Помощ за ПЛЕВЕНските дечица

  • 28 486
  • 604
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 196
Няма проблем, да ми пише, но нямам много място за съхранение. Зависи колко са. И аз имам детска количка, която не ми трябва. Питайте и за нея - лятна е.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 857
Ок,Тина,тогава ще се разберем да ги взема у нас нещата. Peace

# 47
  • Мнения: 5 278
Ще я питам,но мисля,че ще им трябва.Нали казаха,че ходят при тях бабите и извеждат дечицата,та със сигурност ще им свърши работа. Утре ще я питам и това.
А между другото slanced ми каза,че гледала вчера в Тази сутрин за децата от дом Детелина,някой друг гледал ли го е? И там ходели май тези баби.Трябва да се свържем с тях. А ако някой може и до там до отиде,но май няма да стане за сега.Ще се концентрираме в този,пък по-нататък ще видим .

# 48
  • София
  • Мнения: 9 857
Джина,на нашата домакинка на градината майка и работи в дом Детелина.Та домакинката ми каза,че и там ходели баби. Peace

# 49
  • Мнения: 45
 Искам да се присъединя към вас  и много се радвам за хубавата инициатива.Може ли да ми изпратите афиша на лични да си разпечатам и да пробвам в две градини при нас,аз съм от Сторгозия

# 50
  • Мнения: 5 278
Добре дошла ,Естелина  Hug
Изчакай Валя да се включи,защото й го пратих на нея да го дооформи и ще ти прати  Peace
А след това ще имаш ли възможност да дойдеш с нас? Много е приятно ,ще видиш Simple Smile Стига да имаш възможност.

# 51
  • Мнения: 801
аз гледах репортаж за бабите, само, че по вечерните новини на БТВ и си помислих, че става въпрос за "нашите" деца Simple Smile......чак се разплаках като гледах как едно детенце се гушка в една от бабите........

Драго може да се пробва да разпечата няколко афиша на работата си, само, че черно-бели.......от къде да взема текста? от началото на темата ли или има нов, преработен? ако има нов някой ще ми го прати ли ? ще си дам е-мейла на лични......

# 52
  • Мнения: 5 278
Петя, този от началото съм го писала аз,но пробно и не е оправен.Ако искаш ще ти го пратя и вие да го доокрасите,ако не изчакай и ти Валя. Мисля,че и другите ще се черно-бели.

# 53
  • Мнения: 169
Днес се видях с една приятелка и разказах какво правите за децата .Тя има голямо желание да ги посети и ще прегледа какво има в къщи да се включи .

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Който има къде да разпечатва да ми прати на лични е-mail си, за да му пратя афиша.

# 55
  • Мнения: 5 278
Вале,само да те питам ,беше казала,че нямаш нищо против да даеш и твоя телефон,ще го добавиш ли? И ако и Валенцето се съгласи и още някой ще е по-добре според мен.

# 56
  • Мнения: 169
Ако искате мога да дам моя

# 57
  • Мнения: 64
Здравейте, включвам се и аз! Ще следя темата и с каквото мога ще помагам. Засега съм събрала само малко дрешки, които мога да дам на Валенцето.

# 58
  • София
  • Мнения: 9 857
Вале,само да те питам ,беше казала,че нямаш нищо против да даеш и твоя телефон,ще го добавиш ли? И ако и Валенцето се съгласи и още някой ще е по-добре според мен.
Ще ме извините,но тия дни съм малко неадекватна Crazy-та на кого да си дам телефона и за какво?Подозирам ,че ми е тъп въпроса ooooh!.
Засега съм събрала само малко дрешки, които мога да дам на Валенцето.
Peace

# 59
  • Мнения: 5 278
Валенце,исках в афиша(или както там му се казва Simple Smile ) за детските градини да дадем освен моя още поне 1-2 телефона за връзка с нас,за да е по-надеждно,пък и току виж наистина някой иска да дойде с нас Praynig
Валя ги е напраила,само дано не ги е отпечатала,за да добави и вашите номера.

Общи условия

Активация на акаунт