С документи и чанта в ръка , отивам ФЕВРУАРЧЕ смело да родя !!!

  • 16 344
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Mariam777, Честито! Пожелавам ти всичко да е наред! Бог да е с теб и да ви пази! А септември да ни се похвалиш е дно прекрасно, здраво и щастливо бебче!   bouquet
Мама Ави и Драгонче, браво на малките герои! И да не боледуват повече!  Hug
Варненки и аз съм ЗА срещата! Явно нещо съм изртъвала и не знаех че е на дневен ред.
Хубава вечер!!! Hug

# 46
  • Мнения: 419
Mariam777, дано през септември имаш страхотно бебе. Стискам ти палци, наистина!  bouquet

# 47
  • Мнения: 384
Mariam777, това е чудесно! Много се радвам за теб! Лека бременност и щастлив финал!
Аlina, нищо не чатвам с чата Embarassed

# 48
# 49
  • София
  • Мнения: 137
Mariam777, нека Бог да е с теб и те носи на ръце този път! Praynig

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 21:33 от ephrossina

# 50
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Mariam777, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност с най-хубавия финал.  newsm30
И нека болничките малчугани по-бързо да влизат във форма.

Варненки, за сега сме: de3demonka, Evil, Lady V, humpty-dumpty, pile 5, жаси и Illinka.

А дата и място...?

# 51
  • Мнения: 69
аз още съм на линия

Mariam 777, страхотна новинa, и аз се присъединявам към пожеланията за безпроблемна бременност и да родиш здраво бебче.

mama avi, радвам се че синчето оздравява Simple Smile.

Благодаря на всички ви за милите пожелания и на вас да ви се връща Hug.

# 52
  • Мнения: 8 939
ephrossina пълна ти е кутията, изчисти си я
иначе си седя в чата, който иска да идва, дездемонка и евелина изчезнаха ненадейно!

Хайде!

 Hug

# 53
  • Мнения: 79
Момичета много ви благодаря за чудесните пожелания, обрах ги като зрели круши и се зарадвах, че ме помните Heart Eyes
Леко да родите и много да се радвате на здрави, хубави бебета!

# 54
  • София
  • Мнения: 137
ephrossina пълна ти е кутията, изчисти си я
иначе си седя в чата, който иска да идва, дездемонка и евелина изчезнаха ненадейно!

Хайде!

 Hug
Много странно..имах само 3 съобщения. Това за пълна кутия ли се води? Преди имах много повече и пак си получавах! Сега имам само 1. Предполагам вече няма да има проблем. А, иначе и аз вися в някакъв канал февруарки, но там виждам само beni_f. Влизам първо в #bg-mamma. Там не виждам никой и си пиша на канали  fevruarki и там ме вкарва newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 137
Момичета много ви благодаря за чудесните пожелания, обрах ги като зрели круши и се зарадвах, че ме помните Heart Eyes
Леко да родите и много да се радвате на здрави, хубави бебета!
Mariam777, как да не те помним....това, което ти се случи ни потресе всички за първи път тогава! Как са 2-те ти прекрасни момиченца?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 245
Mariam777 радвам се че се появи, за да знаем че всичко е наред при теб.Пожелавам ти едно живо и здраво септемврийче  Hug
dar77 лек път и леко раждане, а ние ще чакаме новини Wink
За срещата Варна 100 % и galiv  ще дойде. Като решим кога и къде ще и звънна. Можем някъде вторник сряда, за да успеем да се организираме.Сега като не сме вече на работа можем да я направим и 15-16 часа примерно. За мястото предната пицария беше Ок, но може и просто на кафенце да отидем, но нека е на топло и удобно.примерно Лучано? Давайте идеи. pile 5 радвам се че се появи и че си ОК  Hug
За чата съвсем бях забравила  ooooh!  Утре може да се пробвам  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 23
и аз искам да честитя на mariam777.браво миличка!безпроблемно бременеене ти желая!и едно здраво бебче разбира се!охх дано всички имаме здрави бебечета в ръце скоро Hug

# 58
  • Мнения: 419
Момичета,
имам един въпрос към майките със секцио. Коя упойка ще си изберат за оперативната намеса? Събирам инфо, защото аз все още не мога да реша за себе си. През 2004 г като се роди Петър бях с пълна, а сега съм в чуденка.
newsm78

Благодаря Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!
Ха честита ни нова тема! Да я пълним само с добри новини и поздравления!
Готика, честита придобивка, и на нас дядо Коледа донесе същата Laughing
Mariam777, стискам ти палци всичко да е наред този път и да се похвалиш септември със здраво и пухкаво бебе! "Наминавай" и пиши как си, когато имаш възможност!
Дездемонка, Гармастана струва около 14 лв.
За срещата съм За, но в това време и тези ледове гледам много-много да не мърдам от вкъщи пък и нещо за грипна епидемия говорят в края на месеца...
Доскоро и целувки!

Общи условия

Активация на акаунт