За отношенията с близките........

  • 1 677
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 751
Решението е много просто - просто оставете момичето на мира! Нямаш си и представа какви чувства изпитва, колко е силна болката. Последното, от което тя се нуждае, са съвети от хора, които идея си нямат тя през какво преминава!
Никога не и казвайте да се успокои! Това е най-мразения съвет от хората с репродуктивни проблеми!
Ако наистина искате да и помогнете, просто бъдете до нея! Но мълчаливо, без съвети, поучения, намеци и т.н. И най-добронамерените съвети понякога нараняват много! Tired
Много точно казано  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз ще добавя, че поради подобни съвети от майка ми, близки, сестри и пр. сега точно на тях не казвам какво правя-ИКСИ.  Не е приятно години да гадаят какво ми е и да ми дават акъли, с което още повече ми натякват проблема и не ми помагат а депресират, не може и след загуба на ембрион след инвитро да ме винят и търсят причина за това при положение че това се случва в повечето случаи дори на момичета които не стават от леглото по месец.Факт е че успеваемостта на метода не е много голям и се случват тези неща, независимо начина на живот.Знаеш ли колко много има изписано за това.Дори започвам да си мисля че тези дето се пазят  имат повече загуби. На сестра ти не й е лесно.Щом е стигнала до инвитро значи иска дете достатъчно силно и най-добре е проучила какво може и какво не. Няма нужда да й давате съвети, те просто й натякват проблема , внушавате й че не е като другите и я депресирате.  При мене от известно време близките ми живо следят датите на менструацията ми и винаги ме питат "Дойде ли?" при което вярвай ми иде ми да се гръмна.Искам да ме оставят на мира.Аз ще направя каквото е необходимо за да ги даря с дете, внуче ,племенник и пр.но ще ми е по-лесно ако си гледат тяхната си работа.   

Дадох ти пример с мене, защото може сестра ти да се чуства като мене.

Общи условия

Активация на акаунт