"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 3

  • 20 624
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 218
Добро утро манекенки   bouquet

ОООООООООО някой си е дошол най-сетне  Heart Eyes
Ади бе Карч, много скиториш бе жено  Hug   
Опусте форумот без тебя, бива ли таквози нящо   bouquet
Ние тука се гърчим вече, диетуваме усилено , а ти фана гората и забрави за нас  Mr. Green

Пеперудке стига разстройва редиците на Симеоновките рано сабахлен   Joy  (Муц ади в скайпа)

Черпя Ви кафенце и сутрешен сандвич от 1 филийка Бонус, 20гр. сиренце и 20гр. кашкавалец
Хубав ден ви желая   bouquet

# 76
  • Мнения: 2 614
Като чета вашите количества, сирене, вино, яйца...всичките са еднакви с моите. Хич не ми се вижда индивидуален този режим...  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 512
Е, хайде и аз на кантара! Някак си, мисля, със съмишленички по-лесно ще ми е.  Hug
"Пациенти" на Симеонов с мъжа ми станахме през май месец, миналата година. Решихме да идем заедно, щото и двамата сме доста над допустимите граници (аз обичам да готвя, а двамата обичаме да ядем). Направи ни човекът програмите, купихме електронно кантарче и се почна...
Първият месец мъжа ми свали 10 кг, а аз 8, като непрекъснато се тъпчехме с ядене. Направо летях от кеф, а и околните забелязваха, че изглуждаме по-добре.
Обаче забременях. Говорих с гинеколога си, която каза, че режимът звучи доста разнообразно и да не го спирам, ако не ми пречи. Ами вярно си е - никога дотогава не бях яла толкова разнообразна храна, все на банички, пицички и т.н тестени карах в работното време, а вечер... ooooh! Мдааа.
Обаче, по една или друга причина, това с бременността ми не се получи според очакванията и се наложи да прекъснем Sad.
И тогава нещо ми стана, сигурно от хормончетата, да са ми живи и здрави Mr. Green, направо пощурях.
Започнах да се тъпча с неща, които преди не съм и помирисвала, аби направо вълчи глад ме гонеше. Лятото, по време на отпуската, ставах посред нощите да си бера грозде (не обичам този плод) от градината на свекър ми... ooooh! С две думи - от диетата не остана и помен, а гузната съвест нарастна... И мъжът ми, който беше много стриктен и с 5 грама не даваше нещо да се разминава от предписаното, и той се поизостави...
Сега по Коледа - ясно ви е. Та в момента съм си пак на старите килца. Срам ме е да му се обадя на Симеонов, че ако ме види - на същото положение съм, като миналия май.
Сега, от понеделник, пак сме на режимчето. Чувствам се щастлива и вече си мечтая какви разголени дрешки ще си накупя за лятото...

# 78
  • Мнения: 1 218
БравосТ,  кръга на диетуващите по режима на Симеонов се увеличава  Mr. Green
ansam добре си дошла при нас   bouquet
Виждам, ти си от ветераните и се надявам да споделиш някои тънкости в режима с нас.
Аз също свалих 8 кила от снажната си осанка първия месец  и познай ко ми се случи по Коледа    261uu
И сега с начале  Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 1 890
   Joy Карч, стига го прекръщава тоз човек бе, ще ме умориш.  Joy
   Аз от няколко дни съм стриктна и съм -1.5 кг.  Flutter
   Днес си направих голям шопинг и си напълних хладилника с диетични храни, никакви шоколади и тем подобни !  Naughty
   Аз пък да ви питам - как си правите омлети, като в моя лист изрично пише : 2 яйца, непържени" ?  Thinking Ако ги пържа на тефлонов тиган без мазнина, как мислите ?
   Добре дошли на новите попълнения и успех ! До Св. Валентин да сме поне с 10 % по-фини всички !   bouquet

# 80
  • Мнения: 10 758
ако са без мазнина може Peace

Ох, от твойта клавиатура, в божиите уши Hug

Карчева май ще купува риза(или пижама май беше newsm78) Joy

# 81
  • Мнения: 13 778
Бомбе, какво става? Че аз тебе чакам да тръгнеш надолу, за да се включа сериозно. Засега само се лигавя. Закуската я почвам по режима, обяда - по друг, вечерята - smile3505
Кога си на контролен преглед пак?

# 82
  • Мнения: 10 758
Бомбе, какво става? Че аз тебе чакам да тръгнеш надолу, за да се включа сериозно. Засега само се лигавя. Закуската я почвам по режима, обяда - по друг, вечерята - smile3505
Кога си на контролен преглед пак?
Ба, ти ако мен чакаш, ше има много да чакаш Joy

Лелеее, прегледа Shocked
Трябваше да съм на 9-ти ooooh!
Забравила съм Embarassed

# 83
  • Мнения: 36
Като чета вашите количества, сирене, вино, яйца...всичките са еднакви с моите. Хич не ми се вижда индивидуален този режим...  Simple Smile
Така изглежда, но нали се храним с блокове-а те са с еднакъв грамаж при всички! Май не го обяснявам много ясно  newsm78
С две думи и при теб и при мен 1 яйце е 1 протеинов блок и т. н.за всички други продукти.

# 84
  • Мнения: 572
признавам - нищо не разбрах от горното обяснение.
иначе и аз да се включа - от вчера и аз съм в режима.
пожелавам си по-малко прегрешения и скорошни положителни резултати Simple Smile

# 85
  • Мнения: 13 778
Храните, блоковете, принципната комбинация между тях (1 блок протеини + 1 блок въглехидрати+1 блок мазнини) няма как да бъдат индивидуални, т.е. различни. Или както казва М2М - яйцето си е яйце, и при мен, и при теб, и си е 1 блок винаги!
Индивидуалното в режима е, че за всеки се изчислява необходимото количество храна. За някои е 8 блока, за други 11, сигурно има и по 14 (напр. мъжете) Просто защото повечето тук са близки по ръст, кила и сланина - блоковете (количеството храна) са еднакъв брой.

# 86
  • Мнения: 572
аз разбрах вече и съм съгласна с теб
 ooooh! изнервих се и как ми се прияде веднага нещо сладко ... аман

# 87
  • София
  • Мнения: 2 958
Момичета, каква е цената за първия преглед, а после и за контролните? Искам и аз да направя нещо такова, но ме притеснява, че ако не ям хляб все едно не съм яла нищо. И друго да Ви попитам, може ли няколко поредни дни да ядете еднаква храна?

# 88
  • Мнения: 572
Момичета, каква е цената за първия преглед, а после и за контролните? Искам и аз да направя нещо такова, но ме притеснява, че ако не ям хляб все едно не съм яла нищо. И друго да Ви попитам, може ли няколко поредни дни да ядете еднаква храна?

50 лв струва прегледа, а всички останали контролни са безплатни.
за хляба не си права, а и в диетата ти е позволено да с хапваш хлебец.
но не бива и да забравяш че зеленчуците също се водят въглехидрати и когато ядеш тях вместо хляб, не чустваш особен глад.
ааа и да не забравя - 1 филия хляб е равна надоста голямо количество салата, така че можеш да избираш и сама да преценяш какво би те нахранило повече.
при Симеонов няма глад има само ядене Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 614
Благодаря, сега мисля, че разбрах за режима!  Hug

Да си споделя мъката - значи аз по принцип не обичам сладко, но откакто минах на режима ми се яде неистово, направо освирепявам....
и колкото повече си казвам, че не трябва, толкова повече ми се яде.... Crazy

И още нещо искам да питам, понеже забравих да питам Оги - след достигането на желаното тегло, което при мен е още химера, завинаги ли се спазва този режим на хранене? newsm78

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 15:14 от правда_z

Общи условия

Активация на акаунт