НЕ си поръчвайте чаршафи за матрак от фирма МАРГАРИТА ЕООД (София)

  • 4 773
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 879
Решавам проблема,като си купувам качествено спално бельо.Много често ,центата му е в пъти по-скъпа от тази на българските продукити,но за мен е оправдана.

# 16
  • Мнения: 1 152
Аз съм си поръчвала спално бельо /ранфорс хасе/ по индивидуални размери, нямах никакви забележки - всичко беше така предвидено, че при пране да няма разминаване в размера. Има избор на цветове и десени - никакви ограничения. Само дето чаках 1 месец поръчката. Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 5 285
Ако може да споделите от къде се "обзавеждате", че в чудо сме се видели...

# 18
  • Мнения: 1 327
Ако може да споделите от къде се "обзавеждате", че в чудо сме се видели...
ако имаш приятели, които пътуват до Турция, или ако ходите на почивка или екскурзия до там..
имат много хубаво чаршафи.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 285
ако имаш приятели, които пътуват до Турция, или ако ходите на почивка или екскурзия до там..

За съжаление не познавам, нито пътувам Sad

# 20
  • Мнения: 22 879
Ако може да споделите от къде се "обзавеждате", че в чудо сме се видели...
Много съм доволна от качеството на прдуктите на ТАС.Турски са,има ги на доста места.Имат невероятни детски десени.
http://mebelibg.com/a2/offers.asp?tm=2268&parent=4169&m=5

# 21
  • Мнения: 1 152
Ако може да споделите от къде се "обзавеждате", че в чудо сме се видели...

В Аико цените на спалното бельо на ТАС са най-добри.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 280
Взимала съм спално бельо на ТЕД и Артек 92(някава връзка с Мездренската фабрика има). Няма проблем с размерите.
На Тед определено по- ми харесват.

# 23
  • Мнения: 982
Аз съм си купила хавлиени чаршафи с ластик за матрак.
Не спим върху тях,а ги използвам ,за да може обикновеният чаршаф да не става на топка или да се размества по време на сън.
Тоест с хавлиения си обличам матрака,а си използвам нормални чаршафи без ластик после.

# 24
  • София
  • Мнения: 8 280
Аз съм си купила хавлиени чаршафи с ластик за матрак.
Не спим върху тях,а ги използвам ,за да може обикновеният чаршаф да не става на топка или да се размества по време на сън.
Тоест с хавлиения си обличам матрака,а си използвам нормални чаршафи без ластик после.

Това наистина ами се вижда добро решение.
Извинявам се че измествам темата, но : Има ли такива чаршафи за легло 220*180? дали ще е удачно при 2 матрака, които се вдигат като книга, за да се прибират завивките или трябва да се купят 2 отделни за да се опакова всеки матрак newsm78

# 25
  • Мнения: 533
Аз съм си купила хавлиени чаршафи с ластик за матрак.
Не спим върху тях,а ги използвам ,за да може обикновеният чаршаф да не става на топка или да се размества по време на сън.
Тоест с хавлиения си обличам матрака,а си използвам нормални чаршафи без ластик после.

И аз така правя .Така никога чаршафът не се събира на топка/освен при бурен с..с Joy

# 26
  • Мнения: 982

Това наистина ами се вижда добро решение.
Извинявам се че измествам темата, но : Има ли такива чаршафи за легло 220*180? дали ще е удачно при 2 матрака, които се вдигат като книга, за да се прибират завивките или трябва да се купят 2 отделни за да се опакова всеки матрак newsm78
Има всякакви размери.
При теб и двата варианта стават,но мисля,че 2 отделни чаршафа ще е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт