"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 3

  • 20 645
  • 302
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13 812
след достигането на желаното тегло, което при мен е още химера, завинаги ли се спазва този режим на хранене? newsm78

Би трябвало, нали това му е идеята - оптимална работа на организма. Иначе ще излезеш от Зоната. а и всяка диета по принцип не е до време. Не можеш да очакваш, че след като свалиш, ще може пак да си правиш кулинарни оргии. Имал ли си веднъж наднормено тегло, винаги ще трябва да внимаваш.

Мисля си обаче, че ако се храниш така няколко месеца или година, после няма да имаш нужда да си променяш начина на хранене, защото ще си му свикнала. А той си има всичко, не е като онези диети с по 2 ябълки 1 мляко днес. Е, може маслините да не са ти три, но иначе...

Да ви кажа, колкото повече го гледам, толкова повече си мисля, че преди години, когато бях слабичка, точно така се хранех. От всичко по малко, често и редовно. После взех да пропускам, къде от липса на време, къде, за да правя диети, защото около мен всички правеха ooooh!, в допълнение се и разболях и сега ще строша кантар Sick А и си обърках метаболизма и непрекъснато ми си яде.

# 91
  • Мнения: 2 614
Благодаря ти, птица, мисълта ми беше най-вече за течната храна (супите, напр.) това ядене само на сухи неща, ми докарва проблеми със стомаха....и много ми се иска освен вода да можех и супа, примерно да ям, а това няма как да стане, май...все ще има нещо, което не трябва да се включва....
Нищо, де, целта, в случая, оправдава средствата  Peace

# 92
  • Мнения: 13 812
В българската книга "Ние и зоната" има дадени рецепти за супи. Значи може. По-нататък.
За супите и аз се чудех днес, някъде ми мина пред очите, че не трябва, но вече не помня - въобще или само през първите две седмици. А и не помня кой го беше написал!?

Купи си я тази книга, има много рецепти по режима - и супи, и манджички.

# 93
  • Мнения: 202
Може супи,можеееее Simple Smile
Аз питах Оги  и той каза така:например телешко варено-вадиш си месцето,колкото ти се полага(90гр.),прибавяш си въглехидратите от Бонус или салатка,а бульончето ти е награда,ядеш колкото искаш.Така може да процедираш и с  пилешка например

# 94
  • Мнения: 512
БравосТ,  кръга на диетуващите по режима на Симеонов се увеличава  Mr. Green
ansam добре си дошла при нас   bouquet
Виждам, ти си от ветераните и се надявам да споделиш някои тънкости в режима с нас.


Хах хахаха хаха! Това с ветераните много ме разсмя, благодаря!  bouquet

Всъщност, макар да съм запозната със систевата отдавна, съм я практикувала не повече от 2 месеца - вече обясних защо в предишния си пост. И сега резултатът е, че съм пак на стартова позиция. Embarassed

От понеделник досега съм -2 кг, което не е зле, но друго ме притенява - непрекъснато съм гладна. Rolling Eyes
Не беше така миналия път, даже не можех да си изям порциите, а сега направо се разтрепервам докато стане време за следобедната ми закуска - какво ми става? newsm78
Някой друг да има моя проблем?

# 95
  • Мнения: 572
ansam, пиеш ли кафенце?
питам те, защото и на мен понякога ми е така и за да не присягам към сладичко, си пийвам малко кафенце, убива ми апетита така или пък изпивам един чай и забравям за глада... пробвай да видиш как е

аз имам и един друг въпрос към всички диетуващи момичета в тази тема - някой пие ли витамини докато е на диетата?
или пък ти, ansam, докато си била преди на диета пила ли си такива?

# 96
  • Мнения: 2 614
Витамини - не, но пия коластра на Аква Сорс.
Благодаря ви за другите отговори по случая със супите Wink

# 97
  • Мнения: 36
досега съм -2 кг, което не е зле, но друго ме притенява - непрекъснато съм гладна. Rolling Eyes
Не беше така миналия път, даже не можех да си изям порциите, а сега направо се разтрепервам докато стане време за следобедната ми закуска - какво ми става? newsm78
Някой друг да има моя проблем?
Аз бях така през първите дни! Само гледах часовника и си мислех кога ще дойде време за поредното хапване. Дори след обяд хапвах по две закуски  и все ми се струваше , че съм гладна:oops: Да не казвам , че хапвах  за закуска само филийка "Бонус" и сирене.
Сега нещата се поуспокоиха и дори почнах да хапвам по-често кисело мляко, вместо хляб.

# 98
  • Мнения: 512
Не, не пия витамини, но не заради диетата, просто съм против приемането им постоянно. Peace

Ивето, да, пийвам си кафе, кръвното ми е мнооого ниско и иначе ще се гътна. Кофти, че сега го пия без мляко, ама - карай. Обаче хич не ми залъгва глада, даже напротив, още повече ми пристъргва...
Уф.
Кръсутътъ искъ жертви! Ще отслабна и това е!

А това, че съм гладна ме учудва, защото миналият път като бях на този режим не се чувствах така - просто преяждах, никога не съм чувствала глад. newsm78
Сега ям същите неща (е, вечер пийвам винце за сметка на половината салата), пък стърже ли стърже проклетият стомах!

# 99
  • София
  • Мнения: 1 891
      И аз пия кафе, и то 2-3 на ден, но прочетох (в книгата май), че кофеинът силно намалявал отслабването.  #Crazy Чудя се дали да не мина на безкофеиново за една седмица, да видим ще има ли разлика. А хич не го обичам... Tired

# 100
  • Мнения: 132
здравейте Simple Smileна режим съм от 16.01 не знам колко съм свалила.......искам да ви питам от къде в София да си купя витамините алфавит и подсладителя стевия....благодаря предварително  bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 2 840
      И аз пия кафе, и то 2-3 на ден, но прочетох (в книгата май), че кофеинът силно намалявал отслабването.  #Crazy

Аз съмчела и двата варианта - подпомага отслабването и забавя отслабването.
Със сигурност зная, че като не ям и пия кафета, смъквам Mr. Green

# 102
  • Мнения: X
Zdravete, sory za latinicata...

ot nyakolko dni sum izostavila rejima. Pipnahme nyakakuv virus v kushti, s povrushtane i raztroistvo. I men me hvana, ta nito mi se yade, nito nishto. Samo da se poopravya i pak sum na liniya s vas.
Pozdravleniya za minuschetata !

# 103
  • Мнения: 572
Zdravete, sory za latinicata...

ot nyakolko dni sum izostavila rejima. Pipnahme nyakakuv virus v kushti, s povrushtane i raztroistvo. I men me hvana, ta nito mi se yade, nito nishto. Samo da se poopravya i pak sum na liniya s vas.
Pozdravleniya za minuschetata !

ее то супер да не ти се яде - тъкмо ще свалиш някой друг кг.
ама гадно е, че сте болни - да оздравявате бързо.
пийте повече чайчета, по-малко хабчета и ще се 6 Simple Smile
успешно оздравяване Simple Smile

# 104
  • Мнения: 36
Ето за витамините Алфавит:
София
Аптека "Карагъозян" , ул. Еказарх Йосиф 29
ЧА „ Вида-Д „ – Люлин бл. 023
ЕТ „ А. Сомлева” ул. Ст. Стамболов 45
ЧА „ Фармацевт Соня Петрова” – бул. Хр. Ботев 35
ЧА „ Грета Зафирова” кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе 58
ЧА- Младост 1 бл.26 вх.В
ЧА „ Вили РБЛ” кв. Надежда 1 бл.120 А
ЧА „ Стани- Мариола Николова” – Борово, ул. Невестина скала 5
ЧА Мира- Евгения Начева” бул Витоша 184
ЧА ул. Раковски 75
ЧА „ Меда- Елена Николова” бул. В. Левски 7
ЧА „Авицена Раданова” – ул. Константин Иречек

Общи условия

Активация на акаунт