Пушене и бременност

  • 8 004
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 193
Спрях ги в момента, в който разбрах, че съм бременна. И ги започнах веднага щом ми спря кърмата. Няма отърване от тях.

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
НЕ
Но аз по принцип не пуша.

# 32
  • Мнения: 5 140
Изобщо не съм пушила,защото ми се гадеше от цигарите,даже така разбрах че съм бременна,мъжо пуши доста та покрай него.Иначе съм така нареченият социален пушач-когато ми е кеф с кафе и около мен се пуши през това време и на заведение-предпочитам да се тровя сама вместо да го правят околните.По принцип не съм върл пушач kaffeetrmker_2

# 33
  • Мнения: 5 577
Ставаше ми много лошо, само един път си дръпнах да опитам, и ми прилоша. Ако не беше така, сигурно щях да припалвам... Embarassed

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цигарите винаги са ме отблъсквали и не съм пушила нито преди, нито по време, нито след. Дори спрях всякакво газирано като разбрах, че съм бременна, и още се ограничавам. А, Кола и Пепси дума не може да става, заради кофеина, моя син и така не спи повече от 10 часа на денонощие пък с кофеина, не ми се мисли направо. Заради кърмата..., всичко и оказва влияние. Четох, че дори и настроението било от значение, ако си нервен това се отразявало на кърмата и съответно и на бебето.

# 35
  • Мнения: 1 107
Не. Не ми тежи, преди бях само социален пушач.

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да,но много рядко.По 3-4 цигари за цяла седмица.

# 37
  • Мнения: 2 792
Аз пушех, горе-долу, една две от време на време, в първите месеци са ми се събирали по 2-3 цигари на ден, но с големия корем ми се е случвало може би 1-2 на седмица.
 Малко офф Embarassed  С една приятелка бяхме бременни по едно и също време и в последния месец с големите кореми се видяхме на едно кафе. И двете вече не пушехме и ей така си навихме да запалим по една Neutral Face . И значи следната картинка, двете с тумбаците сме се разплули в края на май, на една пейка и павкаме цигарки, минава един човек поглеждани и казва:"Не ви е срам, не стига, че сте бременни , а днес е и ден против тютюнопушенето, поне днес можехте да не запалите" Embarassed , срам, както се казва, никога не е късно да станеш за резил  ooooh!

# 38
  • Мнения: 10 758
И през двете бременности пушех. По 4-5 цигари на ден. Даже като родих в болницата изпуших една цигара. Пуша от 15 годишна и не съм ги спирала изобщо.

# 39
  • Мнения: 3 663
категорично не
от момента, в който решихме, че искаме бебе ги спрях от раз

# 40
  • Мнения: 2 494
Не през бременността не пуша. Спрях ги 3 месеца преди да забременея. А откакто съм бременна даже миризмата им не ми понася.

# 41
  • Мнения: 3 211
Като забременях почна да ми се гади от цигари и ги спрях, отвреме на време си дръпвах, но не съм пушила цяла цигара, гадно ми беше. След като родих успях да издържа да не ги пропуша пак и сега не пуша. People Angel

# 42
  • Мнения: 779
Цитат на: margo71
В момента в който разбрах,че съм бременна ги спрях.Може би около седмица преди това бяха започнали да ми стават противни.Вмомента направо ми се гади от тях.Зощо ли обаче имам усещането ,че това е само временно.

 И при мен беше същото. Адски ми се гадеше само от мисълта да запаля Sick . И аз си мислех, че като спре да ми се гади ,ще ги пропуша, обаче не стана така. Просто след 4 месеца без цигари, бях отвикнала ( а то пушенето  си е 99% навик) и не пропуших до преди около месец ( тогава започнах да го отбивам). Сега пак съм  15 , макар и в мнооого по-малко количество Mr. Green .

# 43
  • Мнения: 4 244
Повръщах от миризмата на цигари и при двете бременности.
Едно че бях спряла цигарите още преди да зачена и второ така разбирах че съм бременна.
Как да пуша така, а!

# 44
  • Мнения: 430
Маркирах "да", въпреки че за цялата си бременност съм изпушила 7 "съзнателни" цигари, 4 от които през втората нощ на дългото ми раждане, вкъщи, на терасата, с мисълта, че така и така ще се мре, поне да си дръпна преди това Embarassed

Докато кърмих, не пуших изобщо и точно в момента, в който реших, че този път ще успея да ги откажа, спрях да кърмя и 2 седмици по-късно се озовах с цигара в ръка, за да "видя как е"  Embarassed  

Е, не беше по-различно от преди #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт