Неизвинени отсъствия НЕ се приемат в училище "Фотошоп"...(9)!

  • 16 314
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 270
Явно не съм разбрала  Embarassed
тОВА Е УСЛОВИЕТО ЗА КОНКУРСА ЗА НАПРЕДНАЛИ,А ПРИ КОНТРОЛНОТО  ИМАТЕ ПЪЛНА СВОБОДА

# 47
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета! Hug Записвам се и аз, за времето, през което ме нямаше вие сте сътворили красоти и сте напреднали много, ще се опитам да направя нещо за контролното, сега отивам да чета. Peace

# 48
  • Мнения: 2 336
Привет момичета работливи, аз да се фукна малко с нов фотоапарат съм Flutter
надявам се сега вече да ме споходи така дълго очакваната муза а не само да ви чета и дудна като дърта свекърва. Много съм щастлива Hug Hug Hug

# 49
Здравейте!
Виждам ,че правите много чудесни неща   bouquet
И аз се интересувам от фотошоп и съм начинаеща Sad
Може ли някой да ми обясни как мога да изрежа букви от даден фон ?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте!
Виждам ,че правите много чудесни неща   bouquet
И аз се интересувам от фотошоп и съм начинаеща Sad
Може ли някой да ми обясни как мога да изрежа букви от даден фон ?
http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/56

# 51
  • Мнения: 2 270
Румка чудесна рамка.Мисля,че определено ти е време за другата тема.
Тед-честито,да знаеш само ,как ти завиждам

# 52
  • Мнения: 423
Незнам дали тук мога да попитам, но не мога да се регистрирам в Замунда да си изтегля Фотошопа! Според вас какъв е пробелема , че не ми дава регистрация?

Благодаря, предварително!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Незнам дали тук мога да попитам, но не мога да се регистрирам в Замунда да си изтегля Фотошопа! Според вас какъв е пробелема , че не ми дава регистрация?

Благодаря, предварително!
проблемът е от сайта. Скоро и аз бях опитвала, но не става. В арена има CS3+ крак. Ако искаш ще ти намеря линка и ще ти го пратя, но първо се регисртирай там, ако все още не си.
Румка чудесна рамка.Мисля,че определено ти е време за другата тема.
Тед-честито,да знаеш само ,как ти завиждам
Много ти благодаря Ани, но знаеш ли, нещо не съм увечена за там, при тамошните красоти! Blush

# 54
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Здравейте!
Виждам ,че правите много чудесни неща   bouquet
И аз се интересувам от фотошоп и съм начинаеща Sad
Може ли някой да ми обясни как мога да изрежа букви от даден фон ?

http://uroci.net/index.php?option=com_content&task=view& … 03&Itemid=103

# 55
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Незнам дали тук мога да попитам, но не мога да се регистрирам в Замунда да си изтегля Фотошопа! Според вас какъв е пробелема , че не ми дава регистрация?

Благодаря, предварително!

трябва да си разрешиш кукитата и при регистрация да "чекнеш" и трите неща които те питат

# 56
  • София
  • Мнения: 2 435
Румка, задължена съм ти  Hug

# 57
  • Мнения: 2 099
Румка страхотна рамка и жилетката е много хубава. Grinning

# 58
моля за малко помощ в урока излизане на обект от снимка имам малко затруднения,след като се върна на снимката и селектирам това което искам да изтрия от нея с del си изтривам и частта която трябва да излезе не знам какво да направя

# 59
  • на село
  • Мнения: 1 028
моля за малко помощ в урока излизане на обект от снимка имам малко затруднения,след като се върна на снимката и селектирам това което искам да изтрия от нея с del си изтривам и частта която трябва да излезе не знам какво да направя

Най общо  - дублираш слоя, след това на дублирания си селектираш това, което искаш да излезе, отиваш на Select - Inverse и тириеш излишната част от картинката на този слой.

Общи условия

Активация на акаунт