Клюкините от нощта - 1

  • 11 572
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 863

Софи, а  бащата на малкото иска ли да го вижда, изобщо ще го познава ли ? Стана ми интересно дали като е имал "куража" да забремени  две жени, ще има и такъв да е на две деца баща... а те пък се падат братче/сестриче, та ми беше интересно как сте решили този въпрос....

# 46
  • Мнения: 9
Благодаря ви момичета!Да ви кажа малко ми омръзна да съм силна, ама няма как.А сега на въпросите с детето: и там е сериал: той отначало не го призна, трябвало му време, после малко преди нова година го записа на негово име.Да вижда го, той всъщност продължава да идва в къщи всеки ден и да твърди, че съм жената на живота му, ама кои да му вярва.А и на всичко отгоре от другата жена има близнаци, така че се здоби с трима сина в една и съща възраст.

# 47
  • Мнения: 2 863
леле... ама хак му е, нека да издържа три деца..... а ще им кажете ли на децата едни за други... и другата жена как се държи в тая ситуация..?
Извинявай, ако  ти звуча като първа клюкарка, ама  пък ситуацията е наистина "интересна"...с най-добри чувства те разпитвам.. ....опознавам те един вид Joy

# 48
  • Мнения: 903
Абе Джали, ти на туй "интересна ситуация" ли му викаш?! Бахти интересното - само да не ти е на главата! Joy Тъй, де!

Пък тебе, Софи, да те питам нещо:
Дългогодишната му приятелка беше го изоставила заради друг.И така започна една щастлива и пълна с емоции връзка.После след няколко месеца разбрах, че тя всъщност се е върнала, но нещата между нас вървяха повече от прекрасно, бяхме много щастливи и
Каква значи "после разбрах, че тя всъщност се върнала"? При кого се беше върнала - при него ли?! newsm78 И ако е така как е възможно да казваш "но нещата между нас вървяха повече от прекрасно..." Ако правилно разбирам, ти още тогава си била поставена в ситуацията да го делиш с другата - какво щастливо си намирала при това положение не знам? #Crazy Не ме разбирай погрешно, не те съдя, не съм такъв човек! Просто от така написаното от тебе оставам с впечатлението, че ти образно казано "си започнала да си строиш къщичка на място, за което си разбрала, че е епицентър на торнадо".

# 49
  • Мнения: 2 863
блонди ми турих го в кавички бре hahaha

# 50
  • Мнения: 9
Абсолютно си права, приемам критики всякакви, заслужила съм го напълно.Аз самата не се понасям.

# 51
  • Мнения: 903
Ааааааааааа, Софи, я стегни се бе - кво е тва самобичуване?! Вземи  Mr. Greenпрескочи до съседната темичка - там зубкаве урока за самообвиненията!

# 52
  • Мнения: 2 863
Абсолютно си права, приемам критики всякакви, заслужила съм го напълно.Аз самата не се понасям.

Софи,  ние не те критикуваме бе, само си обсъждаме и освен това любопитстваме (аз)  Mr. Green

# 53
  • Мнения: X

Ми защо пък не бе Каси? Подай им топката веднаж-дваж и гледай, какво ще стане.
Какво значи през главата му? Той да не е около теб, че да е през главата му? Младежа, ако не иска да си вижда детето, това не значи, че бабата и дядото не искат да си виждат внучето...
Ами - аз така си мислех до оняден буквално.. щото те не се обаждаха... Излезе, че всеки чакал другия да предприеме първата крачка. Ще видим - аз шансове умея да давам, и втори, и трети, пък кой може да ги поеме ... Времето ще си покаже.

п.п. Never there много я харесвам, как не сме я пуснали в Поздравите незнам...

# 54
  • Мнения: 451
Sofi72 ,не се обвинявай за нищо NaughtyВъпреки,че минавайки през всички фази на "преглъщането"на една раздяла,няма как да не минеш и от там Sad Но достатъчно си се намъчила, и това е последното ,от което имаш нужда. Надявала си се да остане с теб,вярвала си. 11 години самота,колкото и да се е чувствал добре човек,няма как да не се отразят.Нормално е да направиш всичко(за съжаление понякога вървим срещу себе си),за да се опитваш,дори  подсъзнателно ,това,което е било да не се повтори. Искала си този път щастието да ти се усмихне. Мисля,че затова си се надявала до последно.
Съжалявам,че се е случило точно така Hug
Опитай се да го приемеш,трудно е.Аз още не съм,няма да мога и сега се уча да заживея с това,т.е. да го приема като факт Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 2 336
Момичета (и момчета), не ви ли прави впечатление, че през последните две седмици набъбваме в геометрична прогресия.  #Cussing out
Не знам на къде върви този свят.

# 56
  • Мнения: 903
Момичета (и момчета), не ви ли прави впечатление, че през последните две седмици набъбваме в геометрична прогресия.  #Cussing out

 Набъбваме не, ами набъбваме!(за съжаление). Уви никой не е получил разписана от Дядо Боже гаранция, че няма да го сполети някоя гадост: До вчера си си мислил, че си щастлив, но днес се събуждаш, излизаш навън и изведнъж някаква грозна истина изневиделица те цапардосва и преобръща целия ти живот..... А има и такива шматки (визирам себе си), които и със щастлив "вчерашен ден" не могат да се похвалят..... Остава само надеждата, че бъдещето ще ни компенсира с нещо добро, но това добро няма само да се търкулне в краката ни - трябва да си го потърсим. Точно както в песента на баба Лили (Иванова) "Детелини", където се пее: "Но щастието трябва да се търси, то никога не идвало само!"

# 57
  • Мнения: 2 336
Хей, Блонди мама, думите ти ми подействаха положително.  Тъкмо бях се вкиснала, защото прочетох писмата, които са ми изпращали съфорумци на лични в началото.
Наистина, трябва сами да търсим щастието си.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 999
Клюкините при мен са, че имам адски много работа Sad Чета в паузите отгоре-отгоре какво се случва, но нямам сили и мозъчен капацитет да ви отговарям...
Отивам на полето пак... Sick Не се депресирайте излишно. Peace

# 59
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Клюкините при мен са, че имам адски много работа Sad Чета в паузите отгоре-отгоре какво се случва, но нямам сили и мозъчен капацитет да ви отговарям...
Отивам на полето пак... Sick Не се депресирайте излишно. Peace
Включвам се като втора смяна със същия отговор, явно всички клиенти по едно и също време са излезли от празничната летаргия Crazy
Мислех директно след прибиране да се мятам на компа, обаче бях страшно скапана и приложих другата схема - дремнах малко и сега продължавам с 'нови сили' Sick
Хубав и успешен да ви е днешният ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт