичето. А иначе за шиенето- и аз се бях замислила да ми шият роклята, но честно да ти кажа, просто нямам сили сама да си фантазирам и подбирам- при мен сватбата ще е втора (църковната ще правим сега) иначе ние сме си женени от три години вече и нямам нито силите, нито времето за това  Wink

# 68
  • Мнения: 576
И аз исках направо готова да взема, но тази, която си бях харесала я имаха в наличност, но беше шампанско с много капъни.
Аз исках снежно бяла - без камъни....
Направиха ми я..като бях само на 1 проба , после отидох да си я взема като я премерих дали е много дълга спрямо обувките.
Това е хубавото , че отиваш, харесваш по снимки примерно - отгре така, отдолу иначе и отиваш да си я вземеш
Не се моташ на сто проби, които да те изнервят максимално, виждайки роклята в някакви полускачени състояния...

А относно Невена, явно наистина е асистентка, аз като отидох беше само една възрастна жена, която впоследсвие разбрах, че й е майка...
П.С Ще ми покажеш ли коя си си харесала на Романтика  Party Wink

# 69
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Моята рокля беше на романтика и аз съм много доволна от всичко.И изработка и бродерия и обслужване,абе просто всичко.Роклята която си купих прикриваше коремчето ми и това беше най важното.
При Невена и аз ходих и майка и ме обслужи като ми показа една рокля която приличаше на булчинската роля на майка ми.И освен това отношението и към мен беше пренебрежително.Не бих се върнала в салона и.
Ето и снимки от сватбата ми,може пък на някой да му харесат:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5342162
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5342169
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5342165

# 70
  • Мнения: 3 782
Аз все още не съм се ориентирала към рокля,но то си има време. Все пак ще се женя август, бих искала да не давам много пари и ако не си намеря моят модел,то ще се наложи да си шия, не искам обръчи Naughty, нещо семпло, красиво и елегантно,че много обичам да танцувам и няма да се спра. Не ми се нравят булки,които през цялото време само стоят.

# 71
  • Мнения: 3 926
Аничка, то за танците си е до темперамент Wink Аз имах гигантски кринолин Grinning + 2 слоя тюл за донабухване Mr. Green Дето се вика - Принцеска рокля (да не кажа сметанова торта) Grinning И аз съм благодарна на В.Здравкова, че роклята стана точно както си я бях представяла.
Но това, че полата беше огромна не ми пречеше да танцувам. Напротив, пречеше ми да седна Laughing Защото столовете в ресторанта бяха с подлакътници и обръчите се посгъваха. Разбира се начини има, но кой ти мисли да сяда. Ядох в 5 часа в едно денонощно заведение, след като бяхме затворили Караокето в Бургас (и двама с мъжа ми сме бургазлии) Crazy От 4 часа следобед, до 7 часа сутринта на следващия ден бях с роклята и воала. Пеш по улиците сутринта рано.-.. толкова беше хубаво Crazy И с приятелите ми от ученическите години Crazy Размечтах се...
Та, важното е ти да се харесваш и да си щастлива. Танците... не са до роклята Grinning

# 72
  • Мнения: 1 259
А аз като ходих за бална рокля преди 2 години в Асеновград, си казах следното "Когато дойде време за моята сватба, роклята ще ми бъде от тук". Там е запазена трядицията, всичко се прави на ръка и е напрево прекрасно  Crazy !
Има време още, но от думите си няма да се отметна! Heart Eyes

# 73
Аз също прочетох списание Cosmopolitan Сватба и бях силно заинтригувана от статия за Невена Николова, дизайнер на булчински рокли – „Истината за създаването на една рокля”. Не е ли това мечтата на всяка булка, да построят върху нея роклята на мечтите й, стъпка по стъпка, моделирайки всеки детайл, цвят, докато накрая се получи мечтаната одежда, толкова лична, уникална, специална... Идеята ме грабна, и следващата седмица вече имах насрочена среща и първа проба при въпросната дизайнерка.  Началото беше обещаващо, Невена „рисуваше” бъдещата рокля, даваше съвети за материите, линията на роклята, твореше със замах. Очаквах следващата проба с нетърпение.
Докато на предпоследната (4-та) среща се оказа че това което сме планирали е много далече от реалността на така получилата се рокля. От лека и ефирна, тип „Гръцка богиня”, роклята се изроди в тип стандарт – бюстие с набор, и разкроени, тежки поли, което така старателно се опитвах да избегна. Вече набран и ушит, корсетът не позволява развитие до получаване на асиметричното рамо,  затова дизайнерката отхвърли този вариант като неизпълним. Поисках повторна предпоследна проба, на която шивачката и дизайнерката ме накараха да се почувствам много неудобно от това че искам роклята да се завърши, както сме я планирали. Имах няколко идеи за детайл или презрамки, само и само да не бъда с класическия корсет,но те бяха набързо отхвърлени като неизпълними или в разрез с геометрията на роклята.
Не претендирам да разбирам от рокли, но разбирам кога някои се подиграва с мен. Невена не е дизайнер за обикновените момичета, които четат списания и вярват на това ,което четат. Тя прави уникални рокли за колекцията си, богати на детайли, материи. Но към една неизвестна клиентка няма тези ангажименти, защото в крайна сметка тази рокля няма да блесне в списание като Cosmopolitan, нито ще стане център на модно ревю или концерт. Това е моята рокля, която ще живее единствено в моя сватбен албум, за да ми напомня за наивността с която подходих към една отлична статия в женско списание.

# 74
Май месец ми предстои сватба и съм се ориентирала към ушиване на роклята, така че и аз съм с две ръце за това да си харесаш модел или смесица от модели и да ти я ушият!


прочетох списание Cosmopolitan Сватба и бях силно заинтригувана от статия за Невена Николова, дизайнер на булчински рокли – „Истината за създаването на една рокля”. Не е ли това мечтата на всяка булка, да построят върху нея роклята на мечтите й, стъпка по стъпка, моделирайки всеки детайл, цвят, докато накрая се получи мечтаната одежда, толкова лична, уникална, специална... Идеята ме грабна, и следващата седмица вече имах насрочена среща и първа проба при въпросната дизайнерка.  Началото беше обещаващо, Невена „рисуваше” бъдещата рокля, даваше съвети за материите, линията на роклята, твореше със замах. Очаквах следващата проба с нетърпение.
Докато на предпоследната (4-та) среща се оказа че това което сме планирали е много далече от реалността на така получилата се рокля. От лека и ефирна, тип „Гръцка богиня”, роклята се изроди в тип стандарт – бюстие с набор, и разкроени, тежки поли, което така старателно се опитвах да избегна. Вече набран и ушит, корсетът не позволява развитие до получаване на асиметричното рамо,  затова дизайнерката отхвърли този вариант като неизпълним. Поисках повторна предпоследна проба, на която шивачката и дизайнерката ме накараха да се почувствам много неудобно от това че искам роклята да се завърши, както сме я планирали. Имах няколко идеи за детайл или презрамки, само и само да не бъда с класическия корсет,но те бяха набързо отхвърлени като неизпълними или в разрез с геометрията на роклята.
Не претендирам да разбирам от рокли, но разбирам кога някои се подиграва с мен. Невена не е дизайнер за обикновените момичета, които четат списания и вярват на това ,което четат. Тя прави уникални рокли за колекцията си, богати на детайли, материи. Но към една неизвестна клиентка няма тези ангажименти, защото в крайна сметка тази рокля няма да блесне в списание като Cosmopolitan, нито ще стане център на модно ревю или концерт. Това е моята рокля, която ще живее единствено в моя сватбен албум, за да ми напомня за наивността с която подходих към една отлична статия в женско списание.

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Добре, де- то има форуми, които по цял ден с това се занимават- БУЛЧИНСКИ РОКЛИ... Що не отвори тука или тука?

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
А иначе- мойта рокля също в момента се шие от асеновградска фирма по мой модел!

# 77
  • Мнения: 2 907
Не четох всичко, ако някой ти е предложил вече следните сайтове, се извинявам.

Погледни тук -

Цък ( списък на софийски бутици за сватбени рокли )
Пак цък   ( сватбата.бг )
И пак ( форум )

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт