РУСЕнки отново в акция!

  • 12 533
  • 251
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 287
За неделя съм на линия.

Хладилникът за дом Майка и дете вчера е купен и доставен в дома.Като стана дума за дома - пак да попитам кой има желание и възможности да ходим през почивните дни при бебоците и да се занимаваме с тях?Моля,помислете си!Всички са много сладки и ще бъде полезно за тях да ходим - ще правим гимнастика,ще ги храним,ще играем с тях,ще рисуваме - каквито задачки ни поставят лекарите там.Обаче трябва да знам кои мами ще сме.

И друго - за пантофките - не може да ни ги превозят безплатно с влака.Някой да има нещо предвид - как да пристигнат пантофките от Пловдив до Русе по възможност безплатно?

# 32
  • Мнения: 1 523
Да питаме в Пловдивската тема дали има някой,пътуващ полинията Пловдив -Русе.
Ако не стане безплатно,да съберем парички в неделя на срещата.

Писах в пловдивската тема,дано има резултат!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 13:34 от Дидката

# 33
  • Мнения: 281
За неделя, аз съм на линия с още едно майче!

# 34
  • Мнения: 706


И друго - за пантофките - не може да ни ги превозят безплатно с влака.Някой да има нещо предвид - как да пристигнат пантофките от Пловдив до Русе по възможност безплатно?

Напиши,моля те колко е голяма тази пратка,че с ко гото и да говоря първо това ме питат.
Има някакъв вариант за след 2-3 дена,но пак под въпрос /за обема/

# 35
  • Мнения: 1 287

Напиши,моля те колко е голяма тази пратка,че с ко гото и да говоря първо това ме питат.
Има някакъв вариант за след 2-3 дена,но пак под въпрос /за обема/

Нямам представа колко е голям пакета.В него ще има 64 чф пантофки и дрехи.

# 36
  • Мнения: 706
дай координати,от кого ,къде и как ще се взима,че да въртя пак,евентуално тел. на пловдивската майка.

# 37
  • Мнения: 3 376
Кабзи знаеш,че винаги можеш да ме броиш за посещенията Peace

Вече ще имаме възможност да водим малкия събота и неделя или поне само неделите при баба му,така че повечето ще съм свободна.Но първо да свърша с разчистването на склада,че....8 дни,9 нощи стана вече  Rolling Eyes

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385

Напиши,моля те колко е голяма тази пратка,че с ко гото и да говоря първо това ме питат.
Има някакъв вариант за след 2-3 дена,но пак под въпрос /за обема/

Нямам представа колко е голям пакета.В него ще има 64 чф пантофки и дрехи.
Момичета, има уреден безплатен  транспорт до Русе. Хората са клиенти на наша майка. Ще идват да зареждат в сряда, ако не ви е късно тогава ще изпратим пантофите по тях. Ще ми трябва само телефон за връзка който да им дам.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 111
Здравейте, мамчета!
Съвсем случайно надникнах в този подфорум и що да видя! Почнали сте подготовка за нова акция  bouquetНасреща съм, нали знаете - каквато медийна разгласа е необходима - разчитайте на мен.
Деси, много ми се искаше да покажем на русенци в крайна сметка какво успя да се осигури на децата от домовете със средствата от коледната благотворителна инициатива. Сега разбрах, че е купен хладилник /това не е никак малко/ - хубаво ще е да го разгласим. Аз съм в отпуск до 18 февруари - след това съм на линия. Поздрави на всички и успех!

# 40
  • Мнения: 758
Добро утро от мен! Аз да се похваля най-после имам компютър в къщи и вече съм изцяло в интернет обществото.
За идването до дома, ако се рабзбираме един два дена преди това ще мога да се включвам поне единия ден. За неделя мами моето идване е под въпрос. Утре ще пиша със сигурност. Лек ден

# 41
  • Мнения: 706
Добро утро от мен! Аз да се похваля най-после имам компютър в къщи и вече съм изцяло в интернет обществ
Честито!Аз също съм под въпрос,най-много да дойда с деца.

# 42
  • Мнения: 758
Мерси Мона, до довечера ще разбера, а така или иначе и да съм в града, ще дойда с Гого към 11,30 като се наспи.

# 43
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
може ли наистина да сме с децата, че се оказа при мен проблем утре да оставя дъщеря ми при таткото

# 44
  • Мнения: 1 287
Момичета, има уреден безплатен  транспорт до Русе. Хората са клиенти на наша майка. Ще идват да зареждат в сряда, ако не ви е късно тогава ще изпратим пантофите по тях. Ще ми трябва само телефон за връзка който да им дам.

Златна си,Мили.м!Пратих ти координатите си на ЛС.

Здравейте, мамчета!
Съвсем случайно надникнах в този подфорум и що да видя! Почнали сте подготовка за нова акция  bouquetНасреща съм, нали знаете - каквато медийна разгласа е необходима - разчитайте на мен.
Деси, много ми се искаше да покажем на русенци в крайна сметка какво успя да се осигури на децата от домовете със средствата от коледната благотворителна инициатива. Сега разбрах, че е купен хладилник /това не е никак малко/ - хубаво ще е да го разгласим. Аз съм в отпуск до 18 февруари - след това съм на линия. Поздрави на всички и успех!

Петя,има и още неща, в момента се произвеждат,но до дни ще са готови.

Мимито бг,заповядай с детенце!

Общи условия

Активация на акаунт