Gonul ne cay ister, ne de kahve, gonul muhhabet ister, kahve bahane! ТУРЦИЯ- 5

  • 18 265
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
Здравейте! От няколко дни чета вашият форум. Мога да кажа, че се е заформила една страхотна тайфа тук. Joy Имам питане към българките,които са омъжени и живеят в Турция. Колко време ви трябваше докато научите езика? Работите ли - веднага ли започнахте работа - как, след като не сте знаели езика? Може ли,ако работи само мъжа да издържа едно семейство - колко трябва да взима, че да издържа едно семейство. Извинявам се,ако въпросите ми са прекалено лични, но може би и аз ще живея в Турция. Сами разбирате колко въпроси имам....

# 46
  • Мнения: 1 243
Mistik  Честит Рожден Ден и  от мен! newsm59  party023Има още няколко минути до 00.00часа-изчакай не лягай!Още тече рождения ти ден.
Желая ти много щастие и сбъднати мечти и по-млако ядове с половинката!Много усмивки и любов!

# 47
  • Мнения: 6 243
Мистик, честит рожден ден и от мен (да се включа на финала).
Желая ти много любов и прекрасни моменти!  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 199
Мистик  Hug хващам последните минути на този специален за тебе ден   bouquet
Да си ни жива и здрава  Hug

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 3 037
Изрично моля, при пускането на следващите теми да се съобразите с правилата  на форума и да използвате български и кирилица, както в заглавето на поредната си тема, така и в публикациите си, освен когато изрично не се налага ползването на чужд език (заглавие, имена, указания и пр.)
Също така ви моля да спазвате правилата за допустимите размери на изображения в подписи (макс. ширина - до 470 пиксела, височина - до 200 пиксела), аватари (макс. ширина - до 160 пиксела, височина - до 200 пиксела ) и при публикуване на мнения (макс. ширина - до 470 пиксела, височина - до 600 пиксела).
Това не е нещо ново и е валидно от самото начало на форумите и не е въведено просто защото така ни е скимнало.
Не е и лично, публикувам го паралелно в повечето теми тук и се надявам да има ефект.
Желая на всички успех!
Благодаря.
 

# 50
  • Мнения: 1 243
Аз имам процедурно въпросче PeaceПри изписване на заглавието на темата ,може ли да се използват паралелно и турски и български-за пояснение на неразбиращите?С турския да внесем малко колорит в темичката ,а с българския -да помогнем на всички да ни разберат!

# 51
  • Мнения: 6 243
Цвете, как да стане, пиле и на двата езика, като има ограничение за броя на символите. Или предлагаш нещо лаконично, като например: "Турция 5. Ашколсун!" Grinning Викам да не прекаляваме с колорита, че за един ден две забележки не е малко.

# 52
  • Мнения: 1 243
Цвете, как да стане, пиле и на двата езика, като има ограничение за броя на символите. Или предлагаш нещо лаконично, като например: "Турция 5. Ашколсун!" Grinning Викам да не прекаляваме с колорита, че за един ден две забележки не е малко.

Да да -това имах предвид.
То не е смешно ама Joy аз доста се смях на забележките-като в училище Joy
Но няма как =ще спазваме правилата,за да си върви темичката по мед и масло1
Лека нощ от мен и до утре!

# 53
  • Мнения: 333
А какво е станало с албумчето?Пратете ми  и на мен паралота? Praynig
Drize   много бързо реагираш-спринтьорка си-докатосе разберем и и хоп албумчето -изтрито Grinning
Desert princes права си .Аз също исках да са ми скрити снимките.За мен не ми пука,но исках да ви представя в албума семейството си а не ми е много приятно да ми ровичкат непознати из снимките.А и да споделя -преди време и аз получавах меко казано невъзпитани съобщения ,относно бащата на дето си и причините поради които сме заедно,относно възрастта и т.н.От тогава съм малко по-предпазлива и понякога чак параноична Grinning
ако някой се сети да ми прати парола и потребителско име няма да мъ се разсърдя1 Mr. Green

цвете ние двете с тебе сме големи параноички наистина. Но трябва да сме предпазливи, че не всички хора са добронамерени. Peace А за паролата - изпрати ми мейла си на лични  и ще ти изпратя праолата на мейла.  Wink

Хайде, до утре smile3525, че ние сме вече дърти

 Naughty недей така мистик. Дърти са бабите и дядовците.  Laughing

Цвете, как да стане, пиле и на двата езика, като има ограничение за броя на символите. Или предлагаш нещо лаконично, като например: "Турция 5. Ашколсун!" Grinning Викам да не прекаляваме с колорита, че за един ден две забележки не е малко.

 Joy  Joy  Joy сладка хапка направо ме уби. Ама е много оригинално! Wink

Хайде от редовно пишещите момичета, който иска парола към албума да ми пратят на лични имейлите си.  Peace

# 54
Zdr
az ne jiveq v Turziq a v Holandiq no sa omajena za tur4in ot Trabzon i vsqka godina sme v Turziq mnogo krasiva strana verno Balgariq kazvame nie ama ima kakvo da se vidi v komshiite a za pogovorkata e super iskam i az da kaja edna koqto moqta svekarva 4esto tsitira
"Sana solerim kizim sen ana gelin" Crossing Arms
"Na teb kazvam dashte,ti podrazbirai bulka" Thinking
vinagi e kazva na shega kato sbarkam neshto  newsm78
pojelavam uspeh i badete zdravi
PS:oshte nqmam kiriliza v pc-to no i tova shte se opravi skoro izvinqvam se  Hug

# 55
  • Мнения: 418
Добро утро момичета Simple Smile

http://www.havuzsauna.com/images/resimler/340.jpg


Щях да ви пиша за миналта събота в Рио Браво в Таксим , но се изпоразболяхме всички както споменах ...а  и детето нали е с хроничен бронхит и сега аз я водя на счоол , за да не се поти по пътя, и се преобличаме (не мога да очаквам шофьорът да свърши и това) и така не остава време да пиша многоо... но ще наваксам ,,,,

Лек ден ..дано не снежен ,..вчера беше направо виелица тук ...

пс; кои питаше за свекървите, нали има една приказка , за мъртвите или добро или нищо , та аз го прилагам и за свекървите ..за тях или добро или нищо, или айде ,,от мен да мине , едно многоточие ......  Mr. Green Heart Eyes

пс2: добре дошли на новите момичета  Hug

пс3: колко теми трябва нов член на бандата ни да е активен за да получи достап до албума ?

# 56
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Здравейтеееее newsm51
И аз също искам снимки, но нямам такива, първо трябва да се снимам и да си направя алмумче Hug
Включвам се и аз smile3521
Ама мога ли  newsm78, там имаше някакви условия  Thinking

# 57
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Благодаря момичета за поздравленията smile3525
Многоооооого сте милички  love001  love001  love001

# 58
  • Мнения: 1 728
Мистик, Честит рожден ден и от мен !


Малко на патерици, но поради ред причини, едва сега сколасвам да пиша...
Много здраве, любов и благоденствие ти желая, късмета никога да не те напуска  Peace

# 59
  • Мнения: 573
dessyi, здравей!
Аз започнах да се оправям с езика след около година, но ходих на курс 2-3 пъти седмично. Предполагам може да си намериш работа и без да знаеш турски, но това важи за големите градове и ако примерно знаеш английски. Тук голяма част от жените не работят. Има мъже които не разрешават на съпругите си да работят. Затова и мъжете издържат семейството. Добре е да уточниш този въпрос предварително Wink  Заплатите доста варират, живота е скъп. Според мен 2500 - 3000 лири месечно ти осигуряват спокоен живот тук, но това е относително, всеки харчи по различен начин.
Ти с какъв статус ще си в Турция и в кой град мислиш да идваш? Питай ако се сетиш нещо друго.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт