Новата тема на френските омайници ;)-11 по ред

  • 20 364
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 909
Клео, rotfImbo

If_all, като ти гледам линийката, си тръгнала да се свършваш Grinning Бива-бива френско гадже, ама чак пък толкова...

# 76
  • Мнения: 3 241
Cleо, супер е историйката, много ми хареса Simple Smile

If_all, и аз я гледам тази линийка от едно известно време. Моля те, кажи ми, че си 1,40м висока  Laughing
(Това в рамките на майтапа естествено, хората имат различна структура)

# 77
  • Мнения: 26
Малко по-висока... 156см  Joy Цял живот съм била 45 и сега тези килца ми се струват кошмарно много  Sad А като стана дума за френско гадже не ми се мисли- щерка ми вече носи мои дрехи и обувки baby_neutral

# 78
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Клео,  Hug Heart Eyes много хубаво ми стана и ми напомня нещо което каза моята палавница: Взимам я от училище, учителката ни дава някаква брошура, Ники започва да настоява да и прочета какво пише в нея, аз търпеливо обяснявам че не разбирам всичко и ще изчакаме тати вечерта да ни я прочете, а тя ме поглежда много сериозно и ми казва, ти нямаш брада значи не си тати hahaha
  Мистик относно Матернела, тук в нашият градец има служба към общината, в която можеш да запишеш детето, мисля че пускат и информация в сайта на общината от кога започва записването, спомням си че тук беше някъде пролетта, ние записахме Ники септември защото тогава пристигнахме, тя беше тогава на 2 години и 8 месеца но не сме имали проблеми да я вземат.
  if_all, браво за килограмите Peace
 Black Mamba, честит компютър!
 Iventse, (Baume SAINT-BERNARD , MERCK) мехлема е страхотен за всякакви схващания , настинки, други разни болки по кости и мускули, можеш да си го купиш свободно от аптеката, цената му беше към 8 Евро мисля.

# 79
  • Мнения: 2 907
Значи за матернела има мегдан още. Мерси за бързите отговори.

Мариакара, не питай за роклята. Да, бяла е, но колкото повече я гледам, толкова по-малко я харесвам. Мисля, че ви описвах навремето при какви обстоятелства я купувах в България и как бях ужасена от обидите на продавачките в сватбените салони, че накрая отидох до Асеновград да си търся късмета. Само че изпитвах ужас да не би пак да ми кажат, че съм дебела етц., на всичкото отгоре бях с 40 градуса температура , а беше невиждана жега. Не знаете каква пот се стичаше от мен, повръщаше ми се, бях в треска.
Това беше първата и единствената рокля, която премерих. Взех я защото нямах сили за повече. Като се прибрахме в К-к, загубих съзнание, втрисаше ме, водиха ме в Бърза помощ... Изобщо имам много прекрасни спомени с тази рокля  Sick
И да не говорим, че не исках да се женя в бяла рокля. Това изобщо не пасва на стила и характера ми. Исках да е с друг цвят и много помпозна.

Оф, това са бели кахъри. Чухте ли за ужасната трагедия, която сполетя една форумска мама?  Cry Има тема за нея в клюкарника...Пуст живот, пуста съдба.

# 80
  • Мнения: 1 465
Bonjour les filles Grinning

Мари, вода Поло сигурно вкуси за първи път след 5 месечна възраст. Шоколад аз ядях на поразия, незнаейки, че не трябвало, в следствие на което, първите два месеца дребосъкът се скъсваше от рев. Rolling Eyes
За коликите знам, че помагали някакви затоплящи компреси - погледни в сайтовете за детски стоки.
 Матернел - записват се всички деца, които през годината ще навършат 3 години. При нас се оказа, че не се минава през кметството, а директно записването става в матернела и то през март месец. Явно всяко правило си има изключение.
Вярно ли е, че матернела не бил задължителен и че могат да отказват на деца записването?
Сега ще прочета какво друго сте писали Simple Smile, че четох само до половината.

# 81
  • Мнения: 85
Isave, ехо.... какво става при вас? Лилската група май си е добре в Биберона и не се обажда Thinking

уфф, да ви се оплача, че тук в Лил ни нападнаха едни вируси и имах болни дечица в къщи, нали се сещате как си го предават от едно на друго и тримата го изкараха за съжаление, затова по-рядко пиша, бях във форума за здраве и болести. Да минава по-бързо този сезон, че ми омръзна да се разхождам с термометъра в джоба и да меря температура, да давам сиропи и т.н.  doh

# 82
  • Мнения: 3 241
If_all, отдъхнах си, явно имаме 20см разлика, вече не се притеснявам за килограмите  Joy

Pinka, мерси за инфото за крема, ще ида сега до аптеката, че до преди малко бях с колата навън (ужасен студ) и на няколко пъти докато се завъртах и паркирах ми се разказваше играта Simple Smile

Mystic, голяма епопея е било верно с твоята рокля, много гаден тайминг е бил явно! Аз си мисля обаче, че бялото ще ти отива, пък и често е въпрос на излъчване, така че, щом си щастлива, ще си красива  newsm03

Isave, скорошно оздравяване пожелавам, ето сега пак застудя - ще измрат вирусите!

# 83
  • Мнения: 545
Специално за Чумбата:

спомени

 Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 325
Привет от нас Grinning Днес спахме цяла нощ и чак сутринта се събудихме да ядем, дали не е защото нямахме колики, аз вчера цял ден се наливах чай от копър и дали не е успокоил стомахчето на дребната newsm78 отделно давам и Калмозин Simple Smile За последната седмица сме надали 180гр , дано да е нормално това надаване Praynig Сега да се отчета за кг , при секциото свалих 7кг и ми остават още 5кг, аз като се гледам съм почти както преди само коремчето ми е все едно съм в 4-5месец, но ще изчакам да минат още две седмици и почвам с упражненията и коремните преси.Майка ми ще е тук до март докато Даная стане на два месеца, много ми помага жената Hug в комбинация и че Дани е изключително кротко и спокойно бебе Simple Smile направо си е супер майчинството Hug

# 85
  • Мнения: 1 465
Привет и от мен,

да попитам - някой да е правил по-обемисти поръчки по нета от www.pixmania.com?

# 86
  • на езерото
  • Мнения: 263
mari_rus, браво на твоята малка прекрасна Дани, дано и за бъдеще е така спокойна HugЗа коремчето не се притеснявай, ще се прибере, аз раждах нормално и помня че до месец се беше прибрало.Като килограми бях наддала 12 , 7 свалих още с раждането на Ники после другите 5 постепенно се редуцираха.За упражнения може да е малко рано newsm78 и аз не знам, ако се чувстваш комфортно и не те боли, пробвай ти ще си усетиш нещата най добре.
 Мистик, страшни приключения с тази твоя рокля ooooh!, вероятно е много хубава но понеже я свързваш с неприятен спомен изпитваш такива чувства към нея.Пожелавам ти, да се чувствуваш прекрасно в нея на сватбеният си ден  bouquetАз се ожених с костюм с панталон, страшно добре ми беше, баща ми ще ще да получи удар като си го купих Laughing, но после каза че съм много хубава Blush.
 Iventse, как си действали мехлема?

# 87
  • Мнения: 702
pinka По добре ли е малката кукла  Heart Eyes

mari_rusщом имаш такова послушно и спящо бебче и помощничкща хич да не те мисля  Hug

Тук времето е супер днес и бяхме на големи разходки а и също официално се сбогувахме с количката .Ходим от доста време пеша на дълги разстояния без проблеми  Hug и се отървахме от каляската изпратихме я в избата Laughing

хубав ден на всички  Peace  bouquet

# 88
  • Мнения: 1 909
О, Клео, трогната съм Heart Eyes Само че защо все една и съща скиорка седи на преден план - или скиорката е много зле, или камерата Thinking   Laughing  Пак ме размечта за Родопите

Mari-rus, пу-пу, все така кротко и послушно да е твоето момиченце. А ти преди да предприемаш разни коремни гимнастики вземи си направи това, на което му викат "реедукация на перинеума" - не са ли ти предложили?

Пинка, как сте вие, наистина?

Isave, преборихте ли вирусите? И какви по-точно вируси виреят при вас - пак ли гастро или нещо по-грипно? Кураж : Hug

# 89
  • на езерото
  • Мнения: 263
    Благодаря Ви за загрижеността момичета Heart Eyes, имахме температура 2дни, сега сме с  лека кашлица .В чуденка съм утре дали да я водя на училище Thinking, трябва да занесем формулярите за гардерито и да видим как ще организираме ваканцията.
Аз от понеделник съм ученичка най накрая тръгвам на езиков курс, до сега го отлагахме но дойде и моето време, господата за Док. още ги чакам да ми се обадят с решението си Confused

Общи условия

Активация на акаунт