Разделно хранене-част 20

  • 21 164
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 542
здравейте сладуркииииии  Hug Hug Hug

алексче какво стана душко успя ли да го направиш това с маста и вълната  newsm78

Нели* стискам ти палци - ще успееш щом имаш желание  Peace

Sladune мила не съм чела назад и не съм в час с нещата, които те притесняват, но ще ти кажа нещо, което е сигурно - не се ядосвай, защото винаги след лошия период настъпва добър  Hug Hug Hug

ками и аз като теб смятам лятото да започна да си търся някаква хубава работа, че хич не ми се връща на старата ми работа, а и почва да ми се работи вече  Rolling Eyes

Lennyh миличка вече нямам търпение да дойде 09.02. и да се видя с всички ви - дано само всичко да е ОК до тогава много съм нетърпелива Embarassed

ГОЛЯМО ГУШ НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИИИИ  newsm51

# 61
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
Хич ме няма, но не се предавам Naughty.
Вемби, голям проблем с тази вълна, не мога да намеря ,затова тази вечер ,ако не ми донесат, ще пробвам с памук.
Намерих си тамян и чиста мас.
Ей, на срещата да се снимате ,че и аз да се разтъжа  Praynig.
Айде чао ,до скоро ,отивам да си погледна машината за хляб, да не ми избяга тестото Laughing.

# 62
  • Мнения: 15 542
здравейте сладурки  Hug Hug Hug

прелитам на бързичко, че мъжлето си дойде и трябва да го нагушкам малко  kiss kiss kiss luvbed

aleks - и с памук става важното е да го направиш както трябва

аз да ви се оплача - днес катастрофирах - по-точно ме удариха - на мен ми няма нищо, но колата отзад е посмачкана - добре, че бях без детето  Close

# 63
  • Мнения: 1 227
Здравейте Hug
Днес бяхме цял ден навън и сме много доволни Simple Smile
Алексче, ще я пребориш тази пневмония, само дето няма да е толкова бързо, колкото ни се иска Heart Eyes
Вемби, слава богу, че е бил малкият дявол и ти си добре. Никакви премеждия повече Hug
На всички много Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 324
Момичета, много сте мили!  Hug
Да попитам оризът с какво се комбинира? Няма го в таблицата, а аз много обичам ориз. Да забравя ли за пилето с ориз?
vembi, слава Богу, че ти си добре! Застраховката нали ще поеме ремонта на колата?

# 65
  • Мнения: 1 227
Нели, добре дошла и от мен Hug Забравяш за пиле с ориз да. Оризът се яде по китайски Simple Smile, т.е. със зеленчуци Peace

# 66
  • Мнения: 533
Добро утро, милинки Hug
Напоследък не съм се отчитала често, но пък ви чета, когато открадна свободна минутка Mr. Green Мадито ме нахока, че звуча тъжно, та бързам да се реванширам  Mr. Green Hug
Такааа, сега сядам да чета, че ме чака изпитче утре, дай боже да успея да се подготвя, че нещо много се мотая  #2gunfire Иначе днес съм на йога Crazy искам да поразпусна след светкавично отминалата седмица, вчера на Витоша беше доста критично Confused, такъв вятър, мъгла и студ не съм виждала, събаряше ме постоянно и ме заслепяваше, пък аз лекомислено този път без вода и провизии, без хубави ръкавици и очила за мъгла doh на около половин час от върха видях, че зад мен всички са се отказали и взех най-разумното решение- тръгнах да се връщам Peace дааммм, а времето и се влоши, тъй че... Hug прибрах се жива и здрава  Wink
Знаете ли кое им е лошото на планинарите, все гледаме да изкачим върха, просто адреналин, мноооого трудно да пренебрегнеш тръпката, дори разумът да ти дава по-добрия съвет да се откажеш...Много хора са загинали точно по тази причина...Малко спамче Embarassed, но все още ме държи историята на Дамян в Стара планина...
Иначе сега тичаме с милото и се чувствам все по-добре, не боледувам, да чукна на глава Hug и съм в страхотна форма Hug Ся след саморекламата Embarassed, да ви поизредя:
Алексче, пребори ли го тоз грип ooooh! Hug
Ками, аз не помня с какво се занимаваш иначе, освен с гледането на малкия де  Hug
Маденце, виж си личните Hug Прегръщам те с много обич  Hug
Вемби, съжалявам за катастрофата, мила, аз затова все още не се навивам за кола, че само разходи, а и какъвто съм зелен шофьор Whistling Милото затова вика, ще ти вземем едно рено туинго, че да не те е яд хихихи Mr. Green
Леничке, разбирам те напълно, и аз след тичането се раждам, имам настроение и сили да преборя деня  Hug
На всички много усмивки и ЦалИФки Crazy  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug Hug Hug Hug.
Сладунче, като ти прочетох преживяванията в планината, направо изтръпнах.
Без шега, лошо ми стана при мисълта какво е могло да се случи.
Внимавай дечко ,с планината шега не бива ,особено през зимата Hug.
За утре ти стискам палци ,успех Peace Hug.
А грипа не можах да го преборя този път ,за първи път в живота си боледувам от вирусна пневмония .
Вече кашлям много по -малко ,но от лекарствата стомахът ми е жива рана.
Като преборя пневмонията, ще лекувам него.
Нели, ориз може да ядеш с гъби ,да пълниш чушки с други зеленчуци, постни сърми, има много рецепти ,погледни в рецептурника Peace.
Мади ,разкажи за новата работа, много ми е любопитно  Hug.
Вемби, душицо, добре ,че само колата е пострадала ,кола се оправя, нова се купува, но здравето .....
Ако си се стреснала, лей си куршум ,бабешки работи, но аз вярвам ,че има нещо .... Hug
Лени ,как си твоите момчета, кротнаха ли?
Да си изкажа възмущението от учителката на племенника си #Cussing out.
Той е в трети клас ,в ново училище и много често се оплаква от болки в корема.
Учителката е.... няма да използвам думите, които напират в момента ,защото по принцип уважавам учителите.
В началото на годината беше стресиран нови деца, нови изисквания ,но влезе в час ,много му беше трудно на детето, но започна да се справя. В петък разбрах ,че пак са ходили на лекар, милото дете.
Правили контролна работа и госпожата ,като видяла ,че е писал грозно ,му хвърлила тетрадката на земята ,после пред целия клас показала колко грозно е писано и казала ,че ако и следващата контролна е така ,няма да я провери, а направо ще му пише двойка Shocked!
Та за знания му писала 5, а за краснопис 2.
Детето е в стрес .
На всички желая спокоен ден, аз отивам да си правя на Вемби процедурата с памук wavey

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 09:53 от aleks

# 68
  • Мнения: 2 950
aleks , направо нямам думи! Това педагог ли е?  smile3515 Като е нервна, да не се занимава с деца!  smile3513 Аз и до ден днешен пиша като с краката си - просто ми е грозен почеркът, но никой не ми се е карал за това. Ужас - детето не е мое, обаче направо ми иде да й зашия на тая един шамар!  smile3512

Напров изтръпвам, като си помисля какви училищни разправии ме чакат. Сега май ми е най-лесно?!  newsm78

Сладуне
, как вървят изпитите?  smile3529 smile3523

Аз тъпча на едно място, но продължавам РХ. Надявам се и този месец да сваля поне 3 кг.  Praynig Много ми харесва един режим, в който момичетата не ядат след 16 часа, но нали кърмя и много се замислям  newsm78 Или да го облекча, като постепенно спра да ям след 20, после след 19 часа и т.н.  newsm78

Много  Hug Hug Hug за всички!

# 69
  • Мнения: 7 263
Здравейте милички,
Имам няколко минутки свободни и исках да ви нагледам  Hug Hug Hug
Сладунчо избягвай да ходиш сама и недобре екипирана в планината зимата душко. Преди 15 -16 години ще да е била случката, но и сега като затворя очи и съм в нея. Вече бяхме гаджета с мъжът ми, но на него не му се качваше на Витоша, както казваш ти обаче адреналина си те дърпа и реших аз да дръпна едно ранно походче до Черни връх и към 12-13 да съм си в къщи, ей така за спорта.
Горе вятър доста силен, то и аз тогава бях с едни други килограми, не като сега вятър не може да ме помести.По едно време излезе и една ниска мъгла и вятъра съвсем забръсна, като с нож и да набива едни остри снежинки в лицето ми. Нали бях тръгнала рано качих се на пустия му връх и тръгнах надолу. Да де ама времето гадно повечето хора разумно решили да не качват нагоре, по пътя никой не срещам вече бях решила че съм се загубила. Капак на всичко беше точно над стената като ми блокира и коляното - така и не разбрах какво стана, от студ ли от страх ли....
Добре че поне вече имах някаква видимост, и бях наясно че съм на прав път. Прав, прав ама с този вятър и на един крак...
Добре че отгоре бяха тръгнали още един мъж и жена възрастни, те бяха преди мен на върха и си кимнахме горе в чайната. Та като ме настигнаха тръгнахме надолу заедно. Живи и здрави да са - направо ме спасиха тези хора, че ми дръпнаха и едно конско - и викат повече сама в планината недей зимата.
Брррр.... ужассс.
Бори сега изпитите и умната, айде чакаме похвали  Hug Hug

Алексче таз учителка я "познавам"  Crossing Arms Thinking Thinking Thinking имам късмета същата да предава на големия ми син вече 4-та година, затова и от време на време ви се оплаквам. Трудно намирам думи за такива хора, аз също уважавам тази професия много страхотни учители съм имала, на много са ме научили, но напоследък все по-трагични стават нещата в тази област. Не знам това ми е болна тема на мен.
Верно че и двамата ми сина са бесни, верно че кипят от енергия и са веселушки, но в никой случай не са глупави децата. Ей на при големия е същата работа - за знания толкоз, за краснопис толкоз и накрая детето учило получи 4, неучило пак толкоз. Ами откъде да дойде мотивацията.... Айде спирам щото ще изпиша цяла страницца по темата.
Вемби много внимавай кака, в София се кара като за последно. Важното е че си жива и здрава, коли се купувати  се правят. Хубаво и че момчето ти се е прибрало та да не си самичка  Hug Hug Hug
Десс как върви, не си ли се мерила. Можеш да смекчиш режима, като след 16 приемаш само течности - супа, айран ... пробвай един ден. Или пък през ден яж до 16 през ден до 19. Но все пак докато кърмиш не се надявай на много сериозно сваляне, защото и хормонално организма ти не е готов да се раздели със запасите си в този период. Кураж.
Мади пиши повечко - как е новата работа, кефи ли те? Готини ли са колегите, ако имаш такива? Свикваш ли вече - според мен е трудно да си смениш режима ... от воле така че и да имаш известни дискомфорти ще свикнеш с времето, спокойно  Heart Eyes
Ками - порави се времето и пак тръгна да скиториш, забрави ни  Wink вълшебнице наша Hug

На всички топъл слънчев ден и много  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 2 724
Лени, и на мен ми е болна тема.
Аз самата съм потърпевша .
По рождение съм си по- различна ,левичарка съм и моите родители не са ме насилвали да се променя.
За жалост, когато бях в първи клас, времената бяха такива ,че различното не се толерираше.
Моята първа учителка ме пляскаше по лявата ръка, тормозеше ме. Close
Дори ме обвиняваше ,че някой ми пише домашните, защото били написани красиво, а в клас съм пишела ужасяващо грозно Shocked.
Така ли не и идваше наум, че в къщи пишех с лявата ръка? Rolling Eyes
До ден днешен пазя лоши спомени за нея. Sad
Оспамих темата ,но много ми е болно за това ,което става с образованието.
Деси ,карай я лекичко, не бързай .
Може да опиташ първо да вечеряш преди седем часа и постепенно да стигнеш до към пет и половина шест .
Мисля ,че четири следобяд е много ранен час за последно хранене.
Може да ти се обърка метаболизмът.

# 71
  • Мнения: 7 263
Влизам да се похваля - скромно кросче \ по-правилно да се нарече свински тръст из квартала\ придружено с малко флайсчета и клекове и сега се чувствам супер. В близките няколко часа няма да ви досаждам ще се отдам на разкрасителни поцедури докато ги няма малките мъже  Heart Eyes, а пъсле ще им приготвя нещо вкусничко че се прибират от ските като лами. Алекс ако знаеш как ти завиждам за машинката, в най- скоро време ще посетя някой магазин за бяла техника.

# 72
  • Мнения: 2 950
Лени, пък аз каквото изчетох от кърмещите мами, всички казват, че отслабват бързо благодарение на кърменето и все се чудя аз ли съм единствената, дето по време на кърмене не може да отслабне?  newsm78

За каква машинка говорите? Аз нещо съм изпуснала май? newsm47

# 73
  • Мнения: 7 263
Десс Алекс сподели че си  екупила машинка за хляб, която прави и кексове и козунаци и други такива "диетични" неща. Та понеже и аз стопанисвам едни гладници в къщи ми се ще да си купя такава. Тя е втория човек от който чувам добри отзиви за въпросната машина. Някъде напред по мненията и имаше публикувана снимка - прилича на фритюрник.
Иначе относно кърмене и отслабване не знам как отслабват тези мами, по принцип през периода на кърмене теглото се редуцира, но с много малко тъй като организма пази запасите си за да осигури по-дълго и качествено хранене на малките бозайници. Ако не се храниш пълноценно или пък си натрупала прекалено много килограми през бременността ще сваляш, но няма да е с темпа който ти се иска. Ти между другото имаш много добро темпо - 3 кг. за месец е супер добре.

# 74
  • Мнения: 1 227
Здравейте момичета Hug Hug Hug
Не мога да се наглася на новият си ритъм и не ми остава много време за вас, но ви мисля непрекъснато и всяка свободна минута влизам да видя как сте. Работата е хубава, но все още се уча... Изминалата седмица имах доста отклонения от рх, но няма фатални последици, даже напротив Wink
Десси, карай си на рх и резултатите няма да закъснеят Hug
Алексче, много ме е яд, че няма да дойдеш на 9ти /за мен беше важно/, но ще наваксваме, когато оздравееш Heart Eyes
Рискувам да заспя на компа, затова ви прегръщам всички и ви пожелавам хубава седмица Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт