Рицарки на Бялото кантарче - кой каза, че... 21.01.2008 - 27.01.2008

  • 19 553
  • 674
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 873
Бебче,да ти е жив и здрав мъжО!Да слушка и обича все така!  bouquet

Руми,Дени,Щък,Аринча   Hug

# 46
  • Мнения: 1 387
ДанчеHug
Бебче,мерси за почерпката!Да ти е жив и здрав съпруга!  bouquet
Ари ще ги отказваме тортите и баниците -няма как щом искаме да сме фини! Hug

# 47
  • Мнения: 1 479
Да драсна някое редче, че после като ме награчат! Край!
Джопчер турболирам  най-малко 50 минути!
На Ванюш - честита годишнина и още много години да е обичате!
На Бебче - честит рожден  ден на съпруга й!
На Мила - честит кантар и да мери все по-малко!
Пуки - хич не се притеснявай, че някой не е забелязал промяната! Ще я забележат! И при мен беше така отначалото! Сега вече почти всички я забелязват!
ДЕВОЙКИ, МЕСТЯ СЕ НА ДРУГИЯ КОМП , ЧЕ ВЕЧЕ СЕ ПОЧНА!

# 48
  • Мнения: 2 331
Много празници, много нещо...Да сте живи и здрави и вие и половинките ви!  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Юхуууууууу, ето ме Party!
Можете ли си представи два дена в мойта къща комп не е включван - да не повярва чиляк Laughing.
Та затуй съм много назад с матрияла, шЪ мЪ прощавате Crazy.
Честитки за годишнината на Ванчето и за бебчиния мъж - много любов  bouquet!
С нов пиричьос съм  bowuu- а ла гарсон - ми писна ми да си гледам дългите космаци по пода.
Ади публикувам, че ей сега ще ревне...

# 50
  • Мнения: 697
Здравейте и от мен Simple Smile
Тази сутрин като станах и реших понеделнишки да се покача на кантарчето. Не че съм очаквала кой знае какво ама ми се искаше за изминалата седмица да съм се стопила. Да ама се оказа че съм се простила с едно единствено килограмче.  newsm45  С това темпо останалите 29кг. ще има да ги чакам.  Но твърдо продължавам.

# 51
  • Мнения: 1 479
Мариетке, пращай снимка!Леко затишие! Наливам се с вода!

# 52
  • Мнения: 684
Честит рожденик на Бебче, да ти е жив и здрав и добричък.

Мимисофия, хубавите работи стават бавно, но важното е да е сигурно, защото с по - бърза скорост организма ще си ги върне обратно килограмите, за нашите килограми е необходимо около година може би за да има трайна раздяла, за това прочети първата страница отново и най - вече за търпението. Мисля, че 1 кг за 1 седмица е нормален резултат.

# 53
  • Мнения: 697
miracle ясно ми е че става бавно отслабването, ама предполагам че на всички ни се иска да си легнем дебели а  да се събудим слабички  newsm53 То е ясно че нямам как обаче. Така като смятам поне за морето ще съм в някаква форма  smile3503

# 54
  • София
  • Мнения: 1 642
Честит рожденник на Бебчето. Да ти е жив и здарв още дълги години да ти се връзва на акъла и да пътува с часове по снеговете заради тебе. От това, което видях за краткото време в Търново смятам, че си една много щастлива жена, с мъж който страшно те обича!   bouquet

Мариеткоу, появи се моля с новата причоска, да те одобрим  Wink

Мимисофия всички сме така наистина. Нямаш представа, колко сме луди тука - обикаляме с кантарите из къщите, клатим се по тях  Joy Joy Joy и какво ли още не с надежда да покажат по-малко, но... Бавно и славно, това е важното!  bouquet

Ари антиДуп е начин да се стимулираме да се стегнем и да сме по-режимни. Така си правим, измисляме си кампании за стимул.

# 55
  • Мнения: 13 782
запис Joy Joy Joy

Честита годишнина на Ванчето. Какво да ти пожелаваме, като ти всичко си си пожелала сама Wink
И стига с тази риба, молА те, международен въпрос я направи Joy

Честит рожденик на Бебчето  bouquet Да го обичаш, както той те бил обичал (по свидетелски показания) Peace

Хъфи, Joy  Направо ме уби менюто на твоята свекърва. На това моята майка щеше да Shocked Тя си имаше възстроги правила какво кога се яде и какви комбинации могат да се правят. На моменти ми е било смешно, като каже "Че кой яде това с това...". Сега, след куп изчетена литература по здравословно и диетично хранене, отчитам колко е била права. А тя не се е водила по книгите, а по хранителните навици, придобити в детството. Май българите от старо време са знаели да се хранят правилно. И мекици на вечеря не биха сложили. А тази супа с фиде и пържени хлебчета направо ме разби.  Та мисълта на това дълго писание е - нека те мислят за лудичка и смотана домакиня, ти си дръж на своето. Примерът, който ти дават, не е от най-добрите и няма нужда да го следваш Mr. Green

Къде ни е камичЕто, бе newsm78

Пак измислили поредната акция hahaha Аз в такива неблагозвучноименовани кампании не участвам Naughty

# 56
  • Мнения: 4 447
Тук съм.
Поздрави за Ванче и Бебче!
Аз няма какво да кажа, не ми се пише. Но иначе си чета...
Ще се върна.

# 57
  • Мнения: 13 782
Пак издъни нещата, а Rolling Eyes

Хайде да се стягаме, че за срам станахме ooooh!

# 58
  • Мнения: 5 873
И стига с тази риба, молА те, международен въпрос я направи Joy




# 59
  • Мнения: 1 479
ехоо, пратих на варненци малко обекти и може и да ям, ама май ще да е по-късно, че да мога да издържа до края!
пишете някакви отзиви за турбото, който го е изпробвал! И ако знаете нещо по , пак пишете!

Общи условия

Активация на акаунт