Скъпи магазини- лошо обслужване

  • 21 134
  • 224
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 840
Стела, да не са те излъгали продавачките и да са ти пробутали тестер вместо парфюм в специална опаковка?

Подобна "заигравка" с думичките се е случвала и на Есте Лаудер. Миналата година нейде, поредният подарък комплект май съдържаше и нещо подобно.Не помня, но редом с 5мл. се е случвало да пробутат и откровен тестер за еднократна употреба, заедно със сенки,червило, спирала и т.н. - всичките в специален размер, естествено.Без червилото.Не зная защо досега не съм получавала по-малко червило.
Тези подаръци, обаче, не са от томболи,а при определена цена на покупката.

# 61
  • Мнения: 7 837
Говорим за София, все пак.  Ако това се случва на Родео Драйв, може и да е трагедия.

Преглътнете и продължавайте да пръскате пари.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако това се случва на Родео Драйв, може и да е трагедия.

Не, чудо ще е .
А принципът на томболата...ех....и това ще е екстремно нововъведение.

# 63
  • Мнения: 515
Офф колко съм се дразнила на подобни продавачки в бутикови и скъпи магазини.... Ето 2 случки,
1-ва .влизам в магазин с една приятелка и почваме да гледаме какво има, моята приятелка си харесва една блуза и почва да е оглежда, след което  продавачката се втурва и буквално и е измъква от ръцете и вика" о Не това няма да ви стане , но нямаме по голям номер, можете да си харесате друг модел" и почва с цялата си наглост да и предлага модели.. Ние естествено решихме да си ходим и тя изспива следната простотия към приятелката ми " Дано да ти се роди Момченце"  Shocked Shocked Shocked Да, това е добре, но тя не беше бременна, просто има корем... Няма да ви казвам колко гадно и стана, после сумати време неможах да е успокоя...

2-ра случка... Баща ми се беше върнал от чужбина и бяхме излезнали да ми купува яке, тогава бях на 19... Вкарвам го аз в един скъп магазин  и почвам да гледам... Показвам му едно яке, 2-ро, 3-то и той ми вика " абе взимай каквото искаш, няма значение колко пари " и аз почвам да се радвам като дете на бонбон. В този момент забелязвам групичка от продавачки как са се насъбрали и си шушукат нещо.... Можете ли да сетите какво... За нещастие баща ми ги чу.. Стана много гадна ситуацията, той вдигна скандал и си тръгнахме, така и не си купих яке от там...

На места се срещат толкова любезни и готини момичета, но има някви направо ми се повръща  Sick, и незнам как не ги е срам...

# 64
  • Мнения: 4 380
Стела, да не са те излъгали продавачките и да са ти пробутали тестер вместо парфюм в специална опаковка?

Подобна "заигравка" с думичките се е случвала и на Есте Лаудер. Миналата година нейде, поредният подарък комплект май съдържаше и нещо подобно.Не помня, но редом с 5мл. се е случвало да пробутат и откровен тестер за еднократна употреба, заедно със сенки,червило, спирала и т.н. - всичките в специален размер, естествено.Без червилото.Не зная защо досега не съм получавала по-малко червило.
Тези подаръци, обаче, не са от томболи,а при определена цена на покупката.

Това е съвсем различно. Подобни подаръчни комплекти организират редовно много фирми при определени покупки. Дъщеря ми към новогодишния подарък- парфюм беше получила комплект на Клиник с куп кремчета, 2 червила, миниатюра на Ароматик еликсир. Имам такива комплекти и от Ланком. Но това не е томбола. Това са си специални подаръчни комплекти на фирмите, а не подарък от магазина.  Не казват, че ще получиш парфюм и да пробутват тестер. Когато има такава акция, бонусния комплект ясно е показан на щанда.

Това е примерен бонусен подарък.

# 65
  • Мнения: 7 837
Показаният бонусен пакет на Клиник, също се състои от мостри. Тези мостри можеш да вземеш от щанда по всяко време.
Но, друго си е, да ти ги сложат в лъскав несесер, който някой китаец е произвел за 5 цента. Малък рекламен трик по време на бурно пазаруване по празниците.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
Показаният бонусен пакет на Клиник, също се състои от мостри. Тези мостри можеш да вземеш от щанда по всяко време.

Да, така е.
Преди да закупя определен продукт, винаги искам тестер.
За бялата козметика.
Червило нивгаш няма да ти дадат да си тестваш вкъщи.
Факт е обаче, че ако не си клиент, изобщо няма да ти дадат нищо.Това е местна практика, за жалост.
Иначе, тъй като редовно получавам подаръчни комплекти,твърдя, че доста от продуктите в тях не са класически тестери.В смисъл, не са от тези, дето ти ги дават за проба. Някои обаче са, без съмнение.Някои са откровена подигравка, но са същите, които се предлагат и в другите бутици на дадена марка по света. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 305
Да се включа и аз в темата с една случка. Влизам аз в един магазин за бельо, избирам си няколко неща и влизам в пробната. След има-няма минута продавачката направо нахълта вътре да провери как ми седят нещата  Shocked А аз както се сещате съм по бельо!!!! Е, след мойта реакция не вярвам да е притеснявала повече клиенти по този начин! Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 1 312
...та взех бутилката погледнах срока, а той изтекъл  Sick


Това поне е било подарък.
Не,че одобрявам,но в супермаркет бях се ококорила еййй така--> Shocked защото на щанда бяха наредени кутии с доматен сок/на БББ мисля/,чийто срок беше изтекъл преди няколко дни.
С една голяма табела:
 2.20 задраскано и отдолу пише:
"Нова цена:1.50" Shocked
И това е на ДОМАТЕН СОК!!!

# 69
  • Мнения: 2 425
А, то това за хранителните магазини е нормално. Какви неща съм виждала като работник  ooooh! Поредица може да се напише за тях.

# 70
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Обикновено колкото по-скъп е магазина, толкова по-големи тъпачки работят там. Лично познавам 2 такива, които постъпиха на работа в такъв магазин, за да си намерят богати съпрузи. Намерили къде да търсят ...

# 71
  • Мнения: 1 813
Еее, само София коментирате!
При нас в Бургас са още по-отвратителни.
Миналия месец ходих във Варна. Бях възхитена от отношението на продавачките във всички магазини, в които влезнах.
Обаче тук са пълна трагедия!

А аз тъкмо щях да кажа,че в Бургас няма такова  нещо. Не ми е направило впечатления никъде.. Би ли споделила  Rolling Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 11 727
Това отношение  се среща в различни магазини,не само в най-скъпите,например там където на 20 кв.м има 2-3 продавачки.
В Моловете ми прави впечатление,че отношението не е такова или аз не съм попадала на такова /сега да не ми излезе име,че ходя по Молове/.
При такова  пренебрежително или нагло отношение от страна на вездесъщите продавачки винаги си задавам въпроса колко от тях са в състояние да си купят нещо от магазина в който работят.

# 73
  • София
  • Мнения: 11 727
Сега се сещам и за една друга случка,от която мъжът ми не се е впечатлил,но аз да!
Отиват той и синът ми да ми купуват подарък за РД във Валентин /бижутериен магазин/. По принцип мъжът ми се носи неглиже и вероятно не си е сложил костюм отивайки в магазина.В един момент една от продавачките се изцепва:"Вие от къде знаете за нашия магазин?".
А съпругът ми в типично негов стил отговаря:"Ами съпругата ми Ви е клиентка" и двечките зад щанда  така Shocked.

# 74
  • Мнения: 1 312
Най-лошото обслужване,с най-кривите и отегчени от живота продавачки съм виждала в Плевен.
И това не са единични случаи,а масова практика.
Този град ми е в личната класация по намусени,мързеливи и крайно нелюбезни продавачки.
За сервитьорите там мога да говоря с часове.
Да чуеш дори обикновен поздрав си е цяло щастие...

Общи условия

Активация на акаунт