Социални придобивки?

  • 1 887
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Понеже от няколко дни съм в чуденка върху въпроса: къде и как да се хранят служителите във фирмата в която работя... Въпросът ми е: Ползвате ли някакви социални придобивки във фирмата където работите....? И какви ? Интересуват ме по - специално ваучерите за храна (там където има такива) - на каква стойност са? Благодаря

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 945
Ваучерите по принцип са до 40лв., до тази сума не се облага с данък
(доколкото аз съм запозната).
Иначе аз не ползвам никакви социални придобивки.

# 2
  • Мнения: 99
При нас има ваучери на стойност 40 лева на месец, които аз използвам в Билла. Иначе имаме и мобилен телефон до 35 лева на месец, както и пълна медицинска застраховка, без стоматологична помощ, в Дженерали Закрила.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имаме 35% намаление в заведението долу, но там така или иначе яденето стана супер гадно и не ядем там. Simple Smile
Иначе - транспортна карта или съответната сума за бензин, доболнична и болнична помощ (без стоматологична) до 1500 лв или нещо подобно.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сл. телефон и плаващо работно време
друго не ми трябва, пари като дават аз се оправям.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 179
Телефон, лаптоп, 50 лв. за храна - в кеш, коледни, великденски, за море, за дрехи и годишни бонуси.

# 6
  • Мнения: 352
Телефон, лаптоп, 50 лв. за храна - в кеш, коледни, великденски, за море, за дрехи и годишни бонуси.
ухааа...,къде е тава бе?  ooooh!
При нас безплатна кабелна ,Интернет и ваучери за 40лв

# 7
  • Мнения: 721
Ваучери "Содексо храна" за 40 лева, телефон, лаптоп, безплатно лечение за мен и семейството ми, допълнително пенсионно осигуряване от фирмата, бонус и др.

# 8
  • Мнения: 600
не бих третирала лаптопа като придобивка, като напуснете ще си го вземете ли?

при нас има телефон без лимит на сметката; обяд до 10лв; коледна премия(ама това май не е към соц. придобивки); коледен подарък(в пари и нещо за дома); пари като се ожениш и родиш дете и първите 6 месеца платени(след раждането, де, не след сватбата Mr. Green); безплатно медицинско обслужване за цялото семейство, покрива доста неща без стоматолог. медицинска застраховка за път по време на работа. иначе в офиса плодове, вафли, кафе, безалкохолни на корем. и проявяват разбиране като трябва да ходи по институции и болници и закъсняваш за работа.

туй то.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 830
КАСИС, къде работиш да дойда и аз???????

При нас няма никакви социални придобивки.

# 10
  • Мнения: 4 965
Трия. Все пак не е коректно да развявам подобна информация насам-натам /не, че е тайна, защото условията важат официално за всички служители, ама все пак/. Кой видял, видял.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 19:59 от azaf

# 11
  • Мнения: X
Мислех, че работя на хубаво място, но последният пост ме съсипа! Отивам да си се депресирам на балкона с една цигара!

# 12
  • Мнения: 525
Интересуват ме по - специално ваучерите за храна (там където има такива) - на каква стойност са? Благодаря

Карта, с която в заведението, находящо се в сградата на холдинга, можеш да се "нахраниш" за 1.50 лв. на ден. Останалото си го доплащаш.
Абсолютно недостатъчно.

Както беше написал Лабрадор мисля:), добре оформеното възнаграждение ще бъде отлична възможност за работодателя да не занимава твърде натовареното си ежедневие с въпроса Къде и какво похапват моите служители... Wink

# 13
  • Мнения: 600
КАСИС, къде работиш да дойда и аз???????

При нас няма никакви социални придобивки.

ще си изгубя анонимността, ако кажа Mr. Green

но като гледам, май при azaf е по-добре Crossing Arms . тя получава бонус няколко пъти в годината, а аз не искам да се скъсам да раждам деца за пари Sick

# 14
  • Мнения: 14 494
Мислех, че работя на хубаво място, но последният пост ме съсипа! Отивам да си се депресирам на балкона с една цигара!

 hahaha
наистина...азаф да не работиш за гугъл?

# 15
  • Мнения: 525
Мислех, че работя на хубаво място, но последният пост ме съсипа! Отивам да си се депресирам на балкона с една цигара!


 hahaha
Компания търсиш ли.. Joy

# 16
  • Мнения: 4 965
Леле, след малко май ще изтрия поста  Embarassed.

Ама няма да кажа къде работя - доста хора знаят, де. Ама нека наистина остана поне малко анонимна.

# 17
  • Мнения: 600
Леле, след малко май ще изтрия поста  Embarassed.

не го трий. малко ще се подепресираме, пък после ще се размислим даваме ли всичко от себе си или може повече Mr. Green ще ни бъдеш за пример Laughing

а може и на едно лично да пишеш къде раб Winkотиш

# 18
  • София
  • Мнения: 1 830
Чета за безплатните безалкохолни напитки и просто не мога да се сдържа - ние произвеждаме безалкохолни напитки и си ги плащаме... без отстъпка! Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 4 965
Чета за безплатните безалкохолни напитки и просто не мога да се сдържа - ние произвеждаме безалкохолни напитки и си ги плащаме... без отстъпка! Joy Joy Joy Joy

Въпросът не е дали са безплатни или платени, а в грижата към служителите.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 830
Е да де, това не показва ли невероятна грижа към служителите????

# 21
  • Мнения: 4 965
Е да де, това не показва ли невероятна грижа към служителите????

Разбира се. Безалкохолните са вредни. Сериозно. Аз не пия газирани напитки.  Peace
Оххх, започнах да спамя.  Blush

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Нямам никакви, ама аз не работя за бели хора, не съм критерий   Mr. Green ooooh!
Мъж ми има и то доста - здравна и стоматологична застраховка, ваучери за храна, пари за транспорт и служебен лаптоп и разни бонуси за добре свършена работа.
Ама azaf не можем я стигна, казвай бързо къде работиш или поне в коя сфера  Blush   Crazy

# 23
  • Мнения: 5 940
Мобилен телефон, безплатни разговори за 50 лева месечно, карта за градски транспорт и  купони на стойност 20 лева, с които може да се пазарува в някои от големите вериги магазини.

# 24
  • Мнения: 274
Аууу....е, депресирах се! Досега си вирех носа с моя служебен GSM, дето ми плащат само таксата, натуралните сокове и кафе на корем и плаваща...обедна почивка. Край, отивам да се хвърля гола в банята!

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Последната ми придобивка са новите ми очила за компютър, с които не мога да свикна още. Та - 100лв. за очила, около 200лв. за дрехи годишно, мобилен телефон + такса + безплатни разговори с всички учители в града, 3% от заплатата ми във вид на купони за храна.

# 26
  • Мнения: 3 153
За храна 150 лв., мобилен телефон, 50 лв. за гориво, здравна застраховка и безплатно здравно обслужване, допълнително пенсионно осигуряване, всичко в офиса е безплатно (кафе, вода, сок), годишна индексация около 15-20%, бонусни схеми. Май е това:)

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Неограничен лимит на мобилен и гориво, сл. кола, представителни, бонуси, частно здравно осигуряване. Лап-топа не го броя.

# 28
  • York
  • Мнения: 826
Моите придобивки са служебна кола 24 часа в мен без лимит за горивото и километрите, телефон с безплатни разговори в групата, 50 минути извън групата и лимит 70 лв и сладолед на корем  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт