18-годишното ви АЗ щеше ли да хареса това, което сте в момента?

  • 8 056
  • 191
  •   1
Отговори
# 180
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Хаха, много интересен въпрос. Мисля, че моето 18-годишно Аз по-скоро нямаше да хареса сегашното ми 25-годишно Аз. На 18 със сигурност не съм си мислила, че ще имам дете преди 30 си годишнина. Пък то какво стана....

# 181
  • София
  • Мнения: 344
Ох, няма да ме хареса. Confused Sad

# 182
Много сладка темичка Peace
А колкото до моето 18 годишно аз......., да, няма причина да не нацелува моето малко, сладко 30годишно аз  Wink. Ако съм се променила, то е било само за да запазя себе си Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 101
18-годишното ми АЗ би било във възторг от 28-годишното ми АЗ, тъй като станах точно това, което исках, постигнах си всички детски мечти, станах самоуверена, силна, еманципирана, със самочувствие, не ми пука да кажа каквото мисля на никого /е, почти на никого  Mr. Green/!

# 184
  • Мнения: 1 142
Хайде и аз да се включа.Мисля,че 18 годишното ми аз би ме харесало каква съм сега.

# 185
18- годишното ми аз сега си умира от завист smile3515 като гледа 29-годишното ми аз, защото то е дори повече и има повече от онова, за което 18-годишното си дори не смееше да си мечтае. newsm08

# 186
  • Мнения: 7 111
От няколко дни се чудя, дали да се ядосам на 18-годишното, че ме поведе по трудната пътека...
Ако не те беше те повело по тази пътечка, може би сега щеше да ме се сърдиш, че те е подкарало през просото - без да знаеш накъде и защо.  Hug

# 187
  • Мнения: 606
  Не си спомням що за леке съм бил тогава.

# 188
  • Мнения: 1 424
Да, щеше да ме хареса  Mr. Green То за 2 години не съм се променила кой знае колко  Wink

# 189
  • Мнения: 446
Определено би ме харесало Mr. Green

# 190
  • Мнения: 34
Наистина много готина темичка. 18-годишното ми АЗ е почти това към което се стремеше, важното е че избегнах това, което се страхувах да не стане.

# 191
  • София
  • Мнения: 672
Да.
Щеше да е доволно.

 Peace

Направо щеше да си е вирнало носа на горе та... нямаше да може да се приказва с него

Общи условия

Активация на акаунт