Пак за изневярата, ама по частно...

  • 4 582
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Много ми е любопитно как мъжете преживяват изневяра на своята половинка. Който знае да споделя...

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 438
Да нямаш и нещо друго за казване  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 008
Болезнено. Наше приятелско семейство сега се развежда и причината е жената. Онзи ден се видях с мъжът ,гледаш го голям, солиден, обаче плаче. Така ми дожаля...

# 3
  • Мнения: 2 336
де да имах...
Просто цял ден нищим в съседен подфорум женската страна на нещата.

# 4
  • Мнения: 25 689
А какво е изневяра по държавно?  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 336
Ами предполагам, че е престъпление (по държавно)  Wink

# 6
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Мъжете приемат изневярата точно както и жените... че даже и по тежко от тях.
Според мен за един мъж е много по-трудно да приеме фактът, че някой друг е докосвал любимата му, докато за жената е най-тежко, че мъжът й разделя любовта си на две, т.е. както казва Стефания Колева в рекламата на "Тя и Той", "За жените важна е любовта, а за мъжете - секса"... но това е малко встрани от темата...

Мой познат мъж беше доста разбит, като научи за жена си... отначало реагира доста крайно - развод после пък ограничения на контактите й с други хора и т.н. Не можеше да спи, отслабна с 5 кила...
Времето, обаче лекува, и след време се пооправиха отношенията им, даже като че ли се подобриха, но някакси ми се струва, че това остава някъде да виси между тях...

# 7
  • Мнения: 4 651
Един мъж, който познавам реагира съвсем философски на изневярата, дори изневерите на жена си. Казваше, че след 20 години брак такива неща се случват. Но просто се срина, когато тя се изнесе с малкото дете.

Мисля си, че мъж със силен характер би замълчал, докато не види, че жена му съвсем се самозабрави. Т.е докато му щади мъжкото достойнство, едва ли ще покаже, че знае. Какво му е в душата обаче не знам. Предполагам няма голяма разлика с жена в тази ситуация.

# 8
  • Мнения: 3 622
Според мен ако обичаш един човек независимо дали е мъж или жена ще приеме трудно една изневяра

# 9
  • Мнения: 13 512
Познавам такива мъже. С пари, авторитет. Ами- прощават им на жените си и ги прибират. Докато жените в повечето случаи късат и хвърлят. Поне тези, които аз познавам.

# 10
  • Мнения: 1 002
да, и моите наблюдения са такива - правят се на разсеяни , примерно ,
дори и жената да прекалява , или самите те започват да се разсейват навън , самоубеждават се в крайна сметка , че не е истина и т.н.
въобще при мъжете , като че ли това не е повод за раздяла

# 11
  • София
  • Мнения: 127
Кофти ми е за този, който познавам, но го прие повече от философски (а тя искаше да се изнася). Понеже я е взел от ученическата скамейка млада и зелена, ненаживяла се и... някакси и прости и пак я прибра... За мен той е Голям Мъж и съм го признала, щото малко са като него

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжете, също както и жените реагират различно.

# 13
Основният проблем на  повечето от мъжете е ,че не могат да приемат факта,че жена им е срещнала по-добър от тях.
Но като цяло и двата пола реагират по сходен начин,става въпрос за уронено лично достойнство #2gunfire

# 14
  • Мнения: 1 425
Мъжете реагират по-зле на изневяра отколкото жените. И за това си има обективни причини.
От друга страна мъжете са по-склонни да запазят една връзка като сделка.
Ако мъжът приема изневярата според мен вариантите са:
- най-вероятно е просто да не му пука за жената и да я зареже когато намери за удобно.
- средно вероятно е заради общи семейни или бизнес интереси да търпи статуквото, но и в тоя случай жената ще му е по-скоро безразлична. Или просто не си е намерил друга така че секса с тая го устройва
- малко вероятно е да е супер емоционално привързан към жената или евентуално към децата ако имат такива. Или пък да е с много ниско самочувствие. След 35 тази вероятност минава на последно място.
- още по-малко вероятно е мъжът да е много либерална личност и изневерите да не го засягат. Много от хората (мъже и жени) на които им изневеряват твърдят че са в тази категория. Моите впечатления са че по-скоро са комплексари или със смачкано самочувствие или някой от другите изброени по-горе типажи.

# 15
  • Мнения: 2 336
Мъжете реагират по-зле на изневяра отколкото жените. И за това си има обективни причини.
И кои са обективните причини?

# 16
  • Мнения: 1 425
И кои са обективните причини?
Повечето хора предпочитат да отглеждат деца които са биологично/генетически техни наследници.
Ако на една жена мъжът и изневерява - това не води до опасност тя да отглежда биологично чуждо дете.
Ако на един мъж жената му изневерява - съществува реална опасност той да отглежда биологично жуждо дете. Статистиките при тестовете за бащинство показват че тази вероятност е доста съществена - в някои държави децата който не са от формалния баща са близо 30%. Не става дума за осиновени деца - става дума за деца които мъжът мисли че биологично са негови а истината е друга.
Ерго - мъжете реагират по-силно на изневярата.

# 17
  • Мнения: 2 336
Мерси за мнението.
Аз пък си мислих, че мъжете най ги удря по егото като любовници.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 751
Много ми е любопитно как мъжете преживяват изневяра на своята половинка. Който знае да споделя...
Познавайки мъжа си-ще бъде мноооог тежко, ако разбере моя изневяра. Може и да стане краен, но не ни се е случвало  Praynig
Аз по-скоро бих простила и бих го приела по-леко.
Но за него....не ми се мисли.
Така, че ако изневерявам, ще си опичам акъла smile3505  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 220
Код:
Мъжете, също както и жените реагират различно.

 Peace

Цитат
Повечето хора предпочитат да отглеждат деца които са биологично/генетически техни наследници.
Ако на една жена мъжът и изневерява - това не води до опасност тя да отглежда биологично чуждо дете.
Ако на един мъж жената му изневерява - съществува реална опасност той да отглежда биологично жуждо дете. Статистиките при тестовете за бащинство показват че тази вероятност е доста съществена - в някои държави децата който не са от формалния баща са близо 30%. Не става дума за осиновени деца - става дума за деца които мъжът мисли че биологично са негови а истината е друга.
Ерго - мъжете реагират по-силно на изневярата.

даааааааааа....

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Код:
Мъжете, също както и жените реагират различно.

 Peace

Цитат
Повечето хора предпочитат да отглеждат деца които са биологично/генетически техни наследници.
Ако на една жена мъжът и изневерява - това не води до опасност тя да отглежда биологично чуждо дете.
Ако на един мъж жената му изневерява - съществува реална опасност той да отглежда биологично жуждо дете. Статистиките при тестовете за бащинство показват че тази вероятност е доста съществена - в някои държави децата който не са от формалния баща са близо 30%. Не става дума за осиновени деца - става дума за деца които мъжът мисли че биологично са негови а истината е друга.
Ерго - мъжете реагират по-силно на изневярата.

даааааааааа....
А пък моят ми е казвал, че ме обича прекалено много за да не преглътне моята изневяра.
Аз обаче бих се сринала.

# 21
  • Мнения: 139
От моя скромен опит:
Мъжете реагират по-скоро незаинтересувано към изневярата по принцип и доста често казват, че биха я разбрали..., но когато ги засегне лично се оказва, че не са толкова отдалечили се от егото си същества. Ако пък недай си Боже за иневярата на половинката им разберат и други хора - това е краят на връзката - мъжът ще предпочете да загуби партньорката си, защото, видиш ли всички се му се смеят, ако той, въпреки че тя го е окичила с рога, той се бори за нея. Моето мнение е, че мъжете реагират на такава случка като проявяват в пълна сила единствено гордост, предразсъдъци и егоцентризъм. Почти никой мъж, на когото е било изневерено не си дава сметка, че това не го прави по-малко мъж, и че обикновенно до такава ситуация се стига "благодарение" и на двамата партньори + това, че понякога срещу поривите на привличане, които са съвсем нормални, не може, а и не е здравословно човек да се бори.
Друг е въпросът, че жена, която изневери и иде сама да си признае е много наивна (което, за щастие е поправимо).
Хората, които не могат да приемат и продължат след такава случка - дано ме пази Господ, да не са близо до мен.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
От моя скромен опит:
Мъжете реагират по-скоро незаинтересувано към изневярата по принцип и доста често казват, че биха я разбрали..., но когато ги засегне лично се оказва, че не са толкова отдалечили се от егото си същества. Ако пък недай си Боже за иневярата на половинката им разберат и други хора - това е краят на връзката - мъжът ще предпочете да загуби партньорката си, защото, видиш ли всички се му се смеят, ако той, въпреки че тя го е окичила с рога, той се бори за нея. Моето мнение е, че мъжете реагират на такава случка като проявяват в пълна сила единствено гордост, предразсъдъци и егоцентризъм. Почти никой мъж, на когото е било изневерено не си дава сметка, че това не го прави по-малко мъж, и че обикновенно до такава ситуация се стига "благодарение" и на двамата партньори + това, че понякога срещу поривите на привличане, които са съвсем нормални, не може, а и не е здравословно човек да се бори.
Друг е въпросът, че жена, която изневери и иде сама да си признае е много наивна (което, за щастие е поправимо).
Хората, които не могат да приемат и продължат след такава случка - дано ме пази Господ, да не са близо до мен.

Знаех си аз, че тук ще се роди някой шедьовър ....

# 23
  • Мнения: 220
кво разбираме от поста на muneca de porcelana - ако на 1 мъж му изневерят - "реагират на такава случка като проявяват в пълна сила единствено гордост, предразсъдъци и егоцентризъм"...

п.п. чувал съм за изневери, щото на благоверния му било малко "пилето"... хайде да ми каже някой как би реагирал - с гордост, предразсъдъци или егоцентризъм"...

# 24
  • Мнения: 139
кво разбираме от поста на muneca de porcelana - ако на 1 мъж му изневерят - "реагират на такава случка като проявяват в пълна сила единствено гордост, предразсъдъци и егоцентризъм"...

п.п. чувал съм за изневери, щото на благоверния му било малко "пилето"... хайде да ми каже някой как би реагирал - с гордост, предразсъдъци или егоцентризъм"...


Не, че много те разбрах, но...
В случая, който описваш не става въпрос за изневяра, за системна практика(едно е да се случи инцидентно и да не се повтори скоро, съвсем друго е да се прави постоянно, или да се поддържат няколко връзки едноременно) . И който изневерява по такава причина му е малко "пипето", или му има нещо друго. Защото всяко "пиле" може да е малко в сравнение с друго (с извинение), както и има хора, на които все не им стига. И ако една връзка се гради върху размера на "пилето", циците.....
Наскоро един мой близък приятел се раздели с момичето си, защото според него, тя харесвала по-надарени мъже..., е ако това не е комплекс и/или предразсъдък, не знам какво е.

# 25
  • Мнения: 884
Познавам такива мъже. С пари, авторитет. Ами- прощават им на жените си и ги прибират. Докато жените в повечето случаи късат и хвърлят. Поне тези, които аз познавам.
PeaceИ  аз  имам подобни наблюдения.

# 26
  • Мнения: 1 425
"Страшен" опит имаш - мъже които приказват едно, а правят друго , взимат си решенията на база това че "другите ще им се смеят", не им е ясно че за изневярата най-често са виновни и двамата... Да не ходиш с мъже в предучилищна?  Laughing

# 27
  • Мнения: 22 462
Не смятам, че може да се обобщава.
Всеки реагира различно.
Някой приемат нещата добре, други обезумяват, изритват жената и приключват всякакви взаимоотношения.
Както всяка жена приема нещата различно, така е и при мъжете.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не смятам, че може да се обобщава.
Всеки реагира различно.
Някой приемат нещата добре, други обезумяват, изритват жената и приключват всякакви взаимоотношения.
Както всяка жена приема нещата различно, така е и при мъжете.


Не подозирах че тук ще се пръкнат още бисери.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 968

Знаех си аз, че тук ще се роди някой шедьовър ....


Изкажи се по въпроса като мъж Simple Smile

# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да изриташ жена си е напълно нормално, дори и да и теглиш един бой преди това.
Не е нормално да дигнеш раменети и да кажеш "Добре булка" ...

# 31
  • Мнения: 1 008
Да изриташ жена си е напълно нормално, дори и да и теглиш един бой преди това.
Не е нормално да дигнеш раменети и да кажеш "Добре булка" ...

За съжаление, това е истината.

# 32
  • Мнения: 421
Аз нямам опит...ни скромен,ни нескормен,но имам наблюдения (един друг изследователски метод) и те,определено ми показват,че мъжете,ако останат с половинката си след нейната изневяра,то това е единствено за да ... има кой да готви  Laughing   А жената...уж прощава,а всъщност цял живот дудне на главата на мъжа си.... та по-добре да не се разбира

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А ако булката не готви?

# 34
  • Мнения: 307
Много ми е любопитно как мъжете преживяват изневяра на своята половинка. Който знае да споделя...

Трудно, но може да го преживеят.

# 35
  • Мнения: 421
А ако булката не готви?
  може би чисти...или обира паяжини...или пере   Thinking

# 36
  • Мнения: 139
Да изриташ жена си е напълно нормално, дори и да и теглиш един бой преди това.
Не е нормално да дигнеш раменети и да кажеш "Добре булка" ...


А не е ли по-нормално да се изясняват отношенията с думи? И какво нормално има в боя изобщо?
И ако обичаш партньора си какво ненормално има да загърбиш подобна случка?
Не се заяждам, просто наистина бих искала да разбера.
Въпреки че няма универсална реакция при такава ситуация, всички сме различни.

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Точно за това писах, че реакциите при всеки човек са различни. Не виждам нищо нормално в това да изриташ партньора в живота си заради момент на слабост (че и бой да му теглиш... а ако е мъж- да си платиш да го пребият ли?!). Слава Богу- и мъжа ми!

А ако булката не готви?
  може би чисти...или обира паяжини...или пере   Thinking
Едва ли ще е заради това. По-скоро има чувства и привързаност.

# 38
  • Мнения: 1 008
Ренка, не че не си права,но и сама казваш- хората са различни. А съм сигурна,че повечето няма да реагират,като теб.

# 39
  • Мнения: 1 559
Мъжете реагират по-зле на изневяра отколкото жените. И за това си има обективни причини.
От друга страна мъжете са по-склонни да запазят една връзка като сделка.
Ако мъжът приема изневярата според мен вариантите са:
- най-вероятно е просто да не му пука за жената и да я зареже когато намери за удобно.
- средно вероятно е заради общи семейни или бизнес интереси да търпи статуквото, но и в тоя случай жената ще му е по-скоро безразлична. Или просто не си е намерил друга така че секса с тая го устройва
- малко вероятно е да е супер емоционално привързан към жената или евентуално към децата ако имат такива. Или пък да е с много ниско самочувствие. След 35 тази вероятност минава на последно място.
- още по-малко вероятно е мъжът да е много либерална личност и изневерите да не го засягат. Много от хората (мъже и жени) на които им изневеряват твърдят че са в тази категория. Моите впечатления са че по-скоро са комплексари или със смачкано самочувствие или някой от другите изброени по-горе типажи.


ами според мен това не се отнася само за мъжете..а и за жените. Crossing Arms

Не виждам защо трябва да делим нещата newsm78.Всички сме хора(колкото и някои жени да не искат да го повярват Sick),и всички имаме чувства Heart Eyes.Някои изживяват вътрешно,други го показват..,човещинка бе Mr. Green

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но това се дължи на наранено самолюбие, а не на комплекси.
Пък и смятам, че зависи най-вече от възрастта. Когато животът е пред теб е много по-лесно да прекратиш една връзка и да се впуснеш в нова. Но ако 20 год. си живял с един човек и няма други сериозни проблеми, обикновено рядко се стига до раздяла- просто това ще е поредният компромис.

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да изриташ жена си е напълно нормално, дори и да и теглиш един бой преди това.
Не е нормално да дигнеш раменети и да кажеш "Добре булка" ...


А не е ли по-нормално да се изясняват отношенията с думи? И какво нормално има в боя изобщо?
И ако обичаш партньора си какво ненормално има да загърбиш подобна случка?
Не се заяждам, просто наистина бих искала да разбера.
Въпреки че няма универсална реакция при такава ситуация, всички сме различни.

Нормалното е да си изясните взаимоотношенията преди да се изпльощите с някой друг. Нормално е да се разделите преди това.
Не е нормално да лъжеш и унижаваш патньора си ...
разбира се щом смяташ за нормално да те унижават а ти да казваш "добре мили" , това си е твой избор ...
Също така смятам че е нормално един човек когато е гневен да си изкара яда на този който го разгневил ... няма лошо ... да ли ще го набие или ще му изхвърли дрехите през прозореца или ще дигне скандал все тая. 
И колкото и да не си съгласна, обърни вниманието на един юридически термин "Афект" , дори служи за смекчаване на вината .... така че нека си опичаме ъкъла , да се разберем преди да се афектираме, че после си е страшно.

# 42
  • Мнения: 1 195
Мъжете приемат изневярата точно както и жените... че даже и по тежко от тях.
Според мен за един мъж е много по-трудно да приеме фактът, че някой друг е докосвал любимата му.........
моя мъж каза че ако разбере че съм му изневерила ще му счупи ръчичките на другия Joy Joy Joy Joy мъже..........

# 43
  • Мнения: 5 577
 Confused тази е била темата, на която нямам отговор. не мога да си представя нещата, докато не ме хване не мога да разбера как ще реагира.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 421
А ако булката не готви?
  може би чисти...или обира паяжини...или пере   Thinking
Едва ли ще е заради това. По-скоро има чувства и привързаност.   

              И същите тези предполагаеми чувства на дали ще изтраят дълго време след това...
  И определено говорех за моите нблюдения...винаги има изключения  Peace

# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е нормално да лъжеш и унижаваш патньора си ...
разбира се щом смяташ за нормално да те унижават а ти да казваш "добре мили" , това си е твой избор ...
А защо го правите тогава (да обясниш като мъж), защо е масово явление кръшкането? Защо все мечтаете за "чуждо"? И защо са тия обяснения "това няма нищо общо с теб, само теб обичам", а според теб това е унижение на съпругата?

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
              И същите тези предполагаеми чувства на дали ще изтраят дълго време след това...
  И определено говорех за моите нблюдения...винаги има изключения  Peace

Не мисля, че са изключения. Изневяра се случва в почти всички семейства (да не кажа "всички", че ще ми наскачате). В повечето случаи това излиза на бял свят рано или късно. Но все още има доста семейства, нали?

# 47
  • Мнения: 421
Четеш ли какво пиша или просто публикуваш постове?

# 48
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не е нормално да лъжеш и унижаваш патньора си ...
разбира се щом смяташ за нормално да те унижават а ти да казваш "добре мили" , това си е твой избор ...
А защо го правите тогава (да обясниш като мъж), защо е масово явление кръшкането? Защо все мечтаете за "чуждо"? И защо са тия обяснения "това няма нищо общо с теб, само теб обичам", а според теб това е унижение на съпругата?

Не мога да ти кажа - не съм кръшкал на жената ...
Намирам го за подло и унижително спрямо нея и не искам да я наранявам.

# 49
  • Мнения: 2 336
Основната идея на питането ми беше как  мъжете приемат в емоционален план изневярата. Дори и еднократно залитане.
Labrador, поздварления за мисленето ти!

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Четеш ли какво пиша или просто публикуваш постове?
Вероятно съм искала да отговоря на някой друг, извинявай.

# 51
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Основната идея на питането ми беше как  мъжете приемат в емоционален план изневярата. Дори и еднократно залитане.
Labrador, поздварления за мисленето ти!

мислил съм по въпроса и накрая все някой влиза в затвора или нещо по-гадно се случва. Не стигам до варианта "Ми добре мило" ....

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пак казвам, че е различно за всеки. Пълно е с обяви, в които семейства търсят други такива за забавления.

# 53
  • Мнения: 1 425
Аз пак казвам, че е различно за всеки. Пълно е с обяви, в които семейства търсят други такива за забавления.
Представата за "семейство" доста се различава между различните хора.

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Семейството по принцип са мъж и жена, сключили брак (евентуално- живеещи заедно без брак). Това имам предвид и аз под тази дума.

# 55
  • Мнения: 1 425
Семейството по принцип са мъж и жена, сключили брак (евентуално- живеещи заедно без брак). Това имам предвид и аз под тази дума.
Това което си написала нищо не казва за отношението между хората в т.нар. "семейство".
Обичат ли се? Мразят ли се? или просто се понасят? Защо са заедно? Може би само заради секса? Може би и те не знаят?
Познаваш ли хора от тези които практикуват суинг? Имаш ли представа какви е вътрешната динамика на връзката им?
Имам бегли впечатления от един суйнгър само и личното ми впечатление е че този човек има сериозни психически проблеми.
Иначе и аз съм казал - има хора които са над тези неща, държат един на друг и си позволяват всичко, включително изневери (които не са точно изневери щом са позволени) любовници, размяна на партньори и други неща които на околните и на обществото могат да се струват дори ненормални.
Но повечето случай са просто хора които не държат един на друг.

# 56
  • Мнения: 2 336
Предполагам, че има и мъже, които нямат против и друг да оцени по достойнство техните жени.
Но масата бг - мъже разсъждават така - Моето си е мое, чуждото общо.

# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Познавам жената в едно такова семейство. Омъжи се по любов, беше яко хлътнала (сватбата им беше през 95 г.). Безразборният секс им беше ежедневие. Сега, когато имат дете може и да са се кротнали, не знам.
Но се радвам, че има мъже като вас. Моят се мислеше за уникат, но трябва да му покажа тази тема Laughing

# 58
  • Мнения: 1 425
Предполагам, че има и мъже, които нямат против и друг да оцени по достойнство техните жени.
Има - казват им сводници.

# 59
  • Мнения: 220
Ренииии, по твоя въпрос - ако булката не готви... мчи той ако е мъж на място, хич няма да я вземе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - припомням ти 1 стара мъдрост - любовта на мъжа минава през стомаха...

Код:
мислил съм по въпроса и накрая все някой влиза в затвора или нещо по-гадно се случва. Не стигам до варианта "Ми добре мило" ....


 Peace и аз като се замисля...

п.п. днес след работа дали да не мина да си купя 1 пушка или пистолет, че да съм подготвен ако ме изненадат...

# 60
  • Мнения: 274
С  риск да си навлека гневът Форумен, ще споделя собственият си опит - моят плака, страда ужасно и отслабна с 15 килограма. След което аз се чувствах сигурно тройно по-зле. Минаха 4 години оттогава и все още нямам пълното му доверие, което е може би най-неприятното в цялата история. Една подробност - изневерих му с жена. Което в случая явно няма значение.
П.С. Има една много хубава арабска мъдрост - Това, което се случи веднъж, може никога да не се повтори. Но това, което се повтори, със сигурност ще се случи трети път. Та никога не повтаряйте една грешка два пъти.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 968
 Ти сама ли му каза?

# 62
  • Мнения: 274
Абсолютно - не издържах. Угризенията са страхотни и затова не го препоръчвам на никого като начин за "разнообразяване".

# 63
  • София
  • Мнения: 2 968
Не мога да си представя през какъв кръг си преминала, но явно и за двамата е било много трудно.

# 64
  • Мнения: 274
Последен пост, че не искам да спамя - да, беше много трудно. Разговори по цяла нощ, много сълзи, много нерви на вятъра...никак не си е заслужавало.

# 65
  • Мнения: 621
Мъжо е овне, прави се на много либерален ама ако му изневеря и той разбере - мисля че ще си събере багажчето и ще направи всичко възможно и да си прибере детето при него. Да уточня, че нямам никакво намерение да го правя, разсъждавам хипотетично. Когато съм му подмятала за негова изневяра той казва "Стига глупости, нали освен пи..а имам и глава на раменете си".

Абсолютно - не издържах. Угризенията са страхотни и затова не го препоръчвам на никого като начин за "разнообразяване".

съгласна съм, има хора (аз се надявам повечето да са такива) за които това е голямо бреме и слава богу че не го възприемат за нормално, защото според мен не е.

В този смисъл подкрепям и постовете на Лабрадор.

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ренииии, по твоя въпрос - ако булката не готви... мчи той ако е мъж на място, хич няма да я вземе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - припомням ти 1 стара мъдрост - любовта на мъжа минава през стомаха...
Не е за вярване, че моят не само ме е взел, ами и още ме търпи ooooh!
Моят също е овне и наистина е либерален.

# 67
  • Мнения: 2 336
Абе то и бившият беше много либерален. По принцип изневяра прощавал.
Ама като се появи някой, който почне да се навърта около мен - педал бил, задника с куршуми щял да му напълни. Уж на шега беше.

Общи условия

Активация на акаунт