Малък сечко тук дойде радост да ни донесе - февруари 2008г.

  • 22 110
  • 563
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Хайде на новата тема. Топла, топла...чак пари Mr. Green
Много положителни емоции и мисли.
Весето да се отчита бързо този месец Hug
Дарето да трупа грамче след грамче Hug
Ники, Зори и Ритката да стискат още кълките..рано им е Mr. Green
Другите да се отчитат в ония списък горе да не ида със шамарите Mr. Green

# 1
  • Мнения: 366
 bdbaloni Честит Рожден Ден, Мерри! Здраве, късмет и много усмивки! Нека през тази твоя година се сбъдне най-съкровената ти мечта!  Hug

Браво на мъничката смела Дари!  Hug за нея и за Сладката й майка.

Днес май ще има среща-гореща. Очакваме включване.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Честит рожден ден и от мен на Мерри   bouquet
От срещата искам топъл репортаж.

# 3
  • Мнения: 7 114
Мерри, една много успешна и удовлетворяваща те година ти желая! Много щастие!    bouquet
Този месец много дълъг, ще се пропием.  От кеф и с кеф.  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 369
Мерри, честит рожден ден  и от мен! Пожелавам ти много слънце да грее на твоята улица!!! Hug Hug Hug

 Честита ни нова темичка. Мъглата се е погрижила за нас, като всички сме едни поспаливки... Хайде да ни е много весела темата,за което да се погрижи Весела:) А на нас със Зори да ни попораснат още коремите и с радост да срещнем месец март! На Дарито и Сладката- Heart Eyes и много натрупани грамчета-килограмчета!
Между другото- очаквам този месец поне 2-3 дами да ни се похвалят с положителни тестчета! Време е!
 Ми и аз чакам топло включване от срещата, ама още никой нищо не казва... ми той деня си мина:( Ша идва ли класната или няма да идва???
 На всички- Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 3 091
Честит рожден ден на Мерри!

ще се видя със Светлето днес - може би след посещението при дофтора! и дребната ламя ще бъде на примоция в градската градина - желаещите с резервация и куверт  Joy

# 6
  • Мнения: 345
Честит рожден ден, Мери. Всичко най-хубаво ти пожелавам!!!

И аз да се разпиша в новата ни темичка. Дано да я пълним само с хубави новини. Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug и по полека с пиенето, че глава боли ........... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 827
Здравейте и от мен.И аз да се отчета за февруари  Whistling
Честит рожден ден на МЕРИ    bouquet
Този месец (към 4-5) ми е овулацията и ще се пробваме за  baby_neutral
Стискайте палци Praynig
Весе, стискам палци да е наред всичко (като гледам е повече от наред) Hug Чакаме скоро да се пофалиш с малко слонче  Mr. Green Да кажа само че при мен предизвикването на раждането беше в 37 седмица и бебето беше 3,320 кг. , така че почти съм сигурна че ще е "слонче" бонбонче Crazy
А на Дари на Сладка Мама и пожелам да расте много, много бързо. Heart Eyes
Ясна съчувствам ти защото и аз преди (надявам се сега да не е така) чаках месеца в който няма да ми дойде, ама все идваше - това разочарование беше в продължение на години, но не се отказах да мечтая и да се надявам.Но съм сигурна че ще стане другия месец, не се отчайвай.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит рожден ден, Мерри!

Желая ти здраве, много любов от близките и сбъдване на съкровените ти желания!
[/size]

Наздраве! (нали е месец на любовта и виното  Mr. Green)

# 9
  • Мнения: 7 114
Lilibon,  Hug.
Духът ти е много заразителен и на мен ми действа много зареждащо. Благодаря ти!   bouquet 

# 10
  • Мнения: 656
Момичета,много благодаря за топлите пожелания.Трогнахте ме до сълзи.

Черпя ви виртуално с тортичка  party023 и следобедно кафе Coffee Coffee Coffee,а защо не и  Wine Glass за мое здраве.

Целувки на всички.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Аз ще си взема от виното  Mr. Green БЛагодаря  bowuu

# 12
  • Мнения: 3 091
Да дам отчет за срещата - видях се с едни страхотни, красиви и много щастливи девойки! направо заслепяващи!

и така...

# 13
  • София
  • Мнения: 1 098
Алоо, мъглата . . . Naughty тук бременни кретенки точат лиги за глътка маврудец поне  Joy .
Тоз месец баШ трЕбе да си е изненадващ, и едни новини да завалят ... все положителни да са.

Срещата мина както винаги пИрфИектнО. Ламска Крали Марка видяхме, не я намачкахме но
успяхме да се запознаем с един снажен господин мммм . . . Убав и грижовен, виновникът за пръкването
на Ламска голяма.  Grinning Хапнахме едно подобаващо и за жалост срещата приключи, тя никога не ни стига.
Изпратихме си Светланка и ще я молим скоро пак да ни посети, но ако може за по-дълго време.
Весела изпълни заръката ако може да не ражда днес, но за другата седмица съм сигурна, че ще се е
класирала за най - инатливото бебе в Майчин дом.
Отивам да оправям багаж, че аз нали съм си вечната пътуваща.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 651
Мерри, честит рожден ден и от мен. Желая ти сбъдване на съкровената мечта възможно най-скоро  babydust7.

Благодаря ви за пожеланията, ама имам една молба - Рончо, не ми се обаждай утре да питаш как съм  Praynig Mr. Green.

Нека за всички ви този месец бъде изпълнен само с положителни емоции и сбъднати надежди. Heart Eyes

И специално на сладкото бебе - да наддава грамчета и бързо да си е при мама.

Срещата днес беше много кратка, но пък за сметка на това мернахме малката Ламя и една много свежа класна. Дано следващия път имаме повече време, че днес всичко беше на бързане, а толкова обичам такива срещички.

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт