Роди се първото АПРИЛче! Нека да е здраво и да е късметлийче!!!

  • 13 790
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 751
Да са живи и здрави и двете!      bouquet  bouquet  bouquet
Мъничката ще се пребори!
Ще стискаме силно палци!  Praynig Praynig

# 46
  • София
  • Мнения: 125
ЧЕСТИТО НИ ПЪРВО АПРИЛЧЕ  newsm51
Моля се за Сладка мама и за мъничето да са живи и здрави и скоро да се гушкат  Praynig

# 47
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито Сладка мама. Честито ни първо априлче. Дано всичко да е добре и със Сладка мама и със момата. smile3501 smile3501 smile3501 stork-girl
Някак си се успокоих . Днес цял ден бях като на тръни , заради Сладка мама.

# 48
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте, момичета!

Искам да честитя на Сладка мама раждането на малката принцеса. Нека е здравичка и да наддава бързо, за да се гушкат с мама у дома! Моята племенница се роди 1500 грама миналата година, престоя 45 дни в кувьоз докато стане 2200 грама за да я изпишат. Сега е една голяма, здрава палавница.  Heart Eyes 

Желая на всички ви леки и спокойни месеци до края!  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 7
честито на Сладка мама  Hug Да е живо и здраво момиченцето, много да ви радва и много много късмет !   

# 50
  • Мнения: 90
 ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА СЛАДКА МАМАTwo Hearts  Пожелавам ти скоро да гушнеш твоето здраво и жизнерадостно бебече! Сигурна съм, че скоро ще се съберете и ще бъдете безкрайно щастливи заедно!  bouquet

# 51
  • Мнения: 96
Жабче, радвам се, че се появи Hug Желая ти всичко най! А на първата априлска дама -  wavey

# 52
  • Русе
  • Мнения: 154
Направо не ме хваща съня  Crazy .Не мога да спра да мисля за СЛАДКА МАМА и малката принцеска  Heart Eyes .Нямам търпение да дойде утре наобяд,че да получим още новини за тях  Praynig  Praynig  Praynig

# 53
  • Мнения: 410
е това са хубави новини.радвам се за мама и бебе.чакаме новини по обед.аз не мога да спя и се ровя из нета.до утре мами.

# 54
  • София
  • Мнения: 289
Добро утро Simple Smile

Аз пак изкарах кошмарна нощ - адското главоболие не спира, ще се побъркам  #Crazy

Пък и си мислех за СЛАДКА МАМА  и бебката и по едно време така се разтроих.........ох дано всичко е наред с малката бебошорка и да успее да се пребори  Praynig Hug

Аз сега отивам при док и после ще разказвам, имам една купчина въпроси и се надявам да не забравя накой. И да ви кажа явно задържам вода....така се подувам че просто немога да се гледам, вчера сутринта неможех да си отворя лявото око, а караката са ми като трупчета, дано не е нещо с бъбреците пак, че просто незнам.......

Хубав ден ви пожелавам и дано като се върна да прочета още хубави новини за СЛАДКА МАМА  и първото ни бебче Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 62
Добро утро,момичета!
Едва съм си отворила очите и право тук във темичката.Не че очаквам новини толкова рано ,но все малката бебка ми е в акъла.Искрено вярвям,че всичко ще е наред!
doly_dog ,това с отоците е много неприятно.Пиши после какво е казал доки!
Момичета,някоя от вас смята ли да се насочва за раждането към някоя от частните клиники в София?Моля ви, ако има такива да споделят впечатленията си и всякакво инфо за тези клиники!Благодаря ви много!
Лек ден за сега.По-късно пак ще надникна за новини!

# 56
  • София
  • Мнения: 289
Ами аз ходя на консулатации във Клиника Вита и смятам живот и здраве там да раждам, не толкова заради частната клиника, колкото затова че таме мойта лекарка на която имам 100% доверие и ми се иска да раждам при нея. За клиниката съм чувала само добри отзиви, така че ..... Моята лекарка се казва д-р Илиева а там има и още една много добра д-р Кълвачева.
Разтърси се в bg mamma има мнения за клиниката и за лекарите и ще видиш Simple Smile

Хайде чао че закъснявам и после ще пиша Simple Smile

# 57
  • Мнения: 116
 Добро утро и от мен!  Hug

 И аз едва отворила очи веднага на линия, за да не изпусна новините за първото ни бебче и нашата АПРИЛка.
 
 Искам да ви попитам, дали вчера някой е гледал "Часът на мама". Вчера мойта приятелка ми каза, че са говорили и давали кадри от раждането на едно бебе. Но имала много работа и разбрала само, че майката е добре, бебето - също, но останало в кувиоз /неразбрала защо/. Давали са жената, била с не много дълга кестенява коса... Да не би да е била нашата СЛАДКА МАМА и бебка???  Шегувам се... Някой да го е гледал и да е разбрал какъв е бил проблема на детето??

 doly_dog, ще чакаме добри новини..

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 08:45 от anilinda

# 58
  • Мнения: 165
добро утро.
браво на нашата сладка мама и на първото ни бебче Hug дано следващите новини за нея и бебчето са ,че всяка опостност е преминала и всичко е окок  Praynig

# 59
  • Мнения: 269
Добро утро и от мен !!!
Нека да бъде изключително добро за Сладка мама и нейната принцеса  bouquet

Аз ходя на ЖК в болницата на Mазнейкова и смятам да раждам там. Знам,че условията са добри. Единственото отрицателно , което съм чула е , че има голям наплив за раждания , а АГ-то не е много голямо. Таксата за раждане е 1400 лв.

Общи условия

Активация на акаунт