Бъдещи и настоящи мами в Чехия - 6

  • 25 228
  • 282
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 87
Ани,зетя много пораснал.Добре да ми го гледа6 и да му угажда6. NaughtyДени ми прили4а на Дани,а.Ама кажи светлата коса откъде е? Mr. GreenМного са сладки и двамата.А вие с Дани какво празнувате там на снимката?

# 166
  • Мнения: 64
Милен4е, благодаря за информацията. Имах предвид Немоцницата в Бохунице. За ролята на породната асистентка и аз бях чувала, но не знаех, че докторът само гледал сеир... Таткото изявява желание да присъства на раждането, но се разтрепери, когато му предложих да пререже връвта.  ooooh! Казах му, да си представи, че това е LAN-кабел, дано се кандардиса Simple Smile Довечера започваме тренировките  Crossing Arms  Сигурна съм, че след реалното прерязване, ще се чувства много горд. Peace Засега всички видеозони показват "хлапец", да видим, докато не излезе на бял свят малкото, не е сигурно Simple Smile Но - момченце или момиченце - аз много си го обичам... Най-важното -  да е живо и здраво и да стане ЧОВЕК. Praynig
Ани, много са ти жизнени дечицата. Неска е голяма чаровница, а Дениско - направо карамелче Simple Smile

# 167
# 168
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
 Ели, моля те ако не ти е проблем да ми напишеш отново имената и авторите на книжките, които ми препоръча преди време. Има ги някъде по темите ама не ми се рови толкова.
 И като цяло към мамите, ако някой е попаднал на нещо интересно - преоръчвайте Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 169
  • Мнения: 6 390
Пълно снимки
Ани
ама тя истинска госпожица каката ми се вижда вече  Flutter Grinning супер сладури имаш

Роси
и твойто дреби голяма сладуранка  Flutter

Въобще супер са дечицата  Party

Ванче
това са ми чешките любими автори, каквото и да купиш от тях, мисля че няма да се разочароваш
http://cs.wikipedia.org/wiki/Halina_Pawlowsk%C3%A1
http://cs.wikipedia.org/wiki/Michal_Viewegh
това пък ми е една от най-любимите книги - супер простотия е обаче да знаеш
http://www.kosmas.cz/knihy/126959/mladi-v-hajzlu-v/
всичките части ги имаме, един безкраен хилеж са  Mr. Green
иначе ей тук има много за книгите
http://www.citarny.cz/index.php
рецензии, класации... има от всичко и от всекиго по нещо

# 170
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здравеите мами,
снощи бяхме на бърза помощ,малката мн.плачеше та бяхме там и Мукосолвана ми казаха 4е не се дава ве4ер 4е кара детето мн.да кашля и е неспокоино.Дадоха ми Вентолин-златен е спокоини заспаха и двамата до сутринта.Та това е новото-старо при нас.
Другото което е 4е имаме сленга и като изклЮ4им 4е е мн.корав и трудно го връзжам Рая си кротува в него.Може би като е нов и е изгладен  newsm78.Днес сте го изпера и сма4кам в омекотиел и сте видим.Аиде бъдете здрави  Hug

# 171
  • Чехия
  • Мнения: 97
Еи Роси,сега ти видях пиленцето,голяма сладурана  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
бонбон4е голямо е  love001

# 172
  • Мнения: 26
Здравеите и от нас.Мами много ви благодаря за похвалите на де4ицата ми-абе по-хубави от Балгарските деца немаааа\е, ако има 4е6ки мамаи и татковци да извиняват, те 6те са изклю4ение\.
ДОРЕ, гледам го като порцелан  но вие да не хванете други гаджета.
Ние продалжаваме с ка6лицата и хремата, много е мъ4ително при малките, но 6те се борим. Ние пием сироп4е  Thymomel- маи 6те сме доволни от него, но увидим.
Ванеска днес занесе мартени4ките в детската и децата много се зарадваха а пани у4ителки удивени колко красиви не6та имаме.
Доре, вие седите ли на гарненце, Дени си играе с него не 6те да прави там работата, а бе6е свикнал, но му купихме друго по-интересно и сега......Явно мъжете са по-трудни вав жси4ко.
Е, това е от нас за вас и хубав ден ви желаем  bouquet

# 173
  • Мнения: 54
Здравейте мамчета,
страхотни снимки на страхотни дечица  Hug Hug
За кашлица много помага отвара от мъжки живовляк, но не знам дали може да се дава на бебета. Също и сока от сварени орехови черупки с локум и малко мед.  Дано бързо се оправят хлапетата...
Да ви се похвалим - снощи тропкахме БГ хорца. В Бърно има група от българи и чехи и един българин преподава. Малката си умря от кеф да тропка, а аз бая си плетох краката. Беше голамо шоу Joy
Гали 1975, като ти чета IT речника, явно и ти работиш в IBM. Ако е така, можем да се видим в кафето вместо във Ванковка  Simple Smile
Бързо оздравяване и  Hug на всички

# 174
  • Мнения: 64
Хахаха! Дечко19, ти ме "разкри" - да, вярно е, работя в IBM  Laughing Както и "бащата на яйцето"  Sunglasses
Може да се срещнем, но имай предвид, че Работодателят ми още не знае и искам да запазя бременността си в тайна още 1 месец Wink
За всеки случай!  Praynig И без това не ми личи Simple Smile
Дай ми имената си и ще се свържа с теб. Все пак за срещи предпочитам Ванковка Wink

# 175
  • Мнения: 4 717
хаха Евка тая Гали ни застреля #2gunfire като митко бомбата го раздава, сякаш в ай би ем не се познават българите Whistling

Галя, не се притеснявай да кажеш на работодателя, според закона няма право да те пипнат с пръст, а и са лоялни всички, не са като някои бг-работодатели Blush Naughty

Ради, щом сте намерили Вентолин и е помогнал, значи всичко е спокойно вече, още малко и иде пролет, заминават си хремите и настинките Hug

Роси, много ти е хубаво и нежно детенцето, да ти е жива и здрава

Ели как е шкембенцето, рита ли вече бебчето?

тук времето става мн лошо, дано да е само временно

# 176
  • Мнения: 884
Здравейте чешки дами! Поздрави от мрачен Лондон!  Simple Smile
Исках да попитам дали някоя мама от Прага би ми препоръчала хубава сладкарничка в старият град, както и ресторант с хубава национална програма и сносна храна.Ще съм сама през деня и ако някой иска да се видим на кафенце или обяд  Hug

# 177
  • Мнения: 64
Хахахаха! Познаваме се, как да не се познаваме в IBM. Даже отдалече си личим и се надушваме ние, българите Simple Smile
Ама аз обичам да се държа малко конспиративно Wink За всеки случай Wink Защото сградите на Работодателя са фрашкани с камери и послушвателни устройства. Все пак е американска компания, а пък ги знам другарите-хамериканци колко са паранои4ни Laughing
Пък и мениджъра да не го изваждам сега от нирваната (от която не е излизал) с такива стряскащи новини, има време  Wink
Знам ги местните работодатели и закони, и все пак - след толкова прецаквации "на дребно", някакси не мога изведнъж да им повярвам Crossing Arms
Ох, като ви слушам с тия Вентолини и Мукосолвани, и като си помисля, че след някой и друг месец и аз ще се нуждая от препоръки ooooh! си казвам - колко е хубаво, че попаднах в този форум! Heart Eyes Благодаря на всички, че ви има !  Hug

# 178
  • Мнения: 4 717
ами посещавайки бебешки сайтове и пишейки в тях мислиш ли, че не е видно за камерите, колегите и адреса ти Crazy

# 179
  • Мнения: 64
Роси, малката е не само сладка, но и по Козирожки мъдра. Сигурно, както си играе, изведнъж изръсва нещо ужасно зряло за възрастта си и ти се шашкаш  #Crazy Имам доста по-малка братовчедка-Козирог, на която детенцето ти много прилича физически. Спомням си как се дивяхме на Сатурновите й бисери от сорта на "Марийке, и аз не искам, но ТРЯБВА" (към другарче, което плачело и не искало да остане в детската градина)...
Мами, защо не споделите такива детски изумруди? Аз лично много се впечатлявам от мъдростта на малките българчета Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт