Пак лексотан в детската градина в ”Лозенец!

  • 11 340
  • 205
  •   1
Отговори
# 195
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
На мен едно не ми е ясно...Лексотана в различни цветове ли е, че това момече Гошко го е разпределял.Простете за невежеството, но никога не съм виждала лексотан  newsm78

# 196
  • София
  • Мнения: 1 783
Розов е.
Ако не беше учителка, щеше ли да ни осветлиш върху това си познанство? Само учителките употребяват лексотан или...

Една от версиите, в този случай обаче, е не дали някой употребява лексотан, а с кого е решил да го сподели?

Болното съзнание няма професия. Ако някой дава на децата лекарства, не е защото е извратен даскал, а защото е извратен.

# 197
  • Oslo
  • Мнения: 659
Хора, не се шашкайте, няма мистерия.
Някоя от лелите или учителките е пуснала в следобедната закуска лексотана, за да са по-кротки следобед децата.

Какъв е смисълът да ги дрогират умишлено  следобед? И без това тогава спят, ядат и си отиват, т.е колкото и да са буйни и шумни, реално играят само от 16 до 17 часа . Според мен или персонала оставя на леснодостъпно място лекарствата а лично ползване, или бабата(мамата) на Гошко пие лексотанче..... Но пък нали сега персонала е сменен...
Дано истината излезе скоро наяве както е редно.

# 198
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Която и да е версията за хапчетата,факт е че децата са оставени без надзор и някой не си е бил на работното място.Изказването на директорката,че персонала и няма вина за случилото се е повече от неадекватно и непрофесионално.Тези деца са оставени там за да бъдат наблюдавани и обгрижвани,а не някой да има достъп до тях за да ги трови или те самите да правят животозастрашаващи ,,лудории,,.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 11:52 от k.a.l.i.

# 199
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Която и да е версията за хапчетата,факт е че децата са оставени без надзор и някой не си е бил на работното място.Изказването на директорката,че персонала и няма вина за случилото се е повече от неадекватно и непрофесионално.Тези деца са оставени там за да бъдат наблюдавани и обгрижвани,а не някой да има достъп до тях за да ги трови или те самите да правят животозастрашаващи ,,лудории,,.

 Peace подкрепям Peace
и как така цяла България (и половината свят) знаем за Гошко, а в групата в която е не знаят, че той трябва да се наблюдава по-стриктно  Confused

# 200
  • Мнения: 232
На мен пък не ми се вярва учителките да имат пръст в тая работа.Аз съм начална учителка ,толкова си ги обичам децата,че не вярвам да има такива учители.Ако пък някоя от тях е с психично отклонение/защото само такъв може да го направи/ толкова ли пък никой няма да забележи-било родител ,директор?

# 201
За лексотана-преди години майка ми беше изпила 2 лексотана на свадбата на брат ми по лекарско предписание,като се притесни и и потича кръв от носа в резултат на което няма спомен от свадбата до следобяда.Безобиден ли?За парите на групата-прието е да са в родител -касиер,но по-често са в госпожите,нищо лично,но трябва да са в родител,по-прозрачно е.Само където има родителски настоятелства няма съмнения,но за да ги има е нужна регистрация-300 лева?съм чувала,тогава всички финансови дела минават през настоятелството.В София училищата и градините ,които държат на името си имат такива.

# 202
  • Мнения: 4 358

Ако децата наистина са си раздавали хапчетата, до сега все някое да е пропяло, това са 18 деца все пак, на по 4 години, най-малкото ще се уплашат или пък ще се намери някоя порта ...

Защото нищо чудно и да няма изобщо такъв случай...

Ето това ме уби ooooh! - нямало такъв случай друг път - нали дедето ни беше в пирогов, другите деца също.
Абе вие съвсем се побъркахте - ей лаф да става.
Прави са модераторите ,че не отключват другата тема.
А за истината каквато и да е тя силно се надявам този път да излезе на яве.

# 203
  • Мнения: 25 634

Ето това ме уби ooooh! - нямало такъв случай друг път - нали дедето ни беше в пирогов, другите деца също.


Никой не говори за вашите деца, а за втория случай, който странно затихна. Защо ли? Даже родителите дума не обелиха. За това говоря, че може да няма никакъв лексотан или да е даден в самата болница.
Иначе все щеше да се чуе нещо досега...  newsm78

# 204
  • Мнения: 1 404
На мен пък не ми се вярва учителките да имат пръст в тая работа.Аз съм начална учителка ,толкова си ги обичам децата,че не вярвам да има такива учители.Ако пък някоя от тях е с психично отклонение/защото само такъв може да го направи/ толкова ли пък никой няма да забележи-било родител ,директор?
Съвсем отговорно мога да заявя,че в бившата градина на дъщеря ми една от учителките има неадекватно поведение.Отписах Ния веднага след първия шамар,но отидох и говорих с директорката,за да и обясня всичко и да не се повтори с друго дете.Изслуша ме любезно жената,обеща проверка,наказание,тръгнах си с много добри впечатления.Няколко месеца разбрах,че същата учителка си изпуснала по-сериозно нервите и ударила силно дете,било с няколко хематомчета по лицето и родителитв водят дело.Учителката не е уволнена(оказва се,че са колежки с директорката от началото на кариерата си),но директорката има вече едно на ум и влиза заедно с приятелката си в групите и.

# 205
  • Мнения: 3 268
Като чета темата и си мисля какъв късмет имаме с нашите възпитателки в градината на дъщеря ми.А по случая верно се затихна,защо ли?

Общи условия

Активация на акаунт