Бъдещи и настоящи мами в Чехия - 6

  • 25 275
  • 282
  •   1
Отговори
# 150
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здравеите и от мен мам4ета,
Доре страхотни са твоите пиленца,да са ти живи и здрави за радост на мама и тати.
Е, Милен4е е много сте готенки бре,а и толкова големи-незнам какво се оплакваш 4е не яаде детенце,я го виж  Heart Eyes
При мен няма нищо ново-нещо ме е домьрзяло да гледам.При нас дядо ще е баба Марта та ще дава и мартени4ки.
Гале,имам приятелка от София та тя като тебе не лизваше месо-искам да ти кажа 4е тожа моми4е не се разблеваше от нищо-нямаш грип,настинки и т.н.Незнам дали е от това 4е не е яла месо но сега като те 4етем ми напомняш за нея.Аиде цунки   bouquet

# 151
  • Мнения: 64
Milen4e, малката е голяма сладурана Simple Smile На колко месеца е? Да ти е жива и здрава, да ти бъде винаги Светлинка в живота Simple Smile
Раде, според мен има връзка, защото и аз боледувам рядко. Растенията са в началото на хранителната верига и съдържат повече енергия  Party Да не говорим за витамините Simple Smile Всъщност, за храните и тяхното комбиниране, слушам инстинктите си. Не станах вегерианка насила, "с воля", а защото изведнъж се погнусих от местото. И досега не ми се е дояждало. Обачеее... по време на бременността имам зверски пристъпи на глад, особено - за кисело  ooooh!

# 152
  • Мнения: 4 717
здравейте мамки Hug

днес Ванеса почти не е спала и да я видим до колко часа ще издържи, напоследък започва да спи съвсем малко през деня и така ме омаря и мен ooooh!

Ради - не сме големи, така ти се струва от снимката, 64см и няма 7кг е. От днес новата ни мода в яденето е да суче от гърда само като й се придремва(1-2 пъти за целия ден) и АМ да го пие с гръб към мен и с лице към прозореца, смятай какви гимнастики правя за да й улуча устата без да разливаме по гушката Mr. Green, ама да яде, че иначе не съм спокойна никак

Доре - ти ме уби с тая логика ако били еднакви как ще ги познаваш Laughing, аз не съм чула за майка да неможе да си познае детето, а твоите кукли са големи бандитки, като ги гледам какви са дружки в белите, доста ти е весело

Ванче - Анка се казва майка и е 53набор, може би не се познават с твоята, защото е излязла след 8ми клас от Вълчедръм и после техникум, женитба, ала-бала, та е загубила връзка, но е хубаво, че срещам човек от там, така ми стана мило  bouquet
И да- не си ни отегчила никак с тези пленки, даже ми е интересно, не предполагах, че може да се окаже толкова сложно махането на памперса Whistling

Гали - на 5м е Ванеса, в други ден ги навършваме, благодаря ти за милите думи. Като майка на момиче ще ти кажа, че не е важно дали си мъжка или женска мама, важното е как ще си възпиташ детето и в каква среда ще расте, а твоите твърдения за по-лек мъжки свят ми се струват меко казано несериозно, камо ли некомпетентно, извини ме ама така е
За Бохунице - хубаво е, че живеете наблизо, а и в нея болница имаш винаги шанса да те приемат като почне раждането.Аз раждах в Обилни трх и там имаш шанс едно на 50 сигурно да си приета, защото обслужват едновременно само по 4 родилки, но съм адски доволна де Stop
За среща по случай 3ти март и баба марта - ние сме пас, защото времето застудява, а преди поредната ваксинация не ми се рискува в грипния сезон да се срещаме с други дечица, на вас ви пожелавам весело и чакаме снимки Heart Eyes

Момичета, днес купих на Неса обици от бяло злато ама се сетих нали е високосна и се носи сребро, пречи ли че са платина???
В магазина ми казаха, че педиатърката може да пробие дупки след последната ваксинация, пък аз за 1в път чувам лекар да пробива уши, мислех да търся козметичен салон ThinkingВие имате ли обици и къде ви ги слагаха???

Хайде ще приключвам, че дълго стана
Много готино, че ни живна темата тези дни, гушки на всички Hug

# 153
  • Мнения: 29
Миленке,момиченце нямам ама знам че тук пробиват ушите педиатрите...

Нашия тати днес замина на soustredeni а аз съм голямо шубе и как ще заспя сама хич не ми е ясно...там ще е чак до неделя.
Трябва да бягам че ревна зверчето................

# 154
  • Мнения: 87
Миленке на нас ни ги пробиха в БГ.И в момента са с златни,за6тото нямям 6анс да ги сменя за сребърни.Те няма да стоят мирно и да гледат,нали се се6та6.Мисля 4е не пре4и 4е е високосна годината.Даже имат и златни гривни на ръцете.Като мангал4ета съм ги оки4ила. LaughingА Ванеска е много сладка в това колело.Голяма рокерка о6те от сега.След някоя година -скутер. Heart EyesАиде тая ве4ер 6те се опитам да спя малко.Лека на вси4ки.

# 155
  • Мнения: 1 183
Здравейтее  Hug момичета
Миленка - ние ги пробихме като беше на 8 месеца точно,но не от педито,ами тя ни прати при лекарка уши нос гърло и там специално ги пробиват,платихме 300 крони и обиците от тях(те са медицински и трябва да се носят 1 месец)  Peace
а малката Ванеска е страхотна  Heart Eyes пу-пу-пу да ви е жива и здрава  Simple Smile

# 156
  • Мнения: 26
Привет на вси4ки, Малкия има страхотна хрема и едни сополи-но ве4е сам по4на да си ги духа- идва до мен и ми показва.капем какви ли не капки, пием сиропи... -явно каката ни докаржа хреми от детската-има много немоцни де4ица., но.....6те мине но тиа хреми и ка6лици са толкова далги при нас..
Мами, които сте с мом4енца -как се грижите за мъжкото им достоинство???Абе, хайде направо-правя вси4ко необходимо, но о6те немога да забеля тая патка бре Embarassed Laughing
Вси4ки де4ковци са много сладки да са ни живи и здрави.
Аз днес си поспах до 6.30 та не ми се спи много. Сега запо4вам с пране, гладене, ...далга и 6ирока е Mr. Green
 Хайде това е от мен, лек ден.

# 157
  • Чехия
  • Мнения: 97
Добьр ден мами и де4ица,
Милен4е ние си пробихме ушите то4но на 4 м.заедно с ваксината-беше ужасно с мед.игла и милата много рева.Като се прибрах Татако-Владко като му казах как е било ме обвини в садизьм  #Cussing out,но ако отидеш в салон там сте ти сложат пьрво медицински и после ще трябва да слагаш тези които си купила.Аз и купих жьлто злато с розови кама4ета нищо 4е е високосна-ние купуваме само жьлто злато.Та общо взето как решиш.
Мам4ета кажете нйкои ка4естжен сироп за кашлица и за двете ми пиленца,нашата док.ни изписа Hedelix-аз несам доволна от него но още го давам.Имат страшна кашлица,а малката неще да седи на инхалатора и се 4удя какво да и давам.
Хубав ден

# 158
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Аhoj мачета, аз съм тази сутрин от късно събудилите се.  Embarassed
 
Ани, дано бързо се оправи мишлето.  Hug

Миленче, еми ще пиша на мама може и да знае..
 За обечките, педито ги пробива а при нас може ако искаш и при някой от хирурзите да идеш таксата си е 300 крони  и дупчът какво искаш и където искаш.  Crazy
Ванеса толкова нежна, с тези големи сини очички.

Ели , виж какво  http://bebe.to/peleni/peleni.html  изрових малко обаче са като Bambino Mio-то с мушамена част.

За сега спирам, че грейна слънце и искам да сяда едни иржинки ...Хайде гушки  Hug Hug Hug Hug Hug на всички.... мами и дечковци.

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 12:04 от ivalex

# 159
  • Чехия
  • Мнения: 97
Абе Ани,на тебе каката ви носи хремите-А НА НАС кои ми ги носи м.....ка му.Пазим ги като порцеланови кукли и ето...... #Crazy.Ве4е ще изперкам от тия болести.Мисля си в Будйовица си ни е такъв смотън възтуха  #2gunfire #2gunfire

# 160
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Ради, добър за суха кашлица е Sinecod..ама ако трябва да отхрачва потърси нещо което олеснява процеса...не знам Мукосулвана от кога може да се подава.

Сега проверих пише че може и при бебета http://www.mucosolvan.bg/bg/Main/faq/children/index.jsp

# 161
  • Мнения: 64
Миленче Simple Smile компетентно или не, аз говоря от собствен опит Simple Smile Все още в някои професионални сфери, като например в компютърния свят, се сблъсквам със сексуална дискриминация... Жената трябва да се бори повече от мъжа, на нея е поверена и привилегията да създава и обгрижва новия Живот в себе си... Разбира се, това ни прави по-силни. Аз също съм с отлични впечатления от Факултни Немоцнице; на Обилни трх не съм ходила, но се доверявам на твоето мнение.  bowuu Пазете се в тези грипни времена, а да се срещнем можем и по-късно...

# 162
  • Мнения: 26
Здравеите, до сега Дениско спа и моето време вав форума свар6ва. До обед спи много , после в но следобед не, и как да спи като е станал сега в 12 после  в 2 ходим за каката и накрая э 4-5 едвам даржи о4и4ките отворени.
Радеееееее, не обиждаи ваздуха в Будейовице,  Heart Eyes Wink.
 Мами, погледнете ако искате и на6ето албум4е-www.album.bg/deni_nesi
 Haide vesel den ot nas Grinning
Забравих на нас Мукосулванта не ни подеиства-пихме го 2 пати и ниц-моц.
4ао

# 163
  • Мнения: 26
а , за6то неможе да се кликне направо-хм.,4удно, но аз ве4е ги видях там са.
www.album.bg/deni_nesi/

# 164
  • Мнения: 4 717
здрасти и от нас,

за кашицата и аз не съм доволна от Мукосолвана, защото преди 2г го ползвах и нищичко не ми помогна, незнам за дечица как е, но предполагам, че там дозировките са още по-слаби и няма да помогне също. Аз в БГ съм работила в Аптечно и в грипния сезон аптеките изкупваха Хустагил сиропчето, защото единствено то помагало.
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.az-deteto.com/ … 6hl%3Den%26sa%3DN - вижте тук за него

Благодаря ви за отзивите за обичките, в понеделник сме на ваксинка и ще питам педката, а пък дано да няма значение, че е високосна годината, аз даже незнам от къде произхожда това поверие да се носи само сребро...

Гали - в страната има много факултни немоцници, в Бърно също са доста, вкл. Обилни трх и Бохунице. Тук изражда породната асистентка и от нейната компетентност зависи всичко, доктора присъства в момента на раждането, но не се намесва. Вие решили ли сте дали таткото ще присъства? Сигурно ще е много горд, нашият преряза пъпната връв bowuu А относно пола - и при нас в отчетни имаше много надъхани, а да не ти споменавам колко разочаровани имаше също след 3-4 видеозон или раждането Mr. Green, важното е да е живо и здраво бебето и ти да се възстановиш бързо Peace

Ани - голема сладурка Неса, като Шакира с тоя шал на кръста Crazy

Общи условия

Активация на акаунт