Колко е таксата във вашата детска градина?

  • 11 200
  • 208
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 511
В нашата градина таксата е 25лв.на месец,като отделно се заплащат допълнителните занимания и консyмативите. Размерът на таксите мисля,че се решава от общината.

И в Пазарджик е 25 лв. За годината искат допълнително 20 лв за блокчета,боички,ножици и подобни такива.
В някои градини искат тоалетна хартия и носни кърпички.

Мисля си,че тази сума е смешна. За 25 лв не очаквам детето ми да получи нито качествена храна,нито качествени грижи и внимание.
 Peace

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Анту браво на общината ви.

# 197
  • Oslo
  • Мнения: 659
В Бургас яслите са безплатни от 1 март тази година.

# 198
  • Мнения: 1 103
ХАСКОВО ДГ-50 лв носиш вода,тоал.хартия,сапун
ДЯ-60 лв. носиш мин вода,сапун,домакинско руло за бърсане на ръце,тоал.хартия или мокри кърпи зависи от детето.
Някой път има театър той е 2лв.
Май ние сме на първо място  Mr. Green

# 199
  • Мнения: 177
АЗ ПРЕДИ НАПИСАХ,ЧЕ Е 30ЛВ.,НО ОТ МАРТ МЕСЕЦ Я ВДИГНАХА НА 40ЛВ. ОТ ОБЩИНАТА Confused

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ей морските общини се представят все по добре в името на децата. Браво !  bouquet

# 201
  • Мнения: 582
Зависи колко дни е ходила-за пълен месец-30лв.

# 202
  • Мнения: 61
 В Ботевград общината поема половината такса за градината и аз плащам около 12лв  А пък самотните майки, родители студенти и многодетни сем.са освободени от такса smile3501

# 203
  • Мнения: 3 562
В София е 40лв, в провинцията е 20лв. Това, че таксата е вдигната с 10лв. не е много. За тази сума в къщи едвали бихме нахранили детенцето си  Peace. За увеличение бях чула от нашата директорка още на есен.

Включвам се късно, но ние сме в провинцията и плащам 50лв за детска градина. + танци и английски = 68лв. месечно.
За справка гредината е съмсем обикновена /нито е специализирана, нито нищо...../ Laughing

# 204
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
При тази такса качествена ли е храната.

# 205
Във Видин таксата е 2.20 лв. + 0.10 допълнително за полдове.Така ,че всяка сутри като се водим даваме 2.30 лв.Носим вода,тоалетна хария и сапун.Танците и английския ги плащаме допълнително.Театър има веднъж в месеца-2 лв

# 206
  • Шумен
  • Мнения: 196
В Шумен е 40 лв и носим домакинска хартия/по 2 рола на месец/ + пари за вода .

# 207
  • Мнения: 11 607
Благоевград - 30лв.

# 208
  • Мнения: 765
В нашата / Плевен/аксата за пълен месец е 35лв. Като носим допълнително секи месец - сапун, салфетки, тоалетна хартия. Имат си собствена кухня и храната е доста разнообразна и богата на всякакви продукти.

Общи условия

Активация на акаунт