за тръшкане на обществени места и вкъщи

  • 2 562
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Да, и аз няма да забравя как, докато Ива беше бебе, седяхме и пиехме кафе на центъра с една приятелка, също с бебе. Мина една баба с детенце във възраст "за тръшкане", че като писна онова ми ти дете за нещо, като се тръшна на земята и се завъргаля по центъра и няма спирка. Гледахме ние (нищо неподозиращи какво ни чака в бъдеще), цъкахме... А после... Леле, майко, и двете го изпитахме на свой гръб. Затова оттогава, като видя тръшкащо се дете, никога и през ум не ми минава да обвинявам майката. Просто я гледам съчувствено...

# 46
  • Мнения: 1 479
Преди да родя си мислих,че трьшкащите се деца са нервни и невьзпитани.Ха,колко сьм била заблудена!На периоди и 2-та ми правят сьщите номера.Баткото го прави в кьщи и на вьн,а малкото/за в момента/само в кьщи.Майка ми ми каза,че аз сьм и се трьшкала,а брат ми не.Та знам ли и аз вече? newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 1 320
Моят син е на 2г. и 4 м. и сме в прекрасен период на тръшкане и на пълно игнориране на всичко около него. Какво да ти кажа нито чува, когато говора, нито се залъгва с нещо друго. Решава, нещо и край, докато не стане, няма спиране. Ляга на земята, рита с кръка, мята предмети, тряска врати, рита по стени, врати, шкафове. Когато изпадне в такива моменти, аз гледам да го прегръщам и да го държа в себе си за да не се нарани. Много е сложно това поведение при децата, но нещата не се оправят само ако го игнорираш и оставиш да му мине. Поне при моя син не действа. Не мога да ти дам съвет, защото и аз самата все още не мога да се справа с този проблем. Единствено мога да ти кажа, че детето ти нито е лигаво, нито е невъзпитано, или пък презадоволено,лошо... това е характер и това е начина да иска да доминира, да се покаже. Имай търпение с детето, това май е единтвеното нещо, което мога да те посъветвам!

# 48
  • Мнения: 647
Аз не мога да дам съвет , но искам да се възползвам от темата и да помоля модератора ако се открие ефикасен "цяр" за това тръшкане и капризнечене да закове темата най-отгоре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 12
Ох и моя се тръшка и незнам.Ама като все му угаждам-така става.

# 50
  • Мнения: 122
Да се запиша и аз. Имам същия проблем и не зная какво да правя.

# 51
  • София
  • Мнения: 978
И аз имам подобен проблем, много е неприятно. Синът ми откакто проходи стана кошмарно прибирането ни от градинките, колкото и да е уморен не иска да се вози в количка, не иска и да го взема, не иска и да го оставя на земята. Врещи та се къса. Не знам какво да правя, омръзна ми да влача врещящо дете

Общи условия

Активация на акаунт