''Дама спатия'' или синеоки чернокоски

  • 8 056
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 243
Аз съм със сини очи, естествено кестенява - но напоследък и по-тъмно, боядисвам се, защото страшно побелях, много светла кожа, която лесно се зачервява.
Ползвам кафяви, бежови, розово-сиви сенки, червило телесен цвят, по-скоро розовеещо, а ако сложа по-тъмно, слагам само спирала. Всъщност мисля, че на нашия тип много отиват тъмни червила - винено, бордо, но ако кожата и зъбите са перфектни.
За облеклото: обожавам студеното бяло, черното, някои нюанси на синьото и много, много - червеното - пак в студените му и тъмни нюанси Party
Ооо, забравих и бебешкото розово ...

# 16
  • София
  • Мнения: 965
И аз съм 'изкуствена' спатия  Joy
синеока съм и със много светла кожа и коса - руса съм по defalt, но тъмно кестенява се боядисвам от около година.
Била съм и гарваново черна, но не ми седи.
Бяло руса 3години и 5 наситено червена  #Crazy
сега с тази тъмна боя се харесвам много.
За дрехи червено, черно, бяло и кафяво, синьо и други, но пастелени.
Мразя лилаво, розово и разни цикламени, жълти и оранж неща  Peace
Грима ми почти винаги е класически - опушен в сиво, черно или кафяво.
Други цветове не ми отиват на очите - те са скапано сини и не държат на синьо, прасковено,  зелено и подобни    #2gunfire

# 17
  • Мнения: 861
И аз съм 'изкуствена' спатия  Joy
Виж ти, колко много сме били!!!  Shocked. Пък моят фризьор каза, че нямало други такива, които да си боядисват русите коси  Joy

# 18
  • Мнения: 145
Записвам се и аз.

Сини очи и тъмно кестенява коса - естествени. Тенът ми не е нито много светъл, нито тъмен.

Цветове, които нося - червено, черно, синьо, понякога -  розово, лилаво.
Не ми седят зелената и бежовата гама.

Това е явно от типа, имаше нещо - пролет, лято, есен, зима.. На пролетните и есенни дами дами седят повече пастелните гами, на лято и зима - ярките.

За гримовете - кафява гама на очите (връзва се с косата), също сиво, черно, червило - червено (многоооо го обичам), пепел от рози.. и други..

# 19
  • Мнения: 14 489
Всъщност мисля, че на нашия тип много отиват тъмни червила - винено, бордо, но ако кожата и зъбите са перфектни.

и аз съм забелязала че точно тези цветове червило най ми стоят добре, подчертават някак и цвета на очите, също и такива които имат plum (слива) в наименованието си

# 20
  • Мнения: 487
Няма значение!

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 13:26 от djolii

# 21
  • София
  • Мнения: 965
И аз съм 'изкуствена' спатия  Joy
Виж ти, колко много сме били!!!  Shocked. Пък моят фризьор каза, че нямало други такива, които да си боядисват русите коси  Joy

Има да  Peace
и бяло руса съм била - както казва гаджето руса като фолкдива  hahaha
но сега с тъмно кестенява много се харесвам - и ме приемат по сериозно на интервютата за работа  Joy

# 22
  • Мнения: 145
Aurora искам само да те питам нещо,като натиснах да ти видя снимката и отворих файла се показа снимката ти и като започнах да превъртам със стрелките на дясно под снимката ти ми излезаха доста снимчици,разнообразни,доста еротични имаше,автари на други форумки и.........МОЯ СНИМКА дето съм я пращала само на две форумки и на никой друг не съм я показвала.Та искам да те питам от къде имаш снимката ми,тя е с прибрана коса и с големи очила? Shocked

Извинете ме, че се намесвам, но след като натиснеш стрелките започват да излизат снимките, които си разглеждала на твоя компютър, от "темпорари" папката.

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хайде и аз в отбора.

Сини очи, черна коса. Естествена спатия.

Нося черно, естествено, кафяво, червено, бяло. Без полутонове.

Ето: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13821&AlbumId=1076 … p;PhotoId=5930467

# 24
  • Мнения: 487


Ми има снимки които не съм разглеждала и ги виждам за пръв път! Shocked

# 25
  • Мнения: 2 386
Ей, няма угодия. Laughing Като кръстих темата само ''дама спатия'' никой не и обърна внимание, дори получих ЛС, че съм объркала форума. Поуточних се и има разочаровани.. Извинявам се - да се включват всички не-руси и не-чернооки мацки и да обменяме опит..изкуствени, естествени - все едно Mr. Green  Hug

Забелязвам, че всяка от нас се харесва и твърди, че и отиват различни цветове.. Интересно. Аз мисля, че белотата на зъбите е определяща за това. Не си представям жълтеникави зъби с огненочервено червило, па ако ще на Снежанка да прилича иначе девойката.. Rolling Eyes

Пропуснала съм да кажа, че на мен ми харесват много сиво-черните сенки, опушения грим и неутралните червила (дори гланцове). С руж-ът не мога да се разбера нещо, обаче..

А тези харесват ли ви?




На мен-не. Живото доказателство, че и красивото може да се погрози с малко грим.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 15:28 от evanescent

# 26
  • Мнения: 448
Косата ми по принцип е светло кестенява към русо, но я боядисвам черна от години.Очите ми са сини, но много хора казват, че постоянно се променят и са различни спрямо светлината.Кожата ми е много светла.Обожавам лятото, когато имам тен и очите ми изпъкват още повече.Гримирам се много рядко и предимно съвсем лекичко, нежно и едва забележимо.За дрехите предпочитам синьо, сиво, черно, бяло, лилаво, розово, кафяво и маслено зелено.Не се възприемам с жълто, червено и оранжево.
Ето и малко снимки:
тук съм с тенче и никакъв грим- http://images19.snimka.bg/003693544.jpg
тук съм гримирана съвсем леко- http://images23.snimka.bg/005067900.jpg
а тук лично за мен съм попрекалила Grinning http://images23.snimka.bg/005067899.jpg
а тази снимка си я обожавам заради тена и комбинацията сини очи, черна коса и розови устни- http://images19.snimka.bg/003892514.jpg

# 27
  • Мнения: 1 541
Ами щом се приемат и look-a-likes  на Спатии да се отбележа и аз  Sunglasses
От не помня колко години съм с черна коса и сини лещи- иначе съм скучна кестеняво- руса с кафяви очи.
Грим- опушени очи в сиво- черна гама ( наситеността зависи от това дали е за през деня или вечер) и само леко розов гланц. Иначе и розовите нюанси на сенки смятам, че подхождат на черни коси, но аз лично ги избягвам след завършването на училище  Wink Червеното червило придава много вамп вид на чернокосите и ми бие на кабаре някак  Thinking
Снимка ще кача по- късно, че сега нямам.
Дрехи- предимно черни, по- малко бели, бежови, червени и само една- две розови и тн. Без зелени, оранжеви и други от този сорт.

ПП. Намерих една снимка, ама е страшна "размазня"
http://images23.snimka.bg/005068117-big.jpg

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 16:29 от *MILADY*

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Много интересна темичка! Wink

И аз да се включа. Flutter

В момента съм боядисана в нещо като тъмнокестеняво, иначе съм със сини очи и много бяла кожа. Била съм и черна и всякаква, но избягвам гарваново черното, че после много трудно се маха.
Гримирам се предимно в кафяво. Повечето ми червила са в розовата гама. Червените ми стоят много ярки.
Обичам наситени цветове. Червеното ми е един от най-любимите цветове, бялао и черно също обичам. Бледите цветове не ми допадат особено, защото се сливат с кожата ми и се губя в тях.

# 29
  • Мнения: 90
Аз съм със синьозелени очи, много черна коса и матова кожа (цялата тази комбинация ми е по-рождение). С червено не се понасям, оранжево също, харесвам се с кафяво, светло синьо, бяло, черно и зелено, жълтото също ми стои добре, но с ярки цветове съм отврат.

Общи условия

Активация на акаунт