Готини сме ний мадами , а през МАРТ ще сме и горди мами!

  • 8 923
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • София...........
  • Мнения: 956
Здравейте мами:)

Зори, благодаря за прекрасната цветна темичка Simple Smile
Дея* , ние си взехме креватче на Дибо и е с подматрачна рамка. Утре ще ходим за матраче и сме решили да е от тези кокос+... в Дибо са 65 лв. за 140/70.
Днес с дечко си направихме една прекрасна разходка по бебешките магазини на Красно село и наоколо и установих, че магазина в Люлин "От А до Я" е с доста завишени цени. Ще дам примери това , което съм купила от там:
плюшено гащиризонче  на Bebeto за 22лв. - навсякъде са по 18лв.,
прах за пране Sano за 12лв - навсякъде 9-10лв.
к-т пеленитензух+бархет за 6,50лв. - вие коментира къде по-ниски цени.
За количката и аз съм в голяма дилема, всеки път решавам край ще е тази и след 2-3 дни намирам друга с която да се колебая Embarassed

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, "писателки"  Hug
Браво на Зори!
Славундер, Лорисита - лежане и почивка за вас, сега му е времето!  Hug
Днес купихме олекотен, розов спален комплект за бебка от Щъркел.  Grinning
Чакаме цена и снимки. На мен много ми харесаха обиколниците на ането, но толкова пари за обиколници няма да дам. Все пак на вас са ви първи дечица, разбирам ви мерака  Hug Просто имам и тийнейджърка с желания за нови дрешки, малък мъж, дето напролет трябва да му сменя целия гардероб с нови дрешки и ще ми дойде солено 108лв за обиколници.
На "баткото" купих разкошен к-т с балдахин и обиколници - ами стоят си на легълцето, защото той не спи там, а между нас и сега имаме 2 нови к-та в нежно синьо, дето изглеждат като от магазина  Laughing
Връщам се да ви чета в предната тема (а трябва да стягам багаж за Бг, че днес пътуваме в 23ч)...

# 17
  • София...........
  • Мнения: 956
Пак забравих нали съм бременна Wink, както казва сина ми "мамо нали сега имаш повече мозъци, а защо постоянно забравяш"
В понеделник пуснах изследвания и днес звъннах на Доки, тя ми каза хемоглобин - 114 и кръвна захар 5,7 , как ви се струва?

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 17:35 от divna_

# 18
  • Мнения: 308
   Рони, за какво се използват пелените. Бройката ми се видя голяма. За бархетните съм чувала, че постилят на повивалници, шезлонги, колички.

   Били, благодаря ти. И аз открих това и още няколко, но си мислех, че някой може да е ползвал услугите на такова училище и да знае какви са условията и най-вече как се отнасят с кучето. Ние ще трябва да го оставим и после да си го вземем, че сме от Петрич и нищо, че ме вбесява много искам да знам, че ще се грижат добре за него.

   И на мене обиколниците на Ането страшно много ми допаднаха, но и аз не мога да дам толкова пари за тях. Намерих в един магазин на половината цена, заедно с олекотено юрганче, но дори на снимката се вижда, че материята е различна.  Ако намеря само олекотено юрганче с такава хубава материя бих си взела.

  Олимпия, лек път ти желая.

   Дивна, я се стегни. Еми право е детето.    Laughing   По въпроса за изследванията не мога да ти помогна, но трябва явно да си записваме бисерите на децата си. Сигурно е толкова хубаво да ги четеш след години, колкото да разглеждаш стари снимки и да те обсипват хубави спомени.

  

# 19
  • София
  • Мнения: 1 900
евето, кой е този магазин, че ще ми е наблизо newsm78
[/quote]

Младост 3, бл. 364 един висок блок детски маркет Ванеса близо е до 25-та поликлиника, не е много голям но имаха каталози и може да се поръчат нещата особено ако си ги видял преди това

# 20
  • Мнения: 3 621
Олимпия лек път ти пожелавам
 Joy hahaha Joy hahaha Сега да ви кажа какво ми се случи днес. Детенцето на една приятелка на сестра ми почти цял ден ми милва корема , а малкото отвътре не спря да подскача и на мъничето му беше много интересно. В един момент ми казва ....ОХ  колко си глупава глътнала си бебето и сега трябва да го раждаш... много са ми интересни детските коментари
Ние утре отиваме на пазар за климатици и сме в голяма чуденка какви да купим  newsm78 newsm78 newsm78 ако има компетентни по въпроса щв съм благодарна за съветите ви 

# 21
  • София...........
  • Мнения: 956
Ние утре отиваме на пазар за климатици и сме в голяма чуденка какви да купим  newsm78 newsm78 newsm78 ако има компетентни по въпроса щв съм благодарна за съветите ви 

Чудите ли се м/у конкретни марки или да ти препоръчам такава?

# 22
  • Мнения: 3 621
Ние утре отиваме на пазар за климатици и сме в голяма чуденка какви да купим  newsm78 newsm78 newsm78 ако има компетентни по въпроса щв съм благодарна за съветите ви 

Чудите ли се м/у конкретни марки или да ти препоръчам такава?

Чудим се дали да са обикновени или инверторни и марки естествено едната стая е 30 кв а другата 10 кв .

# 23
  • Мнения: 63
Ей, здравейте, мацки!
Един ден да не вляза и вие сте изписали, ама ужасно много. И то все интересни неща. И аз да се оплача за мухъла. И при нас в хола е избил отстрани по цялата дограма. А аз си мислех, че само ние имаме този проблем. А сега през зимата суша дрехите под климатика и от влагата положението става още по-ужасно. Много обмислям варианта за обезвлажнител, защото като гледам през зимния сезон  все ще е така. Някой има ли такава машинка вкъщи да си даде мнението.
Връщам се да ви чета

# 24
  • София...........
  • Мнения: 956
Ако можете да си позволите много по-добре е инвертор, той е 30% икономичен и може да работи до -12 градуса, обикновените са до -5-6 градуса.
CARRIER или TOSHIBA, като първите определено са доста по-добри. Има и много по-добри марки , но два пъти по-скъпи.

# 25
  • Мнения: 1 446
divna_, добре ми звучат твоите резултати. хемоглобин над 110 за бременна е добре, иначе долната му референтна стойност е 120. За кръвна захар, моята е 5,6 при горна граница 6 и док каза, че е ок.

Зори, много красива темичка! Черпи твоите свекъри от мене, много съм доволна как се грижат за теб. Много си ведра, само по кафенца и магазини джуркаш... Пу-пу, много ти се радвам!

Отивам да гледам снимките с новите придобивки. На мен пазаруването пак ми се размина....

# 26
  • София...........
  • Мнения: 956
Славундерче, благодаря:) и Доки каза, че съм в нормите, но само да намаля малко сладкото Cry Аз си хапвам по два 100гр. шоколада на ден и разни сладчици, умирам за сладко ..... е ще намалявам.
Вчера съм снимала нашите покупки до сега и или довечера или утре вечер ще ги кача и аз да се отчета до момента  Wink

# 27
  • Мнения: 326
Днес купихме олекотен, розов спален комплект за бебка от Щъркел.  Grinning
Чакаме цена и снимки. На мен много ми харесаха обиколниците на ането, но толкова пари за обиколници няма да дам. Все пак на вас са ви първи дечица, разбирам ви мерака  Hug Просто имам и тийнейджърка с желания за нови дрешки, малък мъж, дето напролет трябва да му сменя целия гардероб с нови дрешки и ще ми дойде солено 108лв за обиколници.
На "баткото" купих разкошен к-т с балдахин и обиколници - ами стоят си на легълцето, защото той не спи там, а между нас и сега имаме 2 нови к-та в нежно синьо, дето изглеждат като от магазина  Laughing
Връщам се да ви чета в предната тема (а трябва да стягам багаж за Бг, че днес пътуваме в 23ч)...

Олимпия, утре ако имам време ще снимам комплекта - състои се от олекотена завивка, чаршафче и възглавничка - 20,50 лв. Комплектът + обиколници струваше малко под 50 лв, но тъй като той ще ми е подарък от кака, ще отидем да го изберем с нея. На Ането комплекта не е само от обиколници, а е спален комплект + обиколници, а може и балдахин, затова е по-скъп.

# 28
  • Мнения: 14
Здравейте на всички, пожелавам ви много добро настроение и положителни емоции!

Абе аз ли съм единствената луда дето смята да работи до термина newsm78? То и нямам голям избор, защото тук майчинството е 20 седмици, ако изляза в болничен преди термина съответно ми се намалява периода след раждането. Така че ще стискам...

Дея, аз си купих количка Пег Перего, при мен беше любов от пръв поглед, първо от снимки в нета. 2 месеца четох мнения за колички, сравнявах показатели и се бях спряла на 4-5 марки. След това ги видях на живо, и без да се колебая купих Перегото, просто ги биеше отвсякъде. Качила съм снимка в албумчето.

Накупих доста дрешки, а от нетърпение и доста други неща искам да купя, но на практика не са от първа необходимост и мои дружки ме съветват да не бързам (например помпа за кърма). Ама пусто нетърпение, едва се удържам. Като си гледам корема е толкова нагоре и заострен, много прилича на момчешки. Всички дрешки които съм купила са момичешки, и ако вземе да се роди момче ще си искам парите от докторката Laughing

Момичета, за какво се използват тия бархетни и тензухени пелени, че до тях още не съм стигнала?

# 29
  • Мнения: 1 446
Ама страхотни придобивки, момичета, много им се радвам Simple Smile

Били_, ти всичко от Вис Виталис ли накупи?

Аз чакам онези добри хора от НОИ да си спомнят за мен този месец, да си грабна мъжа и в една събота да наваксаме с пазаруването... Не ме пуска и усещането, че всеки от роднините готви някаква изненада и в един момент ще се окажа със 17 гащеризончета и нито една играчка  Tired

Общи условия

Активация на акаунт