Очакваме през ЮЛИ лъвчета и раци, но може да ни изненадат и близнаци ;)

  • 13 219
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 903
Нали казахте че трябвало да се купи първо шапка че да излезе с краката напред .

не, шапката се купува, за да излезе детето с главата напред Simple Smile

Дуци, аз ползвам Нивея в тубичка - постоянно има една туба вкъщи за всякакви ситуации, в момента  я ползвам вместо колд крем за лице.

# 46
  • Мнения: 62
Момиета вчера на прегледа ми изписаха Магнерич който да пия 10дни 3х1 и след това 2х1 вчера сутринта го започнах, но от снощи и цяла нощ съм с разтройство предшестващо със страшни болки в корема. Прочетох листовката и там пише нежелани реакции : диария и остри коремни болки. В началото на листовката пишеше да се пият хапчетата по време на хранене за да не предизвикват диария, а аз ги пих след хранене. Сутринта си препекох филийки заради разтройството и по време на закуска спрях пих хапчето и след това продължих да закусвам. Преди пет минути ме сви корема пак ходих, пак имам разтройство. Вече ще пукна.

Обадих се на докторката, тя обаче отново има прегледи и набързо ми каза да спра за седмица и след това пак да ги почна или да ги намаля вместо 3 пъти по 2 пъти на ден и сега незнам какаво да правя? Вие какво бихте ме посъветвали?

# 47
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте момичета Hug Нещо малко песимистични постинги сте напускали, та и аз замалко да се сдухам. Но това е нормално, всеки минава през кофти настроения и притеснения. Само не трябва да им се дава. Аз се уча на търпение и оптимизъм Wink
Дуци, аз се мажа със синята нивеа от кутийката. Стигна ми за един месец, но съм доволна, добре омазнява и мнооого хубаво ми мирише.
За купуването на детски нещица, не искам да ги гледам, че веднага си харесвам. Ще чакам търпеливо лятото.
Добре дошли на новите мами, а тези, които чакат трето детенце заслужават специални поздрави   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 070
Детето го мажех с мас и то без есенции, някаква домашна, бабта ми каза, че е от най-чистата, не ми е миришела. Не съм имала и проблем с дрехите и - бельо, ританки и т.н. То се намазва и попива докато правиш масажчето и гимнастиката на бебешора...

# 49
  • Мнения: 132
мамита, аз от няколко дни не усещам бебо за разлика от началото когато започнах да го сещам мърдаше доста често, ама сега от 3-4 дни нещо не го усещам нормално ли е?
иначе сме добре като изключим притеснението от това че не го усещам
на 24 сме на консултациа и се надявам да разберем пола и че всичко е ОК
Добре дошли на новите мами
Поздравления на тези които за 3 ти път ще си имат бебенца

# 50
  • Мнения: 4 371
Ох, как се смях на това за раждането с краката напред Joy

Закуска си правя от нас, сандвич някакъв, но днес толкова ми се гадеше, че само като застанах до хладилника и вече бях готова да  Sick
Като излезнах гаденето беше заменено с нечовешки глад.

Майра ми липсва, в БГ е вече сигурно Thinking

Ще си купувам днес Нивеа, та се чудя кой да взема.

Продавалника не го гледам, точно да не се изкуша. Може би от там ще вземем количката, ще видя, стига да има добра оферта. Ели, ти кой модел си харесала?

Обадих се на докторката, тя обаче отново има прегледи и набързо ми каза да спра за седмица и след това пак да ги почна или да ги намаля вместо 3 пъти по 2 пъти на ден и сега незнам какаво да правя? Вие какво бихте ме посъветвали?
Защо не го спреш докато ти се орпави корема и после пак го почни. Ако пак имаш болки и разстройство, значи е от него. Сега може да е съвпадение просто. Опечи си ябълки и яж банани, освен филиите. И варен ориз май можеше, без сол и подправки. И никакъв ентерол, че не става за бременни.

# 51
  • София
  • Мнения: 545
djini_selena , мисля че не трябва да се притесняваш за прегледите с УЗ. Мин. бременност ходех всяка седмица на преглед. Доки каза, че няма проблем. А за болката, която чувстваш е нормална, корема става доста чувствителен, а бебчетата едва ли усещат нещо.
ели- пате, аз предочитем да си купя нещата предварително, за да мога аз да си ги избера. В някой магазини предлагат услугата да си харесаш някой неща и след като родиш мъжа ти да ги вземе. Мин. път пазарувахме 10- 15 дни преди да родя.
Душичката, и аз не се мажа с нищо. Мислех си за маслото на Икаров, колкото да овлажнява кожата, защото пак ще кажа, спасение от стрии няма, ако кожата е предразположена.
А ти какво работиш?

# 52
  • Мнения: 306
Магнерича, бих го спряла

# 53
  • Мнения: 58
elen@  е не ми ли личи по публикацията? Wink-медицинска сестра съм(анестезиологична),но съм учила за акушерка! EmbarassedЗатова имам и толкова притеснения,защото съм учила за какви ли не патологии! #Cussing out

# 54
  • Мнения: 66
Ами харесах си една количка в Продавалника,идеална за моя вкус,на много изгодна цена/нова е 800/и съвсем запазена.Та се чудя дали да я взема.Мъжът ми ще ме убие #2gunfire.Имам този лош навик.За новия ни апартамент в който още не сме се настанили,мебелите са капарирани от лятото.Та да я капарирам ли или да изчакам?Ама нали знаете как е - като тръгнеш да търсиш нещо определено по закон го няма на пазара точно когато ти трябва.

# 55
  • Мнения: 693
Момичета, някоя от вас да е имала силни болки ниско долу в корема, придружени с чуство за тежест? Нещо подобно на болките преди цикъл. От снощи съм така. Чувството е ужасно!!!

Сисони, пази се да не обезводниш организма! Аз съм пила Магнерич, но намен ми се виеше свят от него. Незнам какво да те посъветвам - аз бих потърсила второ лекарско мнение, може би!

# 56
  • Мнения: 13
ох , много съм разсеяна , одеве исках да пиша - за да не излезе с краката първо а с главата , а какво съм писала .............................
Дуци , поне съм те размяла . Недай си боже да е с краката напред

Я кажете кой в коя седмица мисли да ходи на ФМ за оглед на органите на бебчо , че изчетох всичко в нета ,но диапазона за този преглед е много голям , но май най много наблягат на преглед в 19-та седмица

# 57
  • Мнения: 132
Katinche аз имах от време на време (рядко но имах) такива болки до 3 тия месец и се оказа че това били контракции и ми изписаха да пия 3 пъти по 1 но-шпа

# 58
  • Мнения: 66
Колко много момичета чакат трето бебче, евала Hug Има една тема Пълна къща в подфорум Нашите деца, много забавно е понякога Grinning
Добре дошли на всички новодошли  bouquet

Ели, аз съм суеверна и дрехи не купувам, но количка ако изпадне, ще взема Simple Smile

А я кажете тези, дето се мажете с Нивеа синия, от този в тубичка за тяло ли ползвате или от кутийката за лице Crazy
С мас не бих се мазала, защото си представям на какво ще заприличат дрехите ми. По същата причина не съм ползвала зехтин нито за мен, нито за Пепи.
кьк мога да си я намеря тая тема Пълна къща,че нещо съм на вие с компютъра

# 59
  • Мнения: 132
аз знам че ФМ се прави от 16 до 20седмица
аз лично ще ходя при Балев другата седмица

Общи условия

Активация на акаунт