Пак лексотан в детската градина в ”Лозенец!

  • 11 336
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Направо не знам какво да мисля.
Абсурдно е, но започвам да се съмнявам, че някой го прави умишлено и не е съвсем добре с главата.

# 16
  • Мнения: 47 982
Направо не знам какво да мисля.
Абсурдно е, но започвам да се съмнявам, че някой го прави умишлено и не е съвсем добре с главата.
че то е абсурдно да не е умишлено

# 17
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А някои от вас изкараха луда майката, която показа следата от убождане и се съмняваше в неправомерни действия от страна на персонала в яслата, която е посещавал сина й.
Първото, което си помислих беше, че лекарствата са давани напълно съзнателно....и най-вероятно е така, защото след първия случай трябваше да бъдат взети мерки случая да не се повтори. Само болен мозък може да постъпи така с деца...и ако някой не е с всичкия си в тази ДГ, мястото му е в лудницата или в затвора.

# 18
  • Мнения: 804
че то е абсурдно да не е умишлено
Ох, права си май, ама все не ми се вярва, че има такива уроди. Такова нещо може да направи само психар.

# 19
  • Мнения: 3 423
Дали пък конкуренцията няма пръст?!
Диазепамовата срещу лексотановата ясла...
Намирисва работата.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
През годините толкова лоши неща започнаха да се случват, че вече се чудя само кое е по-лошо - умишленото действие или немърливостта (и некадърността). Вече само на късмета ли да се надяваме?

# 21
  • София
  • Мнения: 10 326
Не мога да повярвам.  ooooh!
Направо не знам как се чувстват родителите на децата от съответната ДГ.  Sick

... ама все не ми се вярва, че има такива уроди. Такова нещо може да направи само психар.

Вярно ли е, че на детските учителки в Турция не им е разрешено да гласуват по изборите? Не ги считат за достатъчно "адекватни"...Така съм чувала.

# 22
  • Мнения: 47 982
според мен някой го прави умишлено, и то вероятно с храна или напитка...защото ако раздава хапчетата наред- децата все пак разбират и говорят
и да- психопатско и подсъдно е

# 23
  • tardis
  • Мнения: 329
След първия път как така не са уволнени тези учителки, а само едната е с предупреждение?!?! И що за малоумна наглост да се повтори случката...
И още по-голяма наглост ще е пак да се потули случаят и наказани да няма.
Умишлено или не, виновни има и трябва да им се търси отговорност, да се разследва както трябва случаят. А не учителките да се измъкнат нагло с оправдания като: ми те децата така направиха самички...
И уволнение не е достатъчно. Crossing Arms

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


                 Защо не допускате, че  някое дете може да внася лекарството.Много е лесно да се вземе от родител, баба, или дядо.Първосигналната реакция е, че учителите са виновни.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Е, нямам думи, честно!!!  Shocked
Значи никой, никакви изводи не си е направил след предишния случай! Аз така и не разбрах, кого набедиха за виновен? Имало наказана учителка, предполага се, че градината е поела вината, но откъде са се взели хапчетата дали се изясни? Със сигурност източника е един и същ.

# 26
  • Мнения: 656
Доколкото си спомням, едната от госпожите я бяха преместили в друга група - или бъркам?
От написаното не разбирам - как е изтекла информация - случката е от 29 януари, от коя група са децата - същата група или групата, в която е отишла госпожата, или пък от трета група? Директорката явно този път иска да си спаси кожата, защото пише че вендага е викнала "Бърза помощ" за "болящи коремчета". Не съм пила никога лексотани и подобни успокоителни и подтискащи хапчета, затова не знам дали е възможно да болят коремчета от тях

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 726


                 Защо не допускате, че  някое дете може да внася лекарството.Много е лесно да се вземе от родител, баба, или дядо.Първосигналната реакция е, че учителите са виновни.
Предполагам, че е работа на учителките да следят децата какво си слагат в устите и ако забележат лексотан, да им го вземат. Все пак е в техен интерес да не бъдат обвинени (особено) без вина.

# 28
  • Мнения: 1 165
Направо не знам какво да мисля.
Абсурдно е, но започвам да се съмнявам, че някой го прави умишлено и не е съвсем добре с главата.
че то е абсурдно да не е умишлено
Стига, бе.Какъв човек трябва да си , за да го направиш умишлено? В детските градини персонала не минава ли някакви психо и здравни тестове?

# 29
  • Мнения: 3 268
Ако знаеш какви неща съм виждала,направо няма да питаш какви прегледи минава персонала.Има лелки,дето са направо съдистки.Една огромна 120 кг такава жена биеше моето дете,когато беше 3-4 годишно.Още ми идва да я убия,когато я срещна на улицата, а са минали мнооого години от тогава.

Общи условия

Активация на акаунт